Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Hütermann Elektrický robot Hütermann 3D hádanka veterné mlyny z Holandska - médium
Hütermann Elektrický robot

Ľúbim ťa veda zaberať sami technológia

Kedy deti Zostavujú komponenty, prežívajú radosť a splnenie ohromujúci poradiť výzva, aký pomáhať podpora kreatívny myslenie deti a rozvíjať sa ich myseľ.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann 3D hádanka veterné mlyny z Holandska - médium Hütermann 3D hádanka veterné mlyny z Holandska - médium
Hütermann 3D hádanka veterné mlyny z Holandska - médium

3D priestorový hádanka sú zamýšľaný nie len pre zábava, ale sú tiež vhodný pre rozvoj priestorový predstavivosť. V porovnaní s klasický plochý vystrašiť staviate krásny 3D priestorový Model veterný Mlyn typický pre krajina v Holland. Pre zhromaždenie niesu možno nožnice ani lepidlo.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Hütermann 0164 infračervený s pamětí Hütermann 3D hádanka veterné mlyny z Holandska - médium
Hütermann Hütermann 0164 infračervený s pamětí

Bezdotykový, bezkontaktný / kontakt infračervený teplomer na meranie teplota ľudský tela s spomienky na 12 vydržať Meranie. Automatický vypnúť po 60 sekundy nečinnosť.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann 3D Puzzle Jigsaw Armored Boat - FRIGATA Z 19. storočia Dingyuan Hütermann Hütermann DC18 kapesní odpuzovač psů a koček ultrazvukový se svítilnou
Hütermann 3D Puzzle Jigsaw Armored Boat - FRIGATA Z 19. storočia Dingyuan

3D priestorový hádanka sú zamýšľaný nie len pre zábava, ale sú tiež vhodný pre rozvoj priestorový predstavivosť. V porovnaní s klasický plochý vystrašiť staviate krásny 3D priestorový Model vojna odoslať z 19. storočie. Pre zhromaždenie niesu možno nožnice ani lepidlo.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann CO-27 detektor CO s alarmom Hütermann Hütermann DC18 kapesní odpuzovač psů a koček ultrazvukový se svítilnou
Hütermann CO-27 detektor CO s alarmom

Autonómne detektor úniku oxidu uhoľnatého – meracie zariadenia s alarmom; elektrochemický senzor; životnosť až 10 rokov; jednoduchá inštalácia.

môžete mať 07.12 - 08.12

Hütermann Hütermann DC18 kapesní odpuzovač psů a koček ultrazvukový se svítilnou Hütermann Hütermann DC18 kapesní odpuzovač psů a koček ultrazvukový se svítilnou
Hütermann Hütermann DC18 kapesní odpuzovač psů a koček ultrazvukový se svítilnou

Kapesní odpuzovač nevítaných psů a koček. Účinně a bezpečně odstrašuje agresivní psy, kočky atd. Odpuzovač vysílá vysokofrekvenční (20,000–40,000 Hz), neslyšitelný pro lidské ucho a velmi nepříjemný pro psy a ostatní zvířata.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Bezpečnostný zámok Hütermann Maketa havrana plastová - havran - plašič vtákov
Hütermann Bezpečnostný zámok

To prenosný zámok Jadro skvelý partnera pre cestovanie!

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Hütermann Fidget Ball Hütermann Maketa havrana plastová - havran - plašič vtákov
Hütermann Hütermann Fidget Ball

Figúrka Loptička – návrh protivník pomoc – hračka, aký Vy pomôže koncentrovať se, Rozkladá sa Váš stres a Napätie. Využitie to pomoc podobne Páči sa mi to známy Fidget spinner – točiť sa loptička medzi prsty. Rozmer loptička Jadro tak malý taký jej môžeš skryť do dlane.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Maketa havrana plastová - havran - plašič vtákov Hütermann Maketa havrana plastová - havran - plašič vtákov
Hütermann Maketa havrana plastová - havran - plašič vtákov

zjedia vašej úrodu jahôd, vína, čerešní atď. škorce, kosi alebo iní vtáky? Umiestnite na postihnutej miesto maketu havrana, ktorý je prirodzeným nepriateľom tohto vtáctva. maketa je vhodná tiež na plašenie holubov z balkónov apod.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann ALARM detektor plynu s alarmom Hütermann Odpudzovač hmyzu, hlodavcov, chrobákov a podobných škodcov univerzálny výkonný Hütermann IMR32
Hütermann ALARM detektor plynu s alarmom

Detektor plynu s alarmom G1; digitálny displej; vizuálne i akustický poplach.

môžete mať 07.12 - 08.12

Hütermann Odpudzovač hmyzu, hlodavcov, chrobákov a podobných škodcov univerzálny výkonný Hütermann IMR32 Hütermann Odpudzovač hmyzu, hlodavcov, chrobákov a podobných škodcov univerzálny výkonný Hütermann IMR32
Hütermann Odpudzovač hmyzu, hlodavcov, chrobákov a podobných škodcov univerzálny výkonný Hütermann IMR32

výkonný ultrazvukový odpudzovač vás pohodlne zbaví obtiažnych hlodavcov i hmyzu. prepínateľný vysokofrekvenčné zvuk je pre človeka nepočuteľný, ale živočíchom je veľmi nepríjemný. odpudzovač vysiela kolísavý tón s premennú periódou, takže si na neho škodcovia ťažko zvykajú.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann HT-02 teplomer digitálny s externým čidlom, rozsah merania teploty: -50 až + 110C biely Hütermann Odpudzovač hmyzu, hlodavcov, chrobákov a podobných škodcov univerzálny výkonný Hütermann IMR32
Hütermann HT-02 teplomer digitálny s externým čidlom, rozsah merania teploty: -50 až + 110C biely

Digitálne teplomer s externým čidlom. Vzhľadom k univerzálne konštrukciu je možné teplomer pripevniť napr. obojstrannou lepiace páskou alebo ho možno zasadiť do panelu. technické parametre:

– rozsah meranie teploty:

  • 50

až +110 st.C.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Soľné kryštály ružové, veľké - himalájska soľ, 700 g, pre inteligentnú arómu difúzor A15 Hütermann Soľné kryštály ružové, veľké - himalájska soľ, 700 g, pre inteligentnú arómu difúzor A15
Hütermann Soľné kryštály ružové, veľké - himalájska soľ, 700 g, pre inteligentnú arómu difúzor A15

Príslušenstvo pre Inteligentný vôňa difúzor A15. Ružová Himalájsky soľ Jadro ručne ťažiť v Pakistanský míny v pohoria Himaláje. Extrahuje s ručne, bez využitie Výbušniny, a potom s sušený na slnko. Stopa výška oxid žehličky poskytovať soľ charakteristický červenkastý – Ružová tieň.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Popron.sk
Hütermann HUTERMANN CO-90 Hütermann Soľné kryštály ružové, veľké - himalájska soľ, 700 g, pre inteligentnú arómu difúzor A15
Hütermann HUTERMANN CO-90

Autonómny detektor oxid uhličitý s Ľad Displej, s postavený -in siréna, život snímač 10 let. Vysoký citlivosť a stabilita. Veľký výhoda to Model Jadro zobrazenie vyrovnanie ČO na tromi Ľad Displej, máš tak informácie O koncentrácia ČO predtým než Jadro aktivovaný alarm.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Hütermann HD-250 odvlhčovač Hütermann Hütermann Y02 Arómový difúzor 550 ml tmavého dreva - ultrazvuk, 7 farieb LED, diaľkové ovládanie
Hütermann Hütermann HD-250 odvlhčovač

Potrebovať s zbavovať vlhkosť v Váš bajt alebo Zriadenie? Máš v bajt forma? Potom pravidelný pre Váš Jadro zamýšľaný tak hospodársky odvlhčovač vzduch.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Hütermann Y02 Arómový difúzor 550 ml tmavého dreva - ultrazvuk, 7 farieb LED, diaľkové ovládanie Hütermann Hütermann Y02 Arómový difúzor 550 ml tmavého dreva - ultrazvuk, 7 farieb LED, diaľkové ovládanie
Hütermann Hütermann Y02 Arómový difúzor 550 ml tmavého dreva - ultrazvuk, 7 farieb LED, diaľkové ovládanie

Naladenie svoj Domov do atmosféra dobre a upokojiť Pomoc náš zvlhčovače vzduch. Vhodný pre aromaterapia, chromoterapia (terapia Pomoc svetlá), z hľadiska smerom k jej návrh Jadro tak prístroj a štýlový interiér doplnok. Tak prístroj konvertovať vodná voda na jemný vodný para.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Hütermannský reproduktor aróma difúzora BT88 Dark Wood 300 ml s Bluetooth - ultrazvuk, USB Hütermann Hütermann Y02 Arómový difúzor 550 ml tmavého dreva - ultrazvuk, 7 farieb LED, diaľkové ovládanie
Hütermann Hütermannský reproduktor aróma difúzora BT88 Dark Wood 300 ml s Bluetooth - ultrazvuk, USB

Naladenie svoj Domov do atmosféra dobre a upokojiť Pomoc náš zvlhčovače vzduch. Vhodný pre aromaterapia, chromoterapia (terapia Pomoc svetlá), z hľadiska smerom k jej návrh Jadro tak prístroj a štýlový interiér doplnok.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Kuchynská váha lyžička Hütermann Kuchynská váha lyžička
Hütermann Kuchynská váha lyžička

S digitálne váhou – lyžičkou zvážite každú štipku. váha je určená pre presné váženie korenie a iných prísad, ktoré nemožno zvážiť na bežné kuchynské váhe. odnímateľná lyžička uľahčuje dôkladné vyčistenie.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Popron.sk
Hütermann 16A Hütermann Kuchynská váha lyžička
Hütermann 16A

Loading…

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann ALARM CO2-2008 Hütermann Kuchynská váha lyžička
Hütermann ALARM CO2-2008

Nástenná maľba detektor CO2 (Oxid uhlík – „vydýchol vzduch '), teplota a vlhkosť na veľký Ľad Zobrazenie. Zdravší Prostredie Vo vnútri Budovy
Prečítajte si sami článok „Škodlivo štúdium.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann ALARM CO2-501 Hütermann Bio éterický olej do Aromadifuzer - čajový strom
Hütermann ALARM CO2-501

Návrh detektor CO2 (Monitor „vydýchol vzduch ') , svoj výrobou Jadro vhodný napr. do byt koho kancelárie, na LCD zobrazenie relácie vyrovnanie CO2, teplota a vlhkosť. Meraný údaje s Ukladajú do spomienky zariadenie, po spojenie do Počítač môžeš uložený údaje ťahanie a zobrazenie v tabuľka a graf.

môžete mať 15.12 - 20.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Aromadifuzer Z01 White, 80 ml - ultrazvuk, USB Hütermann Bio éterický olej do Aromadifuzer - čajový strom
Hütermann Aromadifuzer Z01 White, 80 ml - ultrazvuk, USB

Naladenie svoj Domov do atmosféra dobre a upokojiť Pomoc náš zvlhčovače vzduch. Vhodný pre aromaterapia, chromoterapia (terapia Pomoc svetlá), z hľadiska do jej návrh Jadro to prístroj a štýlový interiér doplnok. To prístroj konvertovať vodná voda na jemný vodný para.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Popron.sk
Hütermann Bio éterický olej do Aromadifuzer - čajový strom Hütermann Bio éterický olej do Aromadifuzer - čajový strom
Hütermann Bio éterický olej do Aromadifuzer - čajový strom

Skutočne 100% prirodzený Životopis základný olej čaj strom Jadro najviac použitý prirodzený antiseptické. Veľmi vhodný na chladný, upokojiť zohľadniť a konajú proti nespavosť.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Popron.sk