Intelig.plastelína Magnetická modrá
9,30 € 8,90 €

Nová receptúra modrá supermagnetická plastelína. Pozorujte, ako sa plastelína ochotne pricucne k magnetu. Keď sa plastelína zmagnetizuje, zdvíhajte s ňou ľahké kovové predmety. Zmagnetizovaná plastelína sa vyhýba magnetu, ak k nej priložíte magnet správnym pólom. Magnet nie je súčasťou balenia.

Intelig.plastelína Chameleón
9,30 €

Neviditeľný v džungli, ale neprehliadnuteľný vo Vašich rukách. Táto tropická zelená plastelína v okamihu dotyku exploduje v jasnú žltú. A na rozdiel od toho pravého, tento Chameleón vyžaduje každodenné stláčanie. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Aura
9,30 € 8,60 €

Akcia

Žiariace purpurová farba, ktorá pripomína noc pred svitaním. Táto farba je neprehliadnuteľná. Nabite ju, stlmte svetlá a vychutnajte si fialkové zafarbenie hodinu alebo dve. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Súmrak
9,30 € 8,90 €

Rovnako tak, ako sa večerná obloha premení v temnotu noci, zmení sa dotykom tmavá purpurová farba na žiarivú modrú. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť. Hmota mení farbu podľa svojej teploty.

Intelig.plastelína medená žiara
9,30 € 8,90 €

Táto Inteligentné plastelna je charakteristická svojím medeným leskom a leskom, z ktorého budete nadšení. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Slnečný svit
9,30 €

Odštartujte svoj deň s trochou slnečného svitu. Živá oranžová plastelína sa dotykom rúk alebo šálky kávy mení v prebúdzajúcu sa žltú. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Red, Light & Blue fantóm
9,30 € 8,90 €

Fantóm je jedinečná inteligentná plastelína, ktorá reaguje jasnou zmenou farby na slnečný svit. Červená hmota sa po osvetlení zmení na svetlomodrú. Samozrejmosťou je, že ho môžete vytvarovať do ľubovoľného tvaru. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Slnečný vietor
9,30 € 8,90 €

Svetlooranžová farba s odleskmi, ktorá vás v tme prekvapí svojou krásnou žiarou. Samozrejme ju pred tým musíte umiestniť na slnko alebo pod lampu. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Rýdza platina
9,30 € 8,60 €

Akcia

Nechajte sa omámiť platinovou žiarou Inteligentnej plastelíny. Neuveriteľný kovový lesk vás dostane. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Barmský rubín
9,30 € 8,90 €

Barmské rubíny sú známe ako jedny z najlepších na svete. Práve ony nás inšpirovali k vytvoreniu tejto nádhernej Inteligentnej plastelíny. Vo vašich rukách sa rozžiari iskrami vášne, lásky a energie. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Hologram červený
9,30 € 8,90 €

Plastelína s premenlivým hologramovým efektom, ktorá vás zaručene pobaví. Je plná pestrofarebných čiastočiek, ktoré plastelíne dodávajú ojedinelý efekt. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Iónová
9,30 € 8,90 €

Okolo uvidíte poletovať elektróny, ktoré vyžarujú ľadovo modrozelenú žiaru. Mimozemská tyrkysová svieti celú noc. Stlmte svetlá a vychutnajte si hypnotický zážitok. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Olejová škvrna
9,30 € 8,90 €

Farba Super Olejová škvrna sa mení pred očami. Zhypnotizuje vás úžasnou podobou tekutého kovu so zeleným a zlatým povrchom s náznakmi striebornej a modrej. Vytiahnite plastelínu do tenkej vrstvy a zistíte, že je takmer priehľadná. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Ornament
9,30 € 8,90 €

V tomto balení nájdete temne oranžovú plastelínu so zlatými trblietkami, ktorá svojím odtieňom a leskom pripomína Ďaleký východ. Vyskúšajte ju, bude sa vám páčiť! Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Perzský smaragd
9,30 € 8,90 €

Mnoho kráľovských smaragdov z celej histórie pochádza z dávnej Perzskej ríše. Majestátny zelený ligot symbolizuje život, energiu a rast. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.

Intelig.plastelína Rock Star
9,30 € 8,90 €

S Rock Star zažijete tú najlepšiu párty! Čierna plastelína s veľkými farebnými trblietkami. Plastelína je veľmi pružná, skáče ako loptička a je možné ju roztrhnúť alebo roztrieštiť.