Holika Holika Čistiaca pena Sleek Egg ( Smooth Skin Clean sing Foam) 140 ml
9,50 €

Novinka

Jemná pena šetrne čistí pleť, odstraňuje nečistoty a čistí zanesené póry. Hlavnou zložkou čistiace peny je extrakt vaječného bielka s vynikajúcimi antibakteriálnymi účinkami, ktorý aktívne zabraňuje rastu škodlivých mikroorganizmov, znižuje zápaly a podráždenia.

Holika Holika Gélový pleťový peeling Sleek Egg (Skin Peeling Gel) 140 ml
9,50 €

Novinka

Gélový peeling s extraktom vaječného bielka účinne odstraňuje čierne bodky a odumreté kožné bunky. Vyhladzuje pleť a zanecháva ju sviežu a dokonale čistú. Okrem toho má vaječný extrakt protizápalové účinky, bráni vzniku škodlivé mikroflóry, intenzívne vyživuje a zvlhčuje pokožku.

Holika Holika Sprchový gél Aloe 92% (Shower Gel) 250 ml
7,90 €

Novinka

Sprchový gél od značky Holika Holika obsahuje až 92% aloe vera. J emně, ale účinne čistí telo a pokožku intenzívne zvlhčuje. Gél má jemnú vôňu a dokonale pení. Je určený pre všetky typy pokožky, najmä pre citlivú.

Holika Holika Tonizujúci plátýnková maska Lemon ( Pure Essence Mask Sheet) 20 ml
2,40 €

Novinka

Tonizujúci plátýnková maska Lemon má zosvetľujúci účinok na pleť. Maska má tiež ľahký peelingový účinok – zanecháva pleť jemnú, pružnú a vyživenú. Pomáha zmierniť viditeľnú pigmentáciu a stopy po akné a zlepšiť farbu pleti. Regeneruje pleť, stimuluje jej mikrocirkuláciu a zlepšuje krvný obeh.