Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Jelínek - trading

Upresniť parametre
Jelínek - trading Kompostér S-900 Jelínek - trading Kompostér S-900
Jelínek - trading Kompostér S-900

Kompostovacie Silo S 900 je cenovo dostupná alternatíva kompostovania na voľnej hromade. Všeobecne sú kompostovacie silá vhodné pre svoj objem do väčších záhrad. Pomôžu napríklad pri kompostovaní posekanej trávy a pri jesennom spracovaní spadnutého lístia, ale možno ich tiež použiť na kompostovanie bežných odpadov a všetkých ostatných odpadov zo záhrady.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jelínek - trading Kompostér K-350 Jelínek - trading Kompostér S-900
Jelínek - trading Kompostér K-350

Kompostér K 350 je navrhnutý pre nenáročných záhradkárov s menšou záhradou. Kompostér je vyrobený z recyklovaného plastu, nádoba kompostéru nemá dno (z dôvodu voľného styku s pôdou a prístupu mikroorganizmom, červov a dážďoviek). Je vybavený vekom s otočným ventilom pre reguláciu prestupu vzduchu, bočnými dvierkami pre vyberanie kompostu a otvormi slúžiacimi na prevzdušňovanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jelínek - trading Kompostér K-700 Jelínek - trading Kompostér S-900
Jelínek - trading Kompostér K-700

Kompostér K 700 sa vyznačuje novou konštrukciou, veľkým množstvom prevzdušňovacích otvorov, estetickým designom a jednoduchou montážou. Je vyrobený z recyklovaného plastu, nádoba kompostéru nemá dno (z dôvodu voľného styku s pôdou a prístupu mikroorganizmom, červov a dážďoviek).

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jelínek - trading Silo S-650, čierné Jelínek - trading Silo S-650, čierné
Jelínek - trading Silo S-650, čierné

Plastový kompostér 650 Silo na kompostovanie na voľnej hromade. Výhodou proti dreveným ohradám je stálosť materiálu, ktorý nepodlieha vplyvom počasia. Stabilný, moderná a účelná konštrukcia umožňuje ľahké vysypanie a prekopanie materiálu.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL