JAM Double Chill Bluetooth-30%
39,99 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Využijte až 12 hodín prehrávania zvuku s Jam Double Chill Bluetooth reproduktorom. Môžete dokonca dva spárovať, vytvoriť tak stereo a vychutnať si vašu obľúbenú hudbu naplno aj pri vode. Double Chill je totiž vodeodolný a odolný voči nečistotám.

JAM Hang Around Bluetooth
59,99 € 41,49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Teraz u vás môže hudba znieť celý deň. Bezdrôtový reproduktor Hang Around Bluetooth vydrží až 20 hodín, je odolný proti prachu a vode a má dosah až 30 m. Vytvorte z dvoch reproduktorov tandem, pripojte k nim zariadenie pomocou
aux-in konektora a párty môže začať.

JAM Live Large

JAM Live Large

Hodnotenie: 2
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnajte si plných 7 hodín prehrávania vašej obľúbenej hudby bez prebytočných káblov. Slúchadlá JAM Live Large ľahko prepojíte pomocou Bluetooth vo vašom telefóne a vďaka háčikom na uši budú držať presne na svojom mieste. So vstavaným mikrofónom pre hands-free sa už nemusíte nijako obmedzovať.

JAM Replay

JAM Replay

Hodnotenie: 4,5
29,29 € 25 €

Posledný kus za túto cenu!

Prenosný Bluetooth reproduktor JAM Replay má kvalitný zvuk s hutnými basmi, je ľahko prenosný a vďaka pogumovanému povrchu niečo vydrží. Na batériu prehráva až 5 hodín, umožňuje prepojenie káblom cez AUX konektor so zariadeniami bez Bluetooth konektivity. Možno ho tiež využiť ako hlasitý reproduktor k vybaveniu telefónnych hovorov.

JAM Zero Chill Bluetooth-27%
69,99 € 51 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

O váš extrémní hudební zážitek se postará extrémně výkonný Bluetooth reproduktor JAM Zero Chill s ochranou proti vodě i prachu IP67. Reproduktor má výkon 2× 5 W, integrovaný nabíjecí kabel a na 1 nabití vydrží přehrávat 22 hodin. Reproduktor můžete spárovat s dalším pro ještě větší výkon.

JAM Live Fast
35 €

Slúchadlá JAM Live Fast sa rýchlo stanú vaším parťákom pri cvičení. Sú odolné voči potu a prispôsobené pre aktívny štýl života. Pri akejkoľvek športovej aktivite vám vďaka háčikom na uši slúchadlá neskĺznu. Užite si 12 hodín kvalitnej hudby bez drôtov.

JAM Live Loose

JAM Live Loose

Hodnotenie: 4
20 €

Ľahké bezdrôtové slúchadlá do uší ideálne pre každodenné použitie. Nažhavte Bluetooth a užite si až 6 hodín prehrávania či telefonovania. Sluchadlá JAM Live Loose sú odolné voči potu a sadnú do každého ucha; spolu s nimi dodávame aj praktický klip na kábel, ktorým si ich budete môcť pripnúť k oblečeniu.