Holika Holika Čistiaca pena Sleek Egg (Smooth Skin Cleansing Foam) 140 ml
9,60 € 9,20 €

Jemná pena šetrne čistí pleť, odstraňuje nečistoty a čistí zanesené póry. Hlavnou zložkou čistiace peny je extrakt vaječného bielka s vynikajúcimi antibakteriálnymi účinkami, ktorý aktívne zabraňuje rastu škodlivých mikroorganizmov, znižuje zápaly a podráždenia.

Holika Holika Darčeková sada s ceramidy pre suchú a citlivú pleť
27,20 €

Novinka

Sada obsahuje:

Hydratačný a vyživujúci krém pre suchú a citlivú pleť Good Cera (Super Ceramide Cream) 60 ml + 20 ml Pleť ové tonikum pre suchú a citlivú pleť Good Cera (Super Ceramide Toner) 20 ml Pleť ová emulzia pre suchú a citlivú pleť Good Cera (Super Ceramide Emulsion) 20 ml .

Holika Holika Gélový pleťový peeling Sleek Egg (Skin Peeling Gel) 140 ml
10,20 € 9,20 €

Gélový peeling s extraktom vaječného bielka účinne odstraňuje čierne bodky a odumreté kožné bunky. Vyhladzuje pleť a zanecháva ju sviežu a dokonale čistú. Okrem toho má vaječný extrakt protizápalové účinky, bráni vzniku škodlivé mikroflóry, intenzívne vyživuje a zvlhčuje pokožku.

Holika Holika Sprchový gél Aloe 92% (Shower Gel) 250 ml
8 € 7,20 €

Sprchový gél od značky Holika Holika obsahuje až 92% aloe vera. J emně, ale účinne čistí telo a pokožku intenzívne zvlhčuje. Gél má jemnú vôňu a dokonale pení. Je určený pre všetky typy pokožky, najmä pre citlivú.