Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
ImunoVit TAXIFOLIN+QC = Dihydroquercetin + Quercetin + vitamín C, 60 vegánskych kapsúl ImunoVit TAXIFOLIN+QC = Dihydroquercetin + Quercetin + vitamín C, 60 vegánskych kapsúl
ImunoVit TAXIFOLIN+QC = Dihydroquercetin + Quercetin + vitamín C, 60 vegánskych kapsúl

Taxifolin (Dihydroquercetin) a Quercetin s najvyššou čistotou – 98 % na trhu – flavonoidy so silným antioxidačnými vlastnosťami. Najnovšie výskumy preukázali, že Taxifolin (Dihydrokvercetin) a Quercetin môžu blokovať proteázu virusov SARS-COV-2 a tým zamedzovať ich rozmnožovanie v organizme.

môžete mať 29.02 - 01.03

Partner: ImunoVit
ImunoVit IMUNO KOMPLEX X, 60 kapsúl ImunoVit TAXIFOLIN+QC = Dihydroquercetin + Quercetin + vitamín C, 60 vegánskych kapsúl
ImunoVit IMUNO KOMPLEX X, 60 kapsúl

IMUNO KOMPLEX X je zmes pre vybudenie a udržanie imunity v čase pandémií, duálny imunomodulátor, ktorý sa podieľa na zvyšovaní vrodenej aj adaptívnej (získanej ) imunite. Patentovaná zmes polysacharidov – extraktov z viacerých medicínskych húb a morských rias, obohatená o Betaglukány.

môžete mať 29.02 - 01.03

Partner: ImunoVit
ImunoVit APIGENIN ImunoVit TAXIFOLIN+QC = Dihydroquercetin + Quercetin + vitamín C, 60 vegánskych kapsúl
ImunoVit APIGENIN

Výživový doplnok s obsahom apigeninu a extraktu z brusníc pre podporu organizmu pri zápalových a onkologických ochoreniach. Extrakt z brusníc s 25 %-ným obsahom OPC látok je ďalším benefitom pre účinnosť tohoto výživového doplnku.

môžete mať 29.02 - 01.03

Partner: ImunoVit
ImunoVit Anti PATHOGENIC ImunoVit Anti HYPERTENSIC
ImunoVit Anti PATHOGENIC

Doplnok výživy pre vašu imunitu, pri problémoch so zápalmi a pri bakteriálnych a vírusových ochoreniach.

môžete mať 29.02 - 01.03

Partner: ImunoVit
ImunoVit LUTEOLIN ImunoVit Anti HYPERTENSIC
ImunoVit LUTEOLIN

Výživový doplnok LUTEOLIN obsahuje bioflavonoidy a proantokaynidíny (výťažok z čučoriedok) pre podporu oragnizmu pri zápalových a onkologických ochoreniach.

môžete mať 29.02 - 01.03

Partner: ImunoVit
ImunoVit Anti HYPERTENSIC ImunoVit Anti HYPERTENSIC
ImunoVit Anti HYPERTENSIC

Anti HYPERTENSIC je komplexný doplnok výživy, ktorý sa svojim obsahom aktívnych látok zameriava na zdravie ciev.

môžete mať 29.02 - 01.03

Partner: ImunoVit

ImunoVit je značka výživových doplnkov vyvinutých na základe najnovších dostupných vedeckých štúdií s ohľadom na zlepšenie a dosiahnutie kvality života v čase pandémií a viróz. Prípravky podporujú a zvyšujú imunitnú odpoveď organizmu, neobsahujú plnivá a prídavné látky. Zámerom sú výživové doplnky s vysokou koncentráciou účinných látok pre významné klinické účinky.