Invoxia GPS Tracker

Invoxia GPS Tracker

Hodnotenie: 4,3
107,60 € 101,30 €

Malý a nenápadný GPS lokátor na stráženie vecí aj osôb. Invoxia GPS Tracker postráži vašu batožinu, vozidlo, cennosti aj dieťa. Jeho polohu môžete sledovať v prehľadnej mape, rovnako ako históriu pohybu. Upozorní vás na opustenie bezpečnej zóny, varuje vás pred krádežou a jeho batéria vydrží až 6 mesiacov.

Invoxia GPS Pet Tracker

Invoxia GPS Pet Tracker

Hodnotenie: 3,2
127,60 € 120,20 €

GPS lokátor pre zvieratá. Invoxia GPS Pet Tracker umožňuje sledovať polohu vášho zvieracieho miláčika v pravidelných intervaloch, zobraziť si históriu jeho pohybu, záznam jeho aktivít, index spánku aj prekonanej vzdialenosti. Upozorní vás, keď maznáčik prekročí virtuálny plot, je vodotesný, veľmi malý a ľahký a vydrží na jedno nabitie až 1 – 3 mesiace.

Invoxia GPS Mini Tracker - Smart GPS lokátor
121 €

Posledný kus za túto cenu!

Smart GPS mini lokátor perfektný pre ochranu vášho cenného majetku. Sleduje polohu predmetov a cez mobilnú aplikáciu vás včas upozorní pri opustení sledovanej oblasti. Zariadenie je vodotesné s certifikáciou IP67, GPS funguje v mnohých európskych krajinách. Batéria vydrží na jedno nabitie až 6 mesiacov a nabije sa menej ako za 1 hodinu. Predplatné v sieti SigFox na 3 roky ZADARMO.

Invoxia GPS Bike Tracker

Invoxia GPS Bike Tracker

Hodnotenie: 4
165,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Alarm na bicykel s GPS. Invoxia Bike Tracker vás upozorňuje na podozrivý pohyb kolesa a umožňuje vám sledovať jeho polohu aj históriu pohybu. Môžete v ňom vyznačiť bezpečné zóny, pri ich prekročení budete okamžite upozornení. Tracker je vodotesný, batéria mu vydrží až 3 mesiace, pred odmontovaním ho chráni špeciálny tvar skrutiek. A cez zimu môže fungovať aj ako GPS tracker pre psa alebo mačku.