Hepatica Bulgarian Tribulus Original 120 kapsúl
16,50 €

Prípravok Bulgarian Tribulus Original obsahuje výťažok z byliny kotvičník zemný s obsahom steroidných saponínov. Tie prispievajú k vylučovaniu testosterónu, prírodného pohlavného hormónu, ktorý podporuje rozvoj svalovej hmoty a fyzickej sily.

Hepatica Pure Oregano Oil 10 ml
9,90 €

Pure Oregano Oil je 100% éterický olej s antioxidačnými vlastnosťami, ktoré plynú najmä z prítomnosti karvakolu a tymolu.

Hepatica Noni 1 l
17,40 €

100% čistá šťava zo zrelých plodov Noni (Morinda citrifolia).

Hepatica Maca 6000 90 kapslí
10,50 €

Maca 6000 je bylinný výťažok z koreňa žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii Walp. ) V kapsuliach. .

Hepatica Arjuna 90 kapsúl
10,30 €

Extrakt z kôry stromu Arjunaje tradične využívaný v Ayurveda. Priaznivo ovplyvňuje funkcie pečene a napomáha srdcovej činnosti. Extrakt štandardizovaný na obsah min. 0,5% kyseliny arjunové. .

Hepatica Capra Colostrum 120 tabliet
24,90 €

Capra Colostrum je unikátny kolostrum pochádzajúci z kôz, ktorých mlieko sa viac podobá ľudskému mlieku ako kravské mlieko. Kolostrum je hustá tekutina, ktorá sa v organizme matky produkuje ako prekurzor materského mlieka.

Hepatica Aloe Vera 60 kapslí
7,10 €

Koncentrovaná Aloe Vera je vyrobená z lyofilizovanej šťavy získanej z dužiny listov aloe, a je štandardizovaná s obsahom min. 7,5% polysacharidov, v prepočte na aloverose (acemannan).

Hepatica Beta Glukán 90 cps.
13,50 €

Beta glukán sa vyskytuje v bunkových stenách kvasiniek druhu Saccharomyces cerevisiae. Beta glukán sa získava moderné výrobné metódou, ktorá umožňuje získať vysoko koncentrovaný čistý beta glukán 1,3 / 1,6D, zbavený ďalších zložiek, ktoré by mohli oslabiť jeho účinok (najmä bielkoviny a tuky).

Hepatica Bio Acerola 100 kapsúl
11,30 €

Bio Acerola je štandardizovaný extrakt z ekologicky pestovaných plodov čerešne Acerola (Malpighia glabra L. ) Výrobok obsahuje len prírodný vitamín C.

Hepatica Cordyceps 60 kapslí
11,10 €

Housenice čínská je vzácný druh parazitující houby, která se nachází ve vysokých nadmořských výškách čínských horských masivů. Její sběr je prováděn výhradně ručně a pod přísnou hygienickou kontrolou.

Hepatica Ecdysterone 90 kapsúl
27,70 €

Ecdysterone je bylinný výťažok z koreňa leuzey v kapsuliach. Slúži ako základný stavebný kameň silových športovcov východného bloku. základ pre silových športovcov zameraný na svalovú hmotu a silu 95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu.

Hepatica Maca plus 90 kapsúl
9,90 €

Maca plus je komplex 5 adaptogénov, výťažky z rastlín: maca, Ashwagandha, rozchodnica ružová, klanopraška čínska a shatavari v kapsuliach, doplnok stravy.

Hepatica Panax Ginseng 60 kapslí
13,50 €

Panax Ginseng Bylinný výťažok z koreňa ženšenu pravého (Panax Ginseng) v kapsuliach. Koreň ženšenu má pozitívny vplyv na udržanie vysokej úrovne energie v organizme, dodáva vitalitu a má pozitívny vplyv na fyzickú a duševnú pohodu.

Hepatica Tulsi 90 kapsúl
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tulsi má priaznivý vplyv na fungovanie dýchacieho systému, pod poruje správne fungovanie imunitného systému. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, ktoré chránia bunky tela pred voľnými radikálmi. Podporuje srdcovú činnosť. Pomáha udržiavať vitalitu a odolnosť organizmu voči stresu.