Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Irritrol Dažďový senzor Irritrol bezdrôtový so senzorom mrazu Irritrol Dažďový senzor Irritrol bezdrôtový so senzorom mrazu
Irritrol Dažďový senzor Irritrol bezdrôtový so senzorom mrazu

Irritrol dažďový senzor (Rain Sensor)Bezdrôtový dažďový senzor pozastaví zavlažovanie počas zrážok. Neustála komunikácia medzi vysielačom a prijímačom. Všestranná možnosť montáže. Súčasťou je senzor mrazu.

môžete mať 29.09

Irritrol Hadica Blue Flex Hose 30 m, Irritrol Irritrol Dažďový senzor Irritrol bezdrôtový so senzorom mrazu
Irritrol Hadica Blue Flex Hose 30 m, Irritrol

Hadica Blue Flex Hose 30 mVysokú kvalitu ponúka Super Blue Flex hadica. Ideálne pre montáž postrekovačov (obzvlášť pri nevhodných podmienkach), extrémne flexibilná, šikovná a ľahko použiteľná. Super Blue Flex hadica je kompatibilná so všetkými známymi fitingami napr.

môžete mať 29.09

Irritrol Dažďový senzor Irritrol Nový s 7,6 m káblom Irritrol Dažďový senzor Irritrol bezdrôtový so senzorom mrazu
Irritrol Dažďový senzor Irritrol Nový s 7,6 m káblom

Dažďový senzor IrritrolBezdrôtový dažďový senzor pozastaví zavlažovanie počas zrážok. Neustála komunikácia medzi vysielačom a prijímačom. Všestranná možnosť montáže. Pre zjednodušenie ovládania je súčasťou Smart Bypass systém. Slúži na detekciu zrážkového počasia a odstavenie závlahy pri daždi.

môžete mať 29.09

Irritrol Ovládacia jednotka LIFE WI-FI Module Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Jumbo, Irritrol
Irritrol Ovládacia jednotka LIFE WI-FI Module

LIFE WIFI Modul je voliťelná výbava k ovládacím jednotkám LIFEModul zabezpečí wifi prepojenie, vdaka čomu možete ovládaciu jednotku LIFE ovládať aj z pohodlí domova.

môžete mať 29.09

Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Jumbo, Irritrol Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Jumbo, Irritrol
Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Jumbo, Irritrol

Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Jumbo Ventilové šachty zabezpečujú primeranú ochranu a sú vhodné pre uloženie ventilov a ostatných súčasti, ktoré budú zapustené do zeme a budú tak jednoducho kontrolovateľné. Teleso z čierneho plastu so zeleným krytom.

môžete mať 29.09

Irritrol Ventilová šachta okrúhla, IRRITROL Hercules, Medium, Irritrol Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Jumbo, Irritrol
Irritrol Ventilová šachta okrúhla, IRRITROL Hercules, Medium, Irritrol

Ventilová šachta okrúhla, IRRITROL Hercules, MediumVentilové šachty zabezpečujú primeranú ochranu a sú vhodné pre uloženie ventilov a ostatných súčasti, ktoré budú zapustené do zeme a budú tak jednoducho kontrolovateľné. Teleso z čierneho plastu so zeleným krytom.

môžete mať 29.09

Irritrol Ventilová šachta okrúhla, IRRITROL Hercules, Mini, Irritrol Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Standard, Irritrol
Irritrol Ventilová šachta okrúhla, IRRITROL Hercules, Mini, Irritrol

Ventilová šachta okrúhla, IRRITROL Hercules, MiniVentilové šachty zabezpečujú primeranú ochranu a sú vhodné pre uloženie ventilov a ostatných súčasti, ktoré budú zapustené do zeme a budú tak jednoducho kontrolovateľné. Teleso z čierneho plastu so zeleným krytom.

môžete mať 29.09

Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Standard, Irritrol Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Standard, Irritrol
Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Standard, Irritrol

Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Standard Ventilové šachty zabezpečujú primeranú ochranu a sú vhodné pre uloženie ventilov a ostatných súčasti, ktoré budú zapustené do zeme a budú tak jednoducho kontrolovateľné. Teleso z čierneho plastu so zeleným krytom.

môžete mať 29.09

Irritrol Dažďový senzor Irritrol bezdrôtový Irritrol Ventilová šachta obdĺžniková, IRRITROL Hercules, Standard, Irritrol
Irritrol Dažďový senzor Irritrol bezdrôtový

Irritrol dažďový senzor (Rain Sensor)Bezdrôtový dažďový senzor pozastaví zavlažovanie počas zrážok. Neustála komunikácia medzi vysielačom a prijímačom. Všestranná možnosť montáže. Pre zjednodušenie ovládania je súčasťou Smart Bypass systém.

môžete mať 29.09

Irritrol Ovládacia jednotka Irritrol DC Irritrol Elektroventil Irritrol Richdel 2400, so sol., bez reg., 1" Vnútorný
Irritrol Ovládacia jednotka Irritrol DC

Irritrol ovládacia jednotka DCNa ovládaciu jednotku je možné pripojiť 4 stanice s možnosťou individuálneho programovania každej stanice.

môžete mať 29.09

Irritrol Ovládacia jednotka LIFE 4 DC Irritrol Elektroventil Irritrol Richdel 2400, so sol., bez reg., 1" Vnútorný
Irritrol Ovládacia jednotka LIFE 4 DC

Ovládacia jednotka LIFE 4 DC Jednoduché a intuitívne rozhranie1,2,4,6 staníc (IP68)4 nezávislé programy3 počiatočné časy na programRozpočet vody od 0% do 200%Bluetooth spojenieVlastnostiČas zavlažovania: od 1 minúty do 8 hodín (zvýšenie o 1 minútu)Flexibilné programovanie zavlažovania:- denne- týž…

môžete mať 29.09

Irritrol Programovateľný časovač zavlažovania IT-NTT-R Irritrol Programovateľný časovač zavlažovania IT-NTT-R
Irritrol Programovateľný časovač zavlažovania IT-NTT-R

Programovateľný časovač zavlažovania na hadicu IT-NTT-RInovatívny časovač pre zavlažovanie záhrady a mikro/kvapkové zavlažovacie systémyTento novo navrhnutý časovač zavlažovania na hadice je napájaný batériou 9 V a ponúka jednoduché programovanie.

môžete mať 29.09

V roku 2017 oslávi Irritrol® 50 rokov služieb v zavlažovacom priemysle. V prvom rade to znamená 50 rokov partnerstiev s ľuďmi ako ste vy. Silné krvné línie značiek Irritrol a Rain Master so sídlom v Riverside v Kalifornii zostávajú spojené s našou vernou zákazníckou základňou.