Jelenia Plast Úložný box s kolieskami Autá 45 l
17,50 €

13,50 €

Plastový úložný box „Autá“ hneď na prvý pohľad zaujme svojim farebným dekorom. Je vybavený kolieskami, takže ho môžete kedykoľvek premiestniť, aj keď je plný. Vďaka uzatvárateľnému veku zostanú uložené veci čisté a hygienické.


Jelenia Plast Úložný box s kolieskami Žaba 45 l
14,99 €

11,60 €

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné. Má veľký objem 45 l a je opatrený kolieskami pre ľahkú manipuláciu. Dekor so žabkou si obľúbia nielen deti.


Jelenia Plast Stojan na odpadkové vrecia plastový 60 l
9,49 €

4,99 €

Do plastového stojanu jednoducho zavesíte odpadkové vrece o objeme 60 l a tým vyriešite problém „kam s odpadom“ nielen pri rôznych vonkajších akciách. Plné vrece ľahko vyberiete a nemusíte riešiť zložité vyťahovanie z kontajnerov či iných nádob.


Jelenia Plast Úložný box Myš 10 l
9,49 €

7,70 €

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné a jednoducho všetko nájdete. Má objem 10 l a dekor s myškami si obľúbia ako dievčatká, tak chlapci.


Jelenia Plast Úložný box s kolieskami Old Letter 45l
16,99 €

13,50 €

Plastový úložný box Old Pen hneď na prvý pohľad zaujme svojím elegantným dekorom. Je vybavený kolieskami, takže ho môžete kedykoľvek premiestniť, aj keď je plný. Vďaka uzatvárateľnému veku zostanú uložené veci čisté a hygienické.


Jelenia Plast Úložný box Vavrín 21 l
11,39 €

7,70 €

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné a jednoducho všetko nájdete. Vďaka univerzálnemu dekoru s vavrínovými listami nájde využitie kdekoľvek.


Jelenia Plast Úložný box Dráčik 10 l
9,49 €

6,90 €

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné a jednoducho všetko nájdete. Má objem 10 l a dekor s dráčikmi si obľúbia ako dievčatká, tak chlapci.


Jelenia Plast Úložný box Myš 17 l
11,49 €

9,70 €

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné a jednoducho všetko nájdete. Má objem 17 l a dekor s myškami si obľúbia ako dievčatká, tak chlapci.


Jelenia Plast Úložný box s kolieskami  Zen 45 l
14,99 €

11,60 €

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné. Je opatrený kolieskami pre jednoduchú manipuláciu a vďaka peknému dekoru s obrázkami v zenovom štýle nájde využitie kdekoľvek.