10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Herbex Herbex Detoxiregen - bylinný čaj Herbex Herbex Detoxiregen - bylinný čaj
Herbex Herbex Detoxiregen - bylinný čaj

Unikátne bylinné zloženie 6 druhov bylín podporuje detoxikáciu a očistu organizmu. Použité byliny sa odporúčajú pre normálnu funkciu pečene a žlčníka. Podporujú vylučovanie prebytočnej vody z tela (celkovú očistu organizmu), normálnu činnosť obličiek a dolných močových ciest.

môžete mať 29.05 - 30.05

Partner: Greenidea
Herbex Herbex Gastrogreen - bylinný čaj Herbex Herbex Detoxiregen - bylinný čaj
Herbex Herbex Gastrogreen - bylinný čaj

Jedinečné bylinné zloženie 7 druhov bylín podporuje normálne trávenie a zažívanie. Použité byliny sa odporúčajú pri pomalom trávení, proti nadúvaniu a hnačke. Bylinná zmes Gastrogreen je vhodná na osvieženie organizmu, detoxikáciu a optimálne vylučovanie vody z tela. Odporúča sa aj ako prebiotikum.

môžete mať 29.05 - 30.05

Partner: Greenidea
Herbex Herbex Sleepgreen - bylinný čaj Herbex Herbex Detoxiregen - bylinný čaj
Herbex Herbex Sleepgreen - bylinný čaj

Unikátne bylinné zloženie 5 druhov bylín podporuje plnohodnotný spánok a relaxáciu. Použité byliny sa odporúčajú na navodenie duševnej pohody, kognitívneho a mentálneho zdravia. Bylinná zmes Sleepgreen je vhodná na navodenie pozitívnej nálady. Odporúča sa aj na zvýšenie duševnej výkonnosti.

môžete mať 29.05 - 30.05

Partner: Greenidea
Herbex Herbex Migreen bylinný čaj Herbex Herbex Migreen bylinný čaj
Herbex Herbex Migreen bylinný čaj

Unikátne bylinné zloženie 6 druhov bylín je vhodné pri častých bolestiach hlavy. Kôpor žerucha je bylinné analgetikum pri migréne, vhodné na menopauzálny komfort a relaxáciu. Vŕba je vhodná pri hormonálnej nerovnováhe a na uvoľnenie. Bylinná kompozícia podporuje pozitívnu náladu.

môžete mať 29.05 - 30.05

Partner: Greenidea
Herbex SALVIAGREEN - BYLINNÝ ČAJ Herbex Herbex Migreen bylinný čaj
Herbex SALVIAGREEN - BYLINNÝ ČAJ

Unikátne bylinné zloženie 6 druhov bylín má upokojujúci účinok na škriabanie v krku. Šalvia je známa ako účinné kloktadlo pri pálení hrdla, celkovo upokojuje. Mäta pieporná, lipový kvet, materina dúška a senovka grécka podporujú prirodzenú obranyschopnosť a normálne funkcie dýchacieho systému.

môžete mať 30.05 - 31.05

Partner: Greenidea

Slovenská spoločnosť Herbex ponúka vynikajúce porciované aj sypané bylinné čaje, porciované ovocné čaje, instantné šumivé nápoje a instantné dia šumivé nápoje. Je jedným z najväčších slovenských výrobcov vo svojom segmente. Počas svojho takmer 25 ročného pôsobenia dosiahla rad ocenení a jej produkty si pochvaľujú aj spotrebitelia v zahraničí.