Iswari BIO Acai 70 g
11 €

Acai je vysoko výživná superpotravina, ktorá obsahuje významné množstvo antioxidantov, nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9, vitamínov a minerálov. .

Iswari Bio Kakaový prášok 800 g
20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kakaové bôby od Iswari sú sušené semená nepražených kakaových plodov. Vďaka ich šetrnému spracovaniu pri nízkych teplotách (bez praženia) sú v nich zachované všetky bohaté nutričné látky, vďaka ktorým bývalo kakao Indiánmi právom nazývané pokrmom Bohov.

Iswari Bio Kokosový cukor
3,90 €

Kokosový cukor je mimoriadny tým, že patrí medzi skutočné delikatesy a súčasne nášmu telu prospieva.

Iswari BIO Lucuma 125 g
5,90 €

BIO Lucuma je veľmi výživné exotické ovocie s vanilkovou chutí, ktoré je zdrojom zdraviu prospešných látok.

Iswari Bio Macaccino 1 kg
27,30 €

Lahodný energetický kakaový nápoj Macaccino je skvelou náhradou rannej kávy. Je kombináciou nepraženého kakaa, účinkov koreňa z rastliny maca a sladkosti kokosového cukru.

Iswari Xylitol 1 kg
12,60 €

Xylitol je sladidlo, ktoré sa získava z xylánu obsiahnutého v rastlinách, ovocí a zelenine. Nemá žiadnu vedľajšiu príchuť. Xylitol je približne o 40% menej kalorický než normálny cukor, ale je rovnako sladiace a vďaka veľmi nízkemu glykemickému indexu (13) je vhodný pre diabetikov.

Iswari Xylitol 250 g
4 €

Xylitol je sladidlo, ktoré sa získava z xylánu obsiahnutého v rastlinách, ovocí a zelenine. Nemá žiadnu vedľajšiu príchuť. Xylitol je približne o 40% menej kalorický ako normálny cukor, ale je rovnako sladiace a vďaka veľmi nízkemu glykemickému indexu (13) je vhodný pre diabetikov.