Hervé Tullet Kniha Hra na dážďovky / The Game of Finger Worms
6,65 €

Zahrajte sa na dážďovky! The game of Finger worms je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 × 21 cm. Pre túto hru potrebujete len svoje prsty. Nakreslíte na nich oči a pusu a dážďovkine dobrodružstvo môže začať!

Hervé Tullet Kniha Hra na trasu/The Trail Game
7,99 €

Nájdite tú správnu cestu! The trail game je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 × 21 cm a skladá sa z 12 strán z pevného kartónu rozdelených na polovicu. Ste pripravení? Položte svoj prst na štart a posúvajte ho po vyznačenej ceste.

Hervé Tullet Doodle Cook
19,07 €

Vitajte, mladí Art-kuchári – Váš okamih práve nastal! Stôl je prestretý a Vaše ingrediencie čakajú: prázdny tanier, farebné ceruzky a – najdôležitejšie zo všetkého – vaša fantázia!

Hervé Tullet Hra na cirkus - The Finger Circus Game
9,56 €

Vezmite svoje dieťatko do cirkusu, alebo ešte lepšie, berte si svoj cirkus kamkoľvek so svojou ratolesťou pôjdete! Vždy budete mať po ruke zábavu ktorá nikdy nesklame! Ďalší z podarených prstových knižiek pre najmenších od legendárneho autora Hervé Tulleta.

Hervé Tullet Kniha Hra hore dole/The Game of Tops and Tails
9,06 €

Čo môže byť hore a čo dole? The game of Tops and Tails je interaktívna kniha francúzskeho spisovateľa Hervé Tulleta. Rozmer balenia je 15 × 21 cm. Knižka sa skladá z 12 strán pevného kartónu rozdelených na polovicu.