Jesus Del Pozo

Jesus Del Pozo Halloween - EDT 100 ml
2x

Jesus Del Pozo Halloween - EDT

26,50 € 0,27 €/ml

Zvodný a magický parfum Halloween je ako čuchový elixír lásky, ktorého základné zložky nevyprchajú ako u bežnej vône, ale vystreľujú šípy fantázie do sŕdc obetí.

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Ambar - EDT 50 ml

Jesus Del Pozo Ambar - EDT

13,80 € 0,28 €/ml

Ambar od Jesus Del Pozo je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. V prvej fáze sa rozvonia mandarínka v kombinácii s kardamónom a bergamotom. Srdce má táto vôňa kvetinové v podobe kosatca, pivonky a čaju. V poslednej fáze sa rozvinú tóny ambry, paliny a virgínskeho cédra.

Partner: Vivantis
-18%
Jesus Del Pozo Halloween Man - EDT 75 ml

Jesus Del Pozo Halloween Man - EDT

29,90 €
24,50 € 0,33 €/ml

Halloween Man je orientálna drevitý parfém pre mužov, ktorí sa ničoho neboja. Charakteristikou silný, svieža, sladký, hrejivý a očarujúce. Odporúča sa používať najmä v jesenných a zimných mesiacoch. Na trh prvýkrát uvedený v roku 2012. .

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Halloween Man Shot - EDT 125 ml
1x

Jesus Del Pozo Halloween Man Shot - EDT

36,10 €
33,10 € 0,26 €/ml

Halloween Man Shot je toaletná voda pre odvážnych mužov. Chcete, aby sa za vami každá žena otočila? Tak práve táto vôňa je to pravé pre vás. Čierne korenie, kardamón, daiquiri a citrón rozvonia túto vôňu ako prvý. Dúhovka s šalviou rozžiari prostrednej tóny a koniec zaujme ambra, vanilka a kože.

Partner: Vivantis
-16%
Jesus Del Pozo Halloween Mia Me Mine - EDP 100 ml
1x

Jesus Del Pozo Halloween Mia Me Mine - EDP

29,70 €
24,80 € 0,25 €/ml

Pocíťte tajomnú a strašidelnom atmosféru s parfumovanú vodou Halloween Mia Me Mine. Táto vôňa je určená pre tajomnou a charizmatickú ženu. S vôňou vás čaká luxus v podobe starostlivo vybraných ingrediencií a jedinečný zážitok, kedy sa stanete neodolateľnou a pôvabnú.

Partner: Vivantis