Intenso Classico, 60 kapsúl
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemná chuť a krémová pena – to je to, čo vás uchváti hneď na prvé ochutnanie! Intenso Classico je zmesou arabiky a robusty, kde prevládajú zrná arabiky. Vhodné pre kávovary Nespresso!


Intenso Arabica, 60 kapsúl
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto kapsule sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso! Káva je pražená z kvalitných kávových zŕn arabiky. Jemná chuť s nádychom kakaa vás zaiste uchváti!


Intenso Arabica 150x ESE pody
32,60 €

150 ks ESE podov Arabica – kvalitné kávové zrná arabiky pestované na brazílskych plantážach. Karamel a kakao je to, čo sa odráža v chuti tejto lahodnej kávy.


Intenso Arabica 50 ks pody
15,99 €

12,60 €

Intenso Arabica je pražená z kvalitných kávových zŕn Arabica pestovaná na brazílskych plantážach. Jemná chuť s nádychom kakaa sa mieša s karamelovými tónmi. E.S.E. Pody sú balené samostatne v ochrannej atmosfére. Sú ekologické.


Intenso Arabica zrnková káva 2x500g
16,30 €

Na plantážach priamo v Brazílii sú pestované zrná tejto kávy jemnej chuti s nádychom kakaa a karamelových tónov.Vďaka káve Inetenso Arabica budú vaše kávové posedenia nezabudnuteľné.


Intenso Classico 150x ESE pody
32,60 €

150 ks ESE podov Classico v zmesi arabiky a robusty prevládajú zrná arabiky. Jeho jemná chuť a krémová pena je ďalším plusom týchto praktických podov.


Intenso Classico mletá káva 4x250g
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

4 sáčky mletej kávy Intenso Classico po 250 gramoch je zmesou arabiky a robusty a je skvelá pre milovníkov jemnej chuti a krémovej peny. Zamilujte sa!


Intenso Classico pody 50 ks

Intenso Classico pody 50 ks

Hodnotenie: 4,5
14,99 €

12,60 €

50 podov kávy Intenso Classico je zmesou arabiky a robusty. Veľmi praktické pody zaručia pohodlné používanie bez zvyškov kávy. Vďaka podu nebudete mať starosť s presným odmeriavaním.


Intenso Darčekový balíček ručného mlynčeka a zrnkovej kávy
49,60 €
49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Darčekový balíček ručného mlynčeka Grinderland a zrnkovej kávy Intenso Classico 500 g a kávy Vettori Italiana 500 g. Darčekový set kávy a ručného mlynčeka poteší každého milovníka kávy.


Intenso Forte, 60 kapsúl

Intenso Forte, 60 kapsúl

Hodnotenie: 2,5
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto zmes zŕn robusty vám zaiste zachutí! Kapsule značky Intenso sú vhodné do kávovarov Nespresso. Krémová a jemná chuť vás zaiste poteší!


Intenso Forte mletá káva 4x250g
14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mletá káva Intenso Forte je zmesou zŕn robusty a je plná kontrastných chutí. V neposlednom rade vás poteší jej krémová a jemná chuť. Užite si pohodu so šálkou vašej obľúbenej kávy!


Intenso Arabica 1 kg, zrnková káva
16,27 €
15,50 €

Ochutnejte autentickou 100% Arabiku z Brazílie praženou v tradiční italské rodinné pražírně. Intenso Arabica hraje karamelovými tóny, které se mísí s jemnou chutí kakaa. Dopřejte si espresso či cappuccino se středním obsahem kofeinu.


Intenso Classico zrnková káva 2x500g
13,40 €

Krémová pena a jemná chuť to je znamenie kávy Intenso Classico, ktorá je vyrobená zo zmesi arabiky a robusty, avšak prevládajú v nej zrná arabiky. Dobrú chuť!


Intenso Decaffeinato zrnková káva 2x500g
16,30 €

Zrnková káva bez kofeínu, ktorá je zmesou arabiky a robusty. Doprajte si kávu aj v prípade, že nemôžete požívať kofeín! Intenso Decaffeinato je tou ideálnou voľbou.


Intenso Intenso Guatemala 50 ks ESE pody
14,30 €

Porciovaná káva v praktických ESE podoch s priemerom 44 mm. Kvalitné zrná odrody arabica Intenso Guatemala 50 ks vás oslnia jemnou chuťou a bohatou krémovou penou. Vďaka ESE podom bude príprava navyše veľmi jednoduchá, rýchla a bez zbytočného znečistenia vášho kávovaru.


Intenso Forte zrnková káva 2x500g
13,40 €

Vďaka svojej krémovej a jemnej chuti si kávu INTENSO FORTE zamilujete. Jedná sa o zmes zŕn robusty, ktoré sú plné kontrastných chutí. Vychutnajte si každú šálku kávy!


Intenso Intenso Costarica 50 ks ESE pody
14,30 €

Porciovaná káva v praktických ESE podoch s priemerom 44 mm. Kvalitné zrná odrody arabica Intenso Costarica 50 ks vás oslnia jemnou chuťou a bohatou krémovou penou. Vďaka ESE podom bude príprava navyše veľmi jednoduchá, rýchla a bez zbytočného znečistenia vášho kávovaru.