Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks
IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks

Caffe Izzo Grand Espresso Premium ESE pods obsahuje podiel arabiky 92% a 8% robusty. Káva má extra silnú chuť s plným zemitým telom. V balení nájdete 150 podov, ktoré sú balené tak, aby nestratili svoju silu a chuť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IZZO Caffé Gold, 1kg zrno IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks
IZZO Caffé Gold, 1kg zrno

Káva Izzo Caffé Gold – 1 kg, zrno je 100% Arabica silná, aromatická káva s harmonickou chuťou, ktorá má hustú, dobrú penu. Samotné kávové zrná sú pomaly pražené za pomerne vysokej teploty v malých dávkach. Vďaka tomuto procesu sa negatívne vlastnosti (kyslosť a horkosť) znižujú na minimum a káva tak získa dokonalú plnosť a chuť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
IZZO Caffé Silver 1kg zrnková káva IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks
IZZO Caffé Silver 1kg zrnková káva

Lahodná zrnková káva s okúzľujúcou vôňou a harmonickou chuťou. Táto káva je vhodná do zásobníkových kávovarov, ale aj pre bežné kávovary na zrnkovú kávu. Stredne silná káva s lahodnou penou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Izzo Caffè bola založená v roku 1979 v blízkosti Vezuvu, ako menšia remeselná pražiareň. Spoločnosť sa už vyše 30 rokov usiluje o dosiahnutie skutočného neapolského espressa. Izzo Caffé založil Vincenzo Izzo a vďaka jeho silnému podnikateľskému impulzu a podpore tímu vysoko kvalifikovaných zamestnancov začína jeho káva prenikať na trh Českej a Slovenskej republiky.