Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Jesus Del Pozo

Upresniť parametre
Jesus Del Pozo Halloween - EDT Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop - EDT
Jesus Del Pozo Halloween - EDT

Zvodný a magický parfum Halloween je ako čuchový elixír lásky, ktorého základné zložky nevyprchajú ako u bežnej vône, ale vystreľujú šípy fantázie do sŕdc obetí.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop - EDT Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop - EDT
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop - EDT

V roku 2012 uviedla na trh značka Jesus Del Pozo vôňu pre ženy Halloween Blue Drop. Táto kvetinovo-orientálna vôňa v sebe kombinuje citrusovo-ovocné tóny v úvode, v srdci sa nachádza kvety a v závere vôňu zafixuje škorica, korenie, ambra a pižmo. Parfumérom je Hamid Merati-Kashani.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Ambar - EDT Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop - EDT
Jesus Del Pozo Ambar - EDT

Ambar od Jesus Del Pozo je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. V prvej fáze sa rozvonia mandarínka v kombinácii s kardamónom a bergamotom. Srdce má táto vôňa kvetinové v podobe kosatca, pivonky a čaju. V poslednej fáze sa rozvinú tóny ambry, paliny a virgínskeho cédra.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Halloween Water Lilly - EDT 100 ml Jesus Del Pozo Ambar toaletná voda 100ml + kozmetická taštička
Jesus Del Pozo Halloween Water Lilly - EDT 100 ml

Halloween Water Lilly je ďalšia verzia úspešného parfumu Jesus Del Pozo Halloween. K bláznivým nápadom vás inšpiruje vôňa limetky, jazmínu, vodných ľalií a santalového dreva.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Ambar toaletná voda 100ml + kozmetická taštička Jesus Del Pozo Ambar toaletná voda 100ml + kozmetická taštička
Jesus Del Pozo Ambar toaletná voda 100ml + kozmetická taštička

Sada od značky Jesus Del Pozo obsahuje toaletnú vodu Ambar 100 ml a kozmetickú taštičku. Jesus Del Pozo Ambar je orientálno-kvetinová vôňa. Hlava sa otvára kardamónom, bergamotom a mandarínkou, srdce obsahuje tóny kosatca, pivonky a čaju, zatiaľ čo základ tvorí cédrové drevo, šalvia a jantár. Ideáln

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: eBarbershop
Jesus Del Pozo Halloween Kiss - EDT Jesus Del Pozo Ambar toaletná voda 100ml + kozmetická taštička
Jesus Del Pozo Halloween Kiss - EDT

Dom Jesus Del Pozo uvádza ďalší parfum v rade zaujímavých halloweenskych vôní. Romantická a citlivejšia verzia svojich predchodcov nesúca názov Halloween Kiss bola predstavená v roku 2008. Halloween Kiss je odrazom neskrotnosti a živelnosti a nadväzuje na úspešnú vôňu Halloween.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Halloween Man - EDT Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On - toaletná voda s rozprašovačom 125 ml
Jesus Del Pozo Halloween Man - EDT

Halloween Man je orientálna drevitý parfém pre mužov, ktorí sa ničoho neboja. Charakteristikou silný, svieža, sladký, hrejivý a očarujúce. Odporúča sa používať najmä v jesenných a zimných mesiacoch. Na trh prvýkrát uvedený v roku 2012.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On - toaletná voda s rozprašovačom 125 ml Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On - toaletná voda s rozprašovačom 125 ml
Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On - toaletná voda s rozprašovačom 125 ml

Toaletná voda Halloween Man Rock On je predstavená ako nové vydanie prvej mužskej vône z kolekcie Jesus Del Pozo Halloween, Halloween Man z roku 2012. Vôňa je určená pre zmyselné sexy mužov, ktorí sú impulzívne ako rytmus vášnivej noci.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Halloween Man Shot - EDT 125 ml Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On - toaletná voda s rozprašovačom 125 ml
Jesus Del Pozo Halloween Man Shot - EDT 125 ml

Halloween Man Shot je toaletná voda pre odvážnych mužov. Chcete, aby sa za vami každá žena otočila? Tak práve táto vôňa je to pravé pre vás. Čierne korenie, kardamón, daiquiri a citrón rozvonia túto vôňu ako prvý. Dúhovka s šalviou rozžiari prostrednej tóny a koniec zaujme ambra, vanilka a kože.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Halloween Mia Me Mine - EDP 100 ml Jesus Del Pozo Halloween Mia Me Mine - EDP 100 ml
Jesus Del Pozo Halloween Mia Me Mine - EDP 100 ml

Pocíťte tajomnú a strašidelnom atmosféru s parfumovanú vodou Halloween Mia Me Mine. Táto vôňa je určená pre tajomnou a charizmatickú ženu. S vôňou vás čaká luxus v podobe starostlivo vybraných ingrediencií a jedinečný zážitok, kedy sa stanete neodolateľnou a pôvabnú.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Jesus Del Pozo Halloween Shot - EDT 100 ml Jesus Del Pozo Halloween Mia Me Mine - EDP 100 ml
Jesus Del Pozo Halloween Shot - EDT 100 ml

Halloween Shot od značky Jesus Del Pozo je vôňa plná ženskosti, zmyselnosti a krehkých tajomstvo oznámených šepotom. O hlavu sa stará daiquiri, mandarínka, ananás a lieskový oriešok. Srdce rozkvitne vďaka fialce, jazmínu, ružu a mučence.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis