Jetboil MiniMo Adventure
179,54 €

152,70 €
+ doprava zadarmo

Vařič s piezozapalováním disponuje ešusem o objemu 1 l a neoprenovým obalem, díky kterému se při dotyku nespálíte. Také obsahuje tepelný indikátor, který vás upozorní na to, že se vaří voda. Jetboil MiniMo Adventure se snadno přepravuje.


Jetboil Flash Carbon
125,81 €

113,10 €
+ doprava zadarmo

Jetboil Flash Carbon je unikátna varná súprava, ktorá posúva hranice varenia na cestách. Polovičná spotreba plynu než u bežných varičov vďaka efektívnemu horáku a špeciálnemu výmenníku.


Jetboil Grande Coffee Press
11,90 €

Jetboil Coffee press je perfektným doplnkom pre váš varič Jetboil. Rozšírte si výber nápojov na vašom treku a pripravte si lahodnú kávu každé ráno.


Jetboil Jetpower Fuel 230 g
5,90 €

Plynová kartuša Jetboil Jetpower Fuel 230g so špeciálnou štvorsezónnou zmesou pre celoročnú prevádzku.


Jetboil Jetpower Fuel 450g
9,90 €

Plynová kartuša Jetboil Jetpower Fuel 450g so špeciálnou štvorsezónnou zmesou pre celoročnú prevádzku.


Jetboil Jetset Utensil Set
13,22 €
12,90 €

Súprava pozostávajúca z noža, lyžice a vidličky disponuje vysúvacím mechanizmom, ktorý zaistí skladnosť. Príbory je možné prepravovať v priloženom transportnom obale. Jetboil Jetset Utensil Set bude skvelým doplnkom pri cestovaní.


Jetboil Utensil Kit

Jetboil Utensil Kit

Hodnotenie: 4,5
12,56 €
11,90 €

Akcia

Jetboil Utensil Kit je šikovná sada na varenie so systémom Jetboil. Príbor je dostatočne dlhý pre ľahký prístup na dno i väčšieho Jetboil Sumo. Tvar presne pasuje do záhybov hrncov, takže je možné vyškrabať všetko jedlo.