Jelenia Plast Úložný box s kolieskami Autá 45 l
17,50 € 13,80 €

Plastový úložný box „Autá“ hneď na prvý pohľad zaujme svojim farebným dekorom. Je vybavený kolieskami, takže ho môžete kedykoľvek premiestniť, aj keď je plný. Vďaka uzatvárateľnému veku zostanú uložené veci čisté a hygienické.

Jelenia Plast Úložný box Myš 10 l
9,49 € 7,80 €

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné a jednoducho všetko nájdete. Má objem 10 l a dekor s myškami si obľúbia ako dievčatká, tak chlapci.

Jelenia Plast Úložný box s kolieskami Old Letter 45l
16,99 € 13,80 €

Plastový úložný box Old Pen hneď na prvý pohľad zaujme svojím elegantným dekorom. Je vybavený kolieskami, takže ho môžete kedykoľvek premiestniť, aj keď je plný. Vďaka uzatvárateľnému veku zostanú uložené veci čisté a hygienické.

Jelenia Plast Box na podsedáky WOODY (84987812)
36,97 € 35,90 €

Box na podsedáky WOODY, vyrobený z plastu PP v imitácii dreva je dizajnovo veľmi vydarený box na ukladanie záhradných podsedákov, vankúšov, náradia alebo napríklad hračiek.

Jelenia Plast Úložný box Dráčik 10 l
9,49 € 7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné a jednoducho všetko nájdete. Má objem 10 l a dekor s dráčikmi si obľúbia ako dievčatká, tak chlapci.

Jelenia Plast Úložný box s kolieskami Zen 45 l-53%
14,99 € 6,90 €

Výpredaj

Úložný box s vekom je vyrobený z priehľadného plastu, takže je na prvý pohľad všetko viditeľné. Je opatrený kolieskami pre jednoduchú manipuláciu a vďaka peknému dekoru s obrázkami v zenovom štýle nájde využitie kdekoľvek.

Jelenia Plast Stojan na odpadkové vrecia plastový 60 l
9,49 € 4,99 €

Do plastového stojanu jednoducho zavesíte odpadkové vrece o objeme 60 l a tým vyriešite problém „kam s odpadom“ nielen pri rôznych vonkajších akciách. Plné vrece ľahko vyberiete a nemusíte riešiť zložité vyťahovanie z kontajnerov či iných nádob.