Iron Gym Iron Arms
25,26 €
24,90 €

Ak chcete silné a vytvarované predlaktia, a to čo najrýchlejšie, je posilňovač IRON GYM Iron Arms tou najlepšou voľbou. Tento úžasne efektívny a napriek tomu ľahký, ľahko prenosný posilňovač využíva pre cvičenie vnútorného i vonkajšieho predlaktia odpor dvoch silných oceľových pružín.


Iron Gym Masážny válec
22,90 €

Masážny valec IRON GYM je výbornou pomôckou pre uvoľnenie napätia svalov napr. po intenzívnom tréningu.


Iron Gym Max
50,93 €
46,90 €
+ doprava zadarmo

Teraz môžete ľahko posilňovať svaly a tvarovať svoje telo tak, ako ste to vždy chceli, a to priamo doma.


Iron Gym Speed Abs
31,90 €

Posilňovač IRON GYM Speed Abs ponúka rýchly spôsob, ako premeniť obyčajnú podlahu na profesionálnuj platformu k tréningu nielen brušných svalov.


Iron Gym Weight Vest 10 kg
101,57 €

92,90 €
+ doprava zadarmo

Záťažová vesta IRON GYM je dodávaná s úplnnou sadou závažia, vďaka ktorým možno nastaviť záťaž v rozmedzí 1 – 10 kg.


Iron Gym Chin Up Bar
26,90 €

Premeňte obyčajné dvere v posilňovňu – IRON GYM Chin Up Bar je klasická dverová hrazda, na ktorej môžete robiť zhyby, posilňovať svaly na rukách a ramenách – všetky cvičenia, ktorá potrebujete, aby ste spevnili horné partie!


Iron Gym Express
25,26 €

20,90 €

Samodržiaca dverová hrazda IRON GYM Express Premeňte obyčajné dvere v posilňovňu – IRON GYM EXPRESS je multifunkčná cvičebná hrazda, na ktorej môžete robiť zhyby, posilňovať svaly na rukách a ramenách – všetky cvičenia, ktorá potrebujete, aby ste spevnili horné partie! IRON GYM EXPRESS využíva váhu vášho tela, aby sa výsledky dostavili čo najrýchlejšie. Posilňujete bicepsy, tricepsy, svaly hrudníka, paží, ramien a brušné svaly.