JAM Been There
38,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová Bluetooth sluchadlá s odnímatelným káblom 3,5mm jack konektorom a výdržou batérie až 14 hodín. Jam Been There slúchadlá cez hlavu s vami zvládnu aj behanie v daždi vďaka krytiu IPX4. Vďaka vstavanému mikrofónu vybavíte telefónne hovory hands-free.


JAM Chill Out Bluetooth
30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bluetooth reproduktor Jam Chill Out Bluetooth sa rýchlo stane vaším obľúbeným doplnkom. Môžete ho vziať kamkoľvek – pokojne aj k vode. Pri plnom nabití vydrží hrať až 8 hodín a pomocou Bluetooth sa dokáže s vaším telefónom spojiť až na vzdialenosť 30 metrov.


JAM Hang Around Bluetooth
60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Teraz u vás môže hudba znieť celý deň. Bezdrôtový reproduktor Hang Around Bluetooth vydrží až 20 hodín, je odolný proti prachu a vode a má dosah až 30 m. Vytvorte z dvoch reproduktorov tandem, pripojte k nim zariadenie pomocou
aux-in konektora a párty môže začať.


JAM Hang Tight Bluetooth
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný bezdrôtový zvuk s dosahom až na 30 m? S Bluetooth reproduktorom JAM Hang Tight Bluetooth to nie je žiadny problém. Vydrží až 12 hodín a odolá prachu aj vode. Vďaka malým rozmerom a mikrofónu pre hands-free ide o ideálneho spoločníka na cesty.


JAM Live Fast
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá JAM Live Fast sa rýchlo stanú vaším parťákom pri cvičení. Sú odolné voči potu a prispôsobené pre aktívny štýl života. Pri akejkoľvek športovej aktivite vám vďaka háčikom na uši slúchadlá neskĺznu. Užite si 12 hodín kvalitnej hudby bez drôtov.


JAM Live Loose
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahké bezdrôtové slúchadlá do uší ideálne pre každodenné použitie. Nažhavte Bluetooth a užite si až 6 hodín prehrávania či telefonovania. Sluchadlá JAM Live Loose sú odolné voči potu a sadnú do každého ucha; spolu s nimi dodávame aj praktický klip na kábel, ktorým si ich budete môcť pripnúť k oblečeniu.


JAM Replay
29,29 €

25 €

Posledný kus za túto cenu!

Prenosný Bluetooth reproduktor JAM Replay má kvalitný zvuk s hutnými basmi, je ľahko prenosný a vďaka pogumovanému povrchu niečo vydrží. Na batériu prehráva až 5 hodín, umožňuje prepojenie káblom cez AUX konektor so zariadeniami bez Bluetooth konektivity. Možno ho tiež využiť ako hlasitý reproduktor k vybaveniu telefónnych hovorov.


JAM Zero Chill Bluetooth
70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

O váš extrémní hudební zážitek se postará extrémně výkonný Bluetooth reproduktor JAM Zero Chill s ochranou proti vodě i prachu IP67. Reproduktor má výkon 2× 5 W, integrovaný nabíjecí kabel a na 1 nabití vydrží přehrávat 22 hodin. Reproduktor můžete spárovat s dalším pro ještě větší výkon.


JAM Double Chill Bluetooth
40 €
+ doprava zadarmo

Využijte až 12 hodín prehrávania zvuku s Jam Double Chill Bluetooth reproduktorom. Môžete dokonca dva spárovať, vytvoriť tak stereo a vychutnať si vašu obľúbenú hudbu naplno aj pri vode. Double Chill je totiž vodeodolný a odolný voči nečistotám.


JAM Live Large
25 €

Vychutnajte si plných 7 hodín prehrávania vašej obľúbenej hudby bez prebytočných káblov. Slúchadlá JAM Live Large ľahko prepojíte pomocou Bluetooth vo vašom telefóne a vďaka háčikom na uši budú držať presne na svojom mieste. So vstavaným mikrofónom pre hands-free sa už nemusíte nijako obmedzovať.