Hepatica Bulgarian Tribulus Original 120 kapsúl
15 €

Prípravok Bulgarian Tribulus Original obsahuje výťažok z byliny kotvičník zemný s obsahom steroidných saponínov. Tie prispievajú k vylučovaniu testosterónu, prírodného pohlavného hormónu, ktorý podporuje rozvoj svalovej hmoty a fyzickej sily.

Hepatica Pure Oregano Oil 10 ml
9 €

Pure Oregano Oil je 100% éterický olej s antioxidačnými vlastnosťami, ktoré plynú najmä z prítomnosti karvakolu a tymolu.

Hepatica Noni 1 l
15,90 €

100% čistá šťava zo zrelých plodov Noni (Morinda citrifolia).

Hepatica Capra Colostrum 120 tabliet
22,70 €

Capra Colostrum je unikátny kolostrum pochádzajúci z kôz, ktorých mlieko sa viac podobá ľudskému mlieku ako kravské mlieko. Kolostrum je hustá tekutina, ktorá sa v organizme matky produkuje ako prekurzor materského mlieka.

Hepatica Maca plus 90 kapsúl
9 €

Maca plus je komplex 5 adaptogénov, výťažky z rastlín: maca, Ashwagandha, rozchodnica ružová, klanopraška čínska a shatavari v kapsuliach, doplnok stravy.

Hepatica Aloe Vera 60 kapslí
6,50 €

Koncentrovaná Aloe Vera je vyrobená z lyofilizovanej šťavy získanej z dužiny listov aloe, a je štandardizovaná s obsahom min. 7,5% polysacharidov, v prepočte na aloverose (acemannan).

Hepatica Arjuna 90 kapsúl
9,40 €

Extrakt z kôry stromu Arjunaje tradične využívaný v Ayurveda. Priaznivo ovplyvňuje funkcie pečene a napomáha srdcovej činnosti. Extrakt štandardizovaný na obsah min. 0,5% kyseliny arjunové. .

Hepatica Beta Glukán 90 cps.
12,30 €

Beta glukán sa vyskytuje v bunkových stenách kvasiniek druhu Saccharomyces cerevisiae. Beta glukán sa získava moderné výrobné metódou, ktorá umožňuje získať vysoko koncentrovaný čistý beta glukán 1,3 / 1,6D, zbavený ďalších zložiek, ktoré by mohli oslabiť jeho účinok (najmä bielkoviny a tuky).

Hepatica Bio Acerola 100 kapslí
10,30 €

Bio Acerola je štandardizovaný extrakt z ekologicky pestovaných plodov čerešne Acerola (Malpighia glabra L. ) Výrobok obsahuje len prírodný vitamín C.

Hepatica Cordyceps 60 kapslí
10,10 €

Housenice čínská je vzácný druh parazitující houby, která se nachází ve vysokých nadmořských výškách čínských horských masivů. Její sběr je prováděn výhradně ručně a pod přísnou hygienickou kontrolou.

Hepatica Ecdysterone 90 kapsúl
25,20 €

Ecdysterone je bylinný výťažok z koreňa leuzey v kapsuliach. Slúži ako základný stavebný kameň silových športovcov východného bloku. základ pre silových športovcov zameraný na svalovú hmotu a silu 95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu.

Hepatica GotuKola 90 kapsúl
7,60 €

GotuKola čiže pupočník ázijský (Centella asiatica) je rastlina, ktorá má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, vďaka čomu podporuje pamäť.

Hepatica Guduchi 90 kapsúl
8,70 €

Guduchi pozitívne pôsobí na stav mysle a nervový systém, vďaka čomu pomáha nášmu telu vyrovnávať sa so stresom. Pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému, správnemu fungovaniu pečene a močového systému. Pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a cukru v krvi. .

Hepatica Maca 6000 90 kapslí
8,30 €

Maca 6000 je bylinný výťažok z koreňa žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii Walp. ) V kapsuliach. .

Hepatica Memoxan 90 kapsúl
18 €

Memoxan je doplnok stravy získaný zo zmesi suchých výťažkov z plodov vínnej révy (Vitis vinifera) a plodov čučoriedky úzkolistej (Vaccinium angustifolium). Memoxan podporuje mentálnu kapacitu organizmu. Výťažok z vínnej révy má tiež antioxidačný účinok.

Hepatica Panax Ginseng 60 kapslí
12,30 €

Panax Ginseng Bylinný výťažok z koreňa ženšenu pravého (Panax Ginseng) v kapsuliach. Koreň ženšenu má pozitívny vplyv na udržanie vysokej úrovne energie v organizme, dodáva vitalitu a má pozitívny vplyv na fyzickú a duševnú pohodu.

Hepatica Sunwic® 220 g
14,10 €

Sunwic® – doplněk stravy s obsahem 80 % rozpustné vlákniny z guarových bobů. Částečně hydrolyzovaná vláknina z guarových bobů je střevní florou metabolizována na mastné kyseliny s krátkým řetězcem, které jsou důležitými živinami střevních buněk.

Hepatica Tulsi 90 kapsúl
7,20 €

Tulsi má priaznivý vplyv na fungovanie dýchacieho systému, pod poruje správne fungovanie imunitného systému. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, ktoré chránia bunky tela pred voľnými radikálmi. Podporuje srdcovú činnosť. Pomáha udržiavať vitalitu a odolnosť organizmu voči stresu.