Hexbug Bojové tarantule Dual pack
73 €

65,57 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dvojica robotických bojových tarantúl a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa tarantule nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové tarantule alebo bojové pavúky.


Hexbug Bojové pavúky 2.0 Dual pack
67,45 €

57,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dvojica robotických bojových pavúkov a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa pavúky nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové pavúky alebo bojové tarantule.


Hexbug Bojové pavúky 2.0 - Tower set
82,45 €

70,25 €
+ doprava zadarmo

Dvojica robotických bojových pavúkov a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa pavúky nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové pavúky alebo bojové tarantule. Súčasťou balenia sú aj steny pre vytvorenie bojiska vrátane veže pre úkryt.


Hexbug CuddleBot Bumble Bee
11,21 €

9,90 €

Uvoľnite cestu pre mäkké, hebké a vtipné robotické zvieratko. HEXBUG vstupuje do ríše batoliat s inovatívnou hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.


Hexbug CuddleBot Fire Fly
11,21 €

9,90 €

Uvoľnite cestu pre mäkké, hebké a vtipné robotické zvieratko. HEXBUG vstupuje do ríše batoliat s inovatívnou hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.


Hexbug CuddleBots - Hojdačka, hrací set
29,19 €
26,46 €

Novinka

Prvé stretnutie s robotickým zvieratkom pre deti už od 18 mesiacov. Slimák vďaka vibračnému motorku behá po podlahe a zabaví každé dieťa! Stlačením koruny stromu dieťa rozhojdá slimáka na hojdačke. Môže tiež pomáhať malej lienke liezť po strome.


Hexbug CuddleBots - Šmykľavka, hrací set
46,73 €

42,05 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Prvé stretnutie s robotickým zvieratkom pre deti už od 18 mesiacov. Cvrček vďaka vibračnému motorku behá po podlahe a hravo zabaví aktívne deti! Polož cvrčka na šmykľavke a fííí, cvrček jej hravo prejde! Pomôž včeličke doletieť až ku kvetine, nájdi pohyblivú hubu, posúvaj slimáka a radosťou bude cvakať.


Hexbug CuddleBots - Záhradný kolotoč, hrací set
35,04 €

31,53 €

Novinka

Prvé stretnutie s robotickým zvieratkom pre deti už od 18 mesiacov. Lienka vďaka vibračnému motorku behá po podlahe a hravo zabaví aktívne deti! Zábava pokračuje s hracím setom – roztoč pre Lienku kolotoč stlačením kvetiny, sleduj aké zvuky vydáva pri posunutí včielka, zatlač jeden hríbik a vyjde ďalší!


Hexbug Lil Nature Babies - Levhart Sami
15,55 €

13,99 €

Novinka

Toto je Sami – už ste videli roztomilejšieho leoparda? Interaktívne zvieratko vydáva veľa rôznych zvukov pri pohladkaní po hlave či brušku. Zvieratko reaguje aj na pohyb – polož ho na chrbát a začne chrápať! Zvieratko môžeš nosiť ako prívesok všade so sebou.


Hexbug Lil Nature Babies - Medvedica Sura
15,55 €

13,99 €

Novinka

Polárna medvedica Sura – vyzerá ako skutočná a vydáva veľa rôznych zvukov pri pohladení po hlave či brušku. Keď ju položíš na chrbát, začne chrápať! Zvieratko môžeš nosiť ako prívesok všade so sebou.


Hexbug Lil Nature Babies - Medvedica Sura a ľadová jaskyňa, veľký set
35,04 €

31,53 €

Novinka

Počul si o Arktíde? Až v oblasti severného polárneho kruhu žije v Ľadovej jaskyni medvedica Sura. Nájdi tajné dvere v jaskyni a odhaľ zábavnú šmýkačku pre Suru, či jej kamaráta tuleňa. Podarí sa Ti Suru postaviť na ľadovú kryhu, aby udržala rovnováhu?


Hexbug Lil Nature Babies - Nosorožec Zane
15,55 €

13,99 €

Novinka

Zoznám sa s nosorožcom Zaneom! Interaktívne zvieratko vydáva veľa rôznych zvukov pri pohladkaní po hlave či brušku. Zvieratko reaguje aj na pohyb – polož ho na chrbát a začne chrápať! Zvieratko môžeš nosiť ako prívesok všade so sebou.


Hexbug Lil Nature Babies - Nosorožec Zane a ukrytý poklad, malý set
23,34 €
21,01 €

Novinka

Vitaj v malom hracom sete nosorožca Zanea! Ocitni sa v africkej savane, kde sa v skale skrýva poklad! Vďaka tomuto hraciemu interaktívnemu setu sa dozvieš viac o živote tvojho obľúbeného ohrozeného druhu zvieratka. Okraje hracích setov na seba nadväzujú a môžeš si tak vytvoriť jeden veľký hrací svetadiel.


Hexbug Lil Nature Babies - Panda Lin
15,55 €

13,99 €

Novinka

Máš rád pandy? Potom je Lin tá pravá voľba! Interaktívne zvieratko vydáva veľa rôznych zvukov pri pohladkaní po hlave či brušku. Zvieratko reaguje aj na pohyb – polož ho na chrbát a začne chrápať! Zvieratko môžeš nosiť ako prívesok všade so sebou.


Hexbug Lil Nature Babies - Panda Lin a hojdačka, malý set
23,34 €
21,01 €

Novinka

Spoznaj svet pandy Lin! Ocitni sa v strednej Číne, kde panda Lin žije, nakŕm ju bambusovými listmi a pohojdaj ju v hojdacej sieti. Vďaka nadväzujúcim okrajom hracích setov si môžeš vytvoriť jeden veľký hrací svetadiel!


Hexbug Lil Nature Babies - Vlk Waya
15,55 €

13,99 €

Novinka

Zoznam sa s vlkom Wayom! Interaktívne zvieratko vydáva veľa rôznych zvukov pri pohladkaní po hlave či brušku. Zvieratko reaguje aj na pohyb – polož ho na chrbát a začne chrápať! Zvieratko môžeš nosiť ako prívesok všade so sebou.


Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set
35,04 €

31,53 €

Novinka

Pošli svojho robotického kamaráta na farebnú dráhu! Dráha obsahuje niekoľko jednoduchých interaktívnych prvkov – otočný barel, pohyblivú podlahu, výhybku a prídavné rampy. Súčasťou setu je chrobák Nano Junior.


Hexbug Nano Junior - Zipline, hrací set
29,19 €

25,29 €

Novinka

HEXBUG Nano Junior, obľúbený robotický chrobák vhodný pre deti už od 18 mesiacov, je teraz novo súčasťou setu s lanovou dráhou! Posaď svojho robotického kamaráta do lanovky a sleduj ako hravo zíde. Nano Junior vďaka vibračnému motoru sám behá aj po podlahe, vďaka čomu hravo zabaví každého dieťaťa.


Hexbug Nano Space - Cosmic Command
58,24 €
54,36 €
+ doprava zadarmo

Nastúpte na palubu HEXBUG Nano Space Cosmic Command a zažite zábavu. Nechajte sa uniesť vlastnou predstavivosťou, sledujte ako Nano objavuje interaktívne prvky ako je gravitačný simulátor alebo vesmírna raketa !.


Hexbug Ohnivý mravec
22,19 €

Posledný kus za túto cenu!

HEXBUG Ohnivý mravec je superrýchly robot s cool ohnivými svetelnými efektmi. Deti si zamilujú hlavne ovládanie cez IR diaľkový ovládač. Jednoduché ovládanie jeho pohybu vám prinesie veľa zábavy.


Hexbug Pavúk

Hexbug Pavúk

Hodnotenie: 5
37,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Robotický pavúk je najmladším členom v mikrosvete Hexbug. Pavúk je ovládaný infračerveným lúčom. Unikátny mechanizmus verne napodobňuje pohyb pavúka. Otáčanie o 360° a pohyb možno riadiť ovládačom s IR lúčom.


Hexbug Robot Wars Arena
108,66 €

97,79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Svetlá pomaly zhasínajú, diváci kričia nadšením, v aréne práve začína rozhodujúci súboj robotov! Zažite hit televíznej show na vlastnej koži s HEXBUG Robot Wars arénou! Teraz môžete zažívať akčné súboje priamo doma!


Hexbug VEX Monstrum-70%

Hexbug VEX Monstrum

Hodnotenie: 5
129,59 €

38,66 €

Akcia

Postavte a naprogramujte si sami svojho HEXBUG robota! Z viac ako 400 dielov si môžete postaviť robotické Monštrum obrích rozmerov. Pohyb robota môže byť riadený diaľkovým ovládačom alebo môže byť spustený v autonómnom móde, kedy sa pohybuje sám a využíva svojich snímačov.


Hexbug VEX Off Road Truck
116,46 €

104,81 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Zaži nekončiace dobrodružstvo s HEXBUG VEX Offroadom, alebo si zostáv alternatívu – Piesočnú Buggy. Ovládaj vozidlo pomocou svojho chytrého telefónu a aplikácie VEX Pilot a rozbehni to v teréne. Zaži presné riadenie, reálne odpruženie a svet stavebných možností. Akonáhle zostrojíš obe alternatívy, otestuj svoje technické zručnosti a zostroj svoje vlastné vozidlo.


Hexbug VEX Robotics Motorised Robotic Arm
77,63 €

69,86 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Postavte si úplne funkčné konštrukčné rameno VEX Robotics inšpirované reálnymi priemyselnými robotmi. Táto jedinečná robotická ruka je ovládaná 4 motormi s ovládacím panelom so spínačmi a môže zbierať a premiestňovať predmety pomocou štyroch stupňov voľnosti a kĺbové ruky. Celé rameno sa môže otáčať o 360 stupňov, čo umožní tomuto miniatúrnemu robotu vykonávať zaujímavé akcie v reálnom živote.


Hexbug VEX Robotics Robotic Arm
38,79 €

34,91 €

Novinka

Postavte si úplne funkčné konštrukčné rameno VEX Robotics inšpirované reálnymi priemyselnými robotmi. Táto jedinečná robotická ruka je ovládaná manuálne a môže zbierať a premiestňovať predmety pomocou štyroch stupňov voľnosti a kĺbovej ruky. Celé rameno sa môže otáčať o 360 stupňov, čo umožní tomuto miniatúrnemu robotu vykonávať zaujímavé akcie v reálnom živote.


Hexbug VEX Robotics Zip Flyer
13,55 €
12,39 €

Novinka

Štartujeme a hor sa do oblakov! Predstavujeme vám VEX® Robotics Zip Flyer, s ktorým zažijete zábavné letecké dobrodružstvo. Tento robotický gadget je schopný vystreliť vrtuľu až do výšky cez 9 metrov! Zatiahnite za pásik so zipsom a roztočte cez ozubené kolesá vrtuľu. Čím rýchlejšie za pásik zatiahnete, tým vyššia rýchlosť otáčania a tým aj vyššiu výšku dosiahnete.


Hexbug Bojová tarantule oranžová
37,50 €

31,80 €

Super robotická bojová tarantule a její futuristický souboj se světelným paprskem. Za použití dálkového ovladače se tarantule nejen pohybuje všemi směry, ale také střílí paprskem na jiné bojové tarantule.


Hexbug Beetle
13,42 €
12,93 €

Robotický chrobák Beetle vie presne kam ísť. Pomocou čidiel sa vyhýba prekážkam a je možné ho ovládať zvukom. Po zapnutí pôjde HEXBUG ploštica tak ďaleko, kým nenarazí na prekážku alebo nezačuje hluk.


Hexbug Bojová tarantula modrá
37,50 €

31,90 €

Super robotická bojová tarantula a jej futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa tarantula nielen pohybuje všetkými smermi, ale aj strieľa lúčom na iné bojové tarantule.


Hexbug Bojové tarantule Bunker set
82,45 €

76,07 €
+ doprava zadarmo

Dvojica robotických bojových tarantúl a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitie diaľkového ovládača sa tarantule nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové tarantule alebo bojové pavúky. Súčasťou balenia sú aj steny pre vytvorenie bojiska vrátane bunkra pre úkryt.


Hexbug Bojový pavúk 2.0 oranžový
33,74 €

28,70 €

Robotický bojový pavúk a jeho futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa pavúk nielen pohybuje všetkými smermi, ale aj strieľa lúčom na iné bojové HEXBUG chrobáky – pavúky alebo tarantule.


Hexbug Bojový pavúk 2.0 tmavomodrý
33,74 €

28,70 €

Robotický bojový pavúk a jeho futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa pavúk nielen pohybuje všetkými smermi, ale aj strieľa lúčom na iné bojové HEXBUG chrobáky – pavúky alebo tarantule.


Hexbug Nano Junior modrý
8,60 €
7,84 €

Koniec pokukovaniu po hračkách starších súrodencov, je tu HEXBUG Nano Junior! Najobľúbenejší Mikrorobot v maxi prevedení. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.


Hexbug Nano Junior ružový
8,60 €
7,84 €

Koniec pokukovaniu po hračkách starších súrodencov, je tu HEXBUG Nano Junior! Najobľúbenejší Mikrorobot v maxi prevedení. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.


Hexbug Nano Junior zelený
8,60 €
7,84 €

Koniec pokukovaniu po hračkách starších súrodencov, je tu HEXBUG Nano Junior! Najobľúbenejší Mikrorobot v maxi prevedení. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.


Hexbug Nano V2 Nitro 5 pack

Hexbug Nano V2 Nitro 5 pack

Hodnotenie: 4,5
26,21 €

22,30 €

Horúca novinka v rodicia HEXBUG. Skvelý nano chrobák pre lezenie v nano V2 sete. Pohybujú sa úplne autonómne a pri prevrátení sa vždy opäť sami postavia na nohy.


Hexbug Nano V2 Nitro Slingshot
52,50 €
+ doprava zadarmo

Veľký novinkový V2 set pre superrýchle chrobáky Nano Nitro. Zložte pre svoje chrobáky dvojposchodové megabludisko vrátane niekoľkých trubicových slučiek, kde vyniknú ich lezecké schopnosti.


Hexbug Ring Racer červený
34,90 €

31,41 €

Novinka

Toto musíte vyskúšať! Dvojica ozubených kolies s motorom uprostred Ti prinesú veľa zábavy a kaskadérskych kúskov. Tento samostabilizačný robot na diaľkové ovládanie jazdí fascinujúcim spôsobom na duálnych krúžkoch. Sledujte, ako sa točí, zdvihne sa po páde a otočí sa o celých 360 stupňov!


Hexbug Ring Racer oranžový
34,90 €

31,41 €

Novinka

Toto musíte vyskúšať! Dvojica ozubených kolies s motorom uprostred Ti prinesú veľa zábavy a kaskadérskych kúskov. Tento samostabilizačný robot na diaľkové ovládanie jazdí fascinujúcim spôsobom na duálnych krúžkoch. Sledujte, ako sa točí, zdvihne sa po páde a otočí sa o celých 360 stupňov!


Hexbug Ring Racer zelený
34,90 €

31,41 €

Novinka

Toto musíte vyskúšať! Dvojica ozubených kolies s motorom uprostred Ti prinesú veľa zábavy a kaskadérskych kúskov. Tento samostabilizačný robot na diaľkové ovládanie jazdí fascinujúcim spôsobom na duálnych krúžkoch. Sledujte, ako sa točí, zdvihne sa po páde a otočí sa o celých 360 stupňov!


Hexbug Robot Wars Head-to-Head - súprava 2 ks
69,84 €

63,24 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Prebojujte sa krutým bojom tvárou v tvár až na pokraj samotného zničenia! Inšpirované populárnou zábavnou televíznou robot show prichádza HEXBUG so zmenšenými verziami nemilosrdných strojov, ktoré poznáte a milujete. To sú nové HEXBUG Robot Wars!


Hexbug Robot Wars House Robot – Matilda
50,43 €

45,38 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Preneste epickú bitku kovu a chaosu domov! Inšpirovaná hitom televízneho seriálu prichádza HEXBUG Robot Wars Matilda. Použijete na súpera hádzateľné vidly, alebo vertikálne zvislý ničivý zotrvačník miesto chvosta, aby zápas rýchlo skončil Vaším drvivým víťazstvom?


Hexbug Scarab

Hexbug Scarab

Hodnotenie: 5
15,90 €

Mikro robotický pavúk HEXBUG Scarab, ktorý sa plazí vpred po hladkom povrchu a chová sa ako živý. Pohybuje sa vďaka zabudovanému infračervenému senzoru, ktorý umožňuje snímať okolie a vyhnúť sa prekážkam, tak aby nedošlo k zrážke.


Hexbug Skateboard s rampou quarter pipe
18,40 €

Prebuďte v sebe vášeň profesionálneho skateboardistu s novým radom Tony Hawk Circuit Boards od HEXBUG! Precvičte si veľa trikov vrátane jazdy po zábradlí. Hexbug Skateboard s rampami obsahuje 1 dosku, kolieska, skrutky a mini skrutkovač a rampu.


V USA oslavuje Hexbug veľký úspech a teraz sa stávajú hitom v Európe. Ide o malých inteligentných elektronických robotikov, ktorí zdolávajú prekážky a menia smer svojej cesty. Mimo prekážok reagujú rýchlo napríklad na svetlo alebo zvuk.

Spoznajte ľstivé malé robotické chrobáky Hexbug a prepadnite ich kúzlu. Z minulosti poznáte kraba, piadivku alebo napríklad mravce. Teraz sa nechajte prekvapiť Hexbug Nano v jeho nových prekážkových dráhach, šachtách a súbojových plošinách. Chová sa ako naozajstný chrobák. Jediné, čo musíte urobiť, je zapnúť ho a pozerať sa ako začne uháňať exponenciálnym tempom akoukoľvek cestou. Každá prekážka na ktorú narazí bude mať za následok, že sa Hexbug Nano otočí do iného smeru a bude uháňať ďalej.

V USA oslavuje Hexbug veľký úspech a teraz sa stávajú hitom v Európe. Ide o malých inteligentných elektronických robotikov, ktorí zdolávajú prekážky a menia smer svojej cesty. Mimo prekážok reagujú rýchlo napríklad na svetlo alebo zvuk.

Spoznajte ľstivé malé robotické chrobáky Hexbug a prepadnite ich kúzlu. Z minulosti poznáte kraba, piadivku alebo napríklad mravce. Teraz sa nechajte prekvapiť Hexbug Nano v jeho nových prekážkových dráhach, šachtách a súbojových plošinách. Chová sa ako naozajstný chrobák. Jediné, čo musíte urobiť, je zapnúť ho a pozerať sa ako začne uháňať exponenciálnym tempom akoukoľvek cestou. Každá prekážka na ktorú narazí bude mať za následok, že sa Hexbug Nano otočí do iného smeru a bude uháňať ďalej.