JAM Zero Chill Bluetooth

JAM Zero Chill Bluetooth

Hodnotenie: 4,6
69,99 € 67,49 €

Posledný kus za túto cenu!

O váš extrémny hudobný zážitok sa postará extrémne výkonný Bluetooth reproduktor JAM Zero Chill s ochranou proti vode i prachu IP67. Reproduktor má výkon 2 × 5 W, integrovaný nabíjací kábel a na 1 nabitie vydrží prehrávať 22 hodín. Reproduktor môžete spárovať s ďalším pre ešte väčší výkon.

JAM Heavy Metal - zánovné-30%
99,59 € 68,90 €

Zánovné

Štýlový Bluetooth reproduktor JAM Heavy Metal je osadený dvoma aktívnymi a dvoma pasívnymi reproduktormi, čo zaisťuje dostatočný výkon, čisté výšky a hlboké plné basy. Okrem Bluetooth možno využiť AUX vstup pre pripojenie káblom, skvelá výdrž batérie až 8 hodín, možnosť prijímať telefónne hovory. Vďaka použitému hliníku sa navyše reproduktor hodí do každej miestnosti.

JAM Bezdrôtové športové slúchadlá HMDHX-EP510BL, modré - zánovné
70,70 € 60,80 €

Zánovné

Bezdrôtové športové slúchadlá JAM HMDHX-EP510BL SPORT v modrej farbe sú odolné voči potu a navrhnuté tak, aby boli vždy pohodlné. Preto sa hodí pri náročných tréningoch, kedy sa poriadne zapotíte. Reflexný kábel sa stará o bezpečnosť počas nočného používania.

JAM Transit fitness Buds - zánovné
54,10 € 46,49 €

Zánovné

Športové bluetooth slúchadlá s káblom za krk, ktoré sú odolné voči potu. Výdrž batérie je 7 hodín nepretržitého prehrávania hudby. Slúchadlá možno pripnúť klipmi za uši alebo do uší a súčasťou balenia sú silikónové ušníky securlock, ktoré držia lepšie pri športe. Hands-free, magnetické spojenie slúchadiel, reflexné prvky na kábli.