Hepatica Bulgarian Tribulus Original 120 kapsúl
14,90 €

Prípravok Bulgarian Tribulus Original obsahuje výťažok z byliny kotvičník zemný s obsahom steroidných saponínov. Tie prispievajú k vylučovaniu testosterónu, prírodného pohlavného hormónu, ktorý podporuje rozvoj svalovej hmoty a fyzickej sily.

Hepatica Chaga 60 kapslí
9,70 €

Novinka

Chaga bola využívaná v Ruskej tradičnej medicíne už od 16. storočia a ani dnes popularita tejto huby neklesá. Obsahuje terapeuticky významné látky, ako sú polysacharidy (betaglukány), antioxidanty (melanín) a steroly (betulín). .

Hepatica GotuKola 90 kapsúl
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

GotuKola čiže pupočník ázijský (Centella asiatica) je rastlina, ktorá má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, vďaka čomu podporuje pamäť.

Hepatica Memoxan 90 kapsúl
17,90 €

Novinka

Memoxan je doplnok stravy získaný zo zmesi suchých výťažkov z plodov vínnej révy (Vitis vinifera) a plodov čučoriedky úzkolistej (Vaccinium angustifolium). Memoxan podporuje mentálnu kapacitu organizmu. Výťažok z vínnej révy má tiež antioxidačný účinok.

Hepatica Olej z Vitexu jahňacieho 10 ml
11,10 €

Novinka

Agnacast je známy viac ako 2500 rokov. Zmierňuje predmenštruačný syndróm (PMS). Podporuje tvorbu materského mlieka a znižuje zvýšenú citlivosť prsníkov. Je možné ho využiť aj do aromalámp. .

Hepatica Pure Oregano Oil 10 ml
8,90 €

Pure Oregano Oil je 100% éterický olej s antioxidačnými vlastnosťami, ktoré plynú najmä z prítomnosti karvakolu a tymolu.

Hepatica Sunwic® 220 g
14 €

Novinka

Sunwic® – doplněk stravy s obsahem 80 % rozpustné vlákniny z guarových bobů. Částečně hydrolyzovaná vláknina z guarových bobů je střevní florou metabolizována na mastné kyseliny s krátkým řetězcem, které jsou důležitými živinami střevních buněk.

Hepatica Tansy & Thyme 90 kapsúl
10,40 €

Novinka

Tansy & Thyme – Výťažok z kvetov vratiča priaznivé ovplyvňuje sekréciu žalúdočných štiav, čím napomáha správnej činnosti tráviaceho systému. Výťažok z listov tymianu podporuje funkciu imunitného systému a upokojuje dýchacie cesty. Tradične sa používa na podporu trávenia. .