Imperia Pastaia Italiana strojček na cestoviny s doplnkami
171,99 € 140 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásne darčekové balenie strojčeka na cestoviny IMPERIA s niekoľkými základnými nástavcami. K strojčeku je možné dokupovať ešte ďalšie nástavce. Vyrobte si chutné domáce cestoviny!

Imperia stojan na sušenie
26,99 € 22,20 €

Kam s práve vyrobenými čerstvými cestovinami? Najvhodnejšie miesto na sušenie je stojan. Tento drevený stojanček značky IMPERIA vás zaujme tým, ako je veľmi praktický!

Imperia nadstavec na Lasagnette 12mm
26,99 € 23,50 €

Nadstavec na Lasagnette 12mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Kto by odolal tomu, urobiť si doma pravé talianske lasagne? Teraz môžete vo vašej kuchyni kúzliť!

Imperia nadstavec na špagety 2mm
26,99 € 22,90 €

Nadstavec na špagety 2mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Špagety sú jedny z najobľúbenejších cestovín, doprajte si ich doma vyrobené.

Imperia strojček na cestoviny
68,99 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Strojček na cestoviny značky IMERIA je jednoduchý a mechanický. Vyrobený je z chrómu a nerezu a veľmi vám uľahčí vašu prácu. Možnosť hrúbky cesta je nastaviteľná. Niet nad vlastnoručne pripravené cestoviny!

Imperia nadstavec na gnocchi 3 druhy
52,99 € 46,70 €
+ doprava zadarmo

Skvelé domáce gnocchi si môžete vyrobiť teraz a priamo doma. Vďaka tomuto nadstavcu môžete vytvoriť až 3 rôzne druhy. Nadstavec je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA.