Jelínek - trading Kompostér K-390
56 €
+ doprava zadarmo

Kompostér K 390 je najrozšírenejší typ kompostéru, ktorý je vhodný pre stredne veľké záhrady. Tento výrobok je preverený mnohými rokmi výroby. Kompostér je vyrobený z recyklovaného plastu, nádoba nemá dno (z dôvodu voľného styku s pôdou a prístupu mikroorganizmov, červov a dážďoviek). Je opatrený vekom s otočným ventilom pre reguláciu prestupu vzduchu, bočnými dvierkami pre vyberanie kompostu a otvormi slúžiacimi na prevzdušňovanie.


Jelínek - trading Kompostér S-900
76,60 €

45 €
+ doprava zadarmo

Kompostovacie Silo S 900 je cenovo dostupná alternatíva kompostovania na voľnej hromade. Všeobecne sú kompostovacie silá vhodné pre svoj objem do väčších záhrad. Pomôžu napríklad pri kompostovaní posekanej trávy a pri jesennom spracovaní spadnutého lístia, ale možno ich tiež použiť na kompostovanie bežných odpadov a všetkých ostatných odpadov zo záhrady.


Jelínek - trading Kompostér K 950 - čierny
108,90 €

Najnovší kompostér K 950 je vhodný pre pozemky o rozsahu 1 500 m2 a pomôže napríklad pri kompostovaní pokosenej trávy a pri jesennom spracovaní spadnutého lístia, ale možno ho tiež použiť na kompostovanie bežných odpadov a všetkých ostatných odpadov zo záhrady.


Jelínek - trading Kompostér K 1380 - čierny
153,11 €
150,90 €

Najnovší kompostér K 1380 je vhodný pre pozemky o rozsahu 2 000 m2 a pomôže napríklad pri kompostovaní pokosenej trávy a pri jesennom spracovaní spadnutého lístia, ale možno ho tiež použiť na kompostovanie bežných odpadov a všetkých ostatných odpadov zo záhrady.