Innobiz Difuzér Lilia
44,90 €

Prenosný difuzér Lilia kombinuje eleganciu a skutočnú účinnosť éterických olejov v aromaterapii. Výkonný a ľahko použiteľný difuzér rozptyľuje čisté éterické oleje bez potreby miešania s vodou.

Innobiz Mini difuzér Mistilia
27,30 €

Prenosný difuzér MISTILIA kombinuje eleganciu a skutočnú účinnosť éterických olejov v aromaterapii. Stačí pár kvapiek obľúbeného éterického oleja alebo kvetinové vody a môžete si užiť účinkov aromaterapie. Difuzér využívajúce technológiu ultrazvukové difúzie.

Innobiz Čistič pre difúzory 30 ml
6,79 €

Špeciálny čistič na difúzory s ľahkou vôňou levandule pre odstránenie usadenín a prachu v sklenených nádobách difúzorov – rozprašovači. Jeho pravidelným používaním predĺžite životnosť a zachováte maximálnu účinnosť.

Innobiz Ultrazvukový difuzér Musilia
56,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Musilia je krásny ultrazvukový difuzér s jednoduchým moderným dizajnom, ktorý navyše spojíte vďaka Bluetooth technológiu s hudbou. Účinný elektrický difuzér, ktorý rozptýli éterické oleje v jemnú hmlu doplnenú o jemne sa meniace svetlo. Vôňa, svetlo a hudba vytvorí príjemnú atmosféru.

Innobiz Difuzér Audelia
54,65 €

Audelia je krásny ultrazvukový difuzér s atraktívnym a moderným dizajnom. Účinný elektrický difuzér, ktorý rozptýli éterické oleje v jemnú hmlu doplnenú o jemne sa meniace svetlo. Svetlo vytvorí príjemnú intímnu atmosféru.