Imperia Pastaia Italiana strojček na cestoviny s doplnkami
171,99 €

139,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásne darčekové balenie strojčeka na cestoviny IMPERIA s niekoľkými základnými nástavcami. K strojčeku je možné dokupovať ešte ďalšie nástavce. Vyrobte si chutné domáce cestoviny!


Imperia stojan na sušenie
26,99 €

22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kam s práve vyrobenými čerstvými cestovinami? Najvhodnejšie miesto na sušenie je stojan. Tento drevený stojanček značky IMPERIA vás zaujme tým, ako je veľmi praktický!


Imperia nadstavec na d'Angély 0,8mm
26,99 €

22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nadstavec na d'Angély 0,8mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Doprajte si doma vyrobené cestoviny, v ktorých je len to, čo sami chcete.


Imperia nadstavec na Lasagnette 12mm
26,99 €

23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nadstavec na Lasagnette 12mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Kto by odolal tomu, urobiť si doma pravé talianske lasagne? Teraz môžete vo vašej kuchyni kúzliť!


Imperia nadstavec na gnocchi 3 druhy
52,99 €

46,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé domáce gnocchi si môžete vyrobiť teraz a priamo doma. Vďaka tomuto nadstavcu môžete vytvoriť až 3 rôzne druhy. Nadstavec je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA.


Imperia La Fabbrica della Pasta strojček na cestoviny s doplnkami
242,99 €

196,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná sada z dielne talianskeho výrobcu IMPERIA pre náročných. Mechanický strojček na cestoviny z chrómu a nerezu uľahčí vašu prácu. Strojček sa využíva namiesto valčeka, stačí si len vybrať hrúbku cesta!


Imperia strojček na cestoviny
68,99 €

61,70 €
+ doprava zadarmo

Strojček na cestoviny značky IMERIA je jednoduchý a mechanický. Vyrobený je z chrómu a nerezu a veľmi vám uľahčí vašu prácu. Možnosť hrúbky cesta je nastaviteľná. Niet nad vlastnoručne pripravené cestoviny!


Imperia nadstavec na špagety 2mm
26,99 €

22,90 €

Nadstavec na špagety 2mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Špagety sú jedny z najobľúbenejších cestovín, doprajte si ich doma vyrobené.