Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Bezdotykový dávkovač mydla V476 white Helpmation Dávkovač zubnej pasty a sterilizátor kefiek GFS-302
Bezdotykový dávkovač mydla V476 white

Skvelý pomocník v domácnosti, na pracovisku, alebo v zdravotníckych zariadeniach. Bezdotykové ovládanie zaručuje maximálnu hygienu. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií. Objem nádoby dávkovača je 220 ml.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Helpmation Dávkovač zubnej pasty a sterilizátor kefiek GFS-302 Helpmation Dávkovač zubnej pasty a sterilizátor kefiek GFS-302
Helpmation Dávkovač zubnej pasty a sterilizátor kefiek GFS-302

Automatický dávkovač pasty a sterilizátor zubných kefiek Helpmation GFS-302 je praktickým doplnkom, ktorý vám uľahčí každodennú hygienu vo vašej kúpeľni.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bezdotykový kôš Mini, 8 l Helpmation Dávkovač zubnej pasty a sterilizátor kefiek GFS-302
Bezdotykový kôš Mini, 8 l

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation z radu Mini je vybavený infračerveným senzorom a ponúka hygienické nakladanie s odpadom. Pri priložení ruky 25 cm nad senzor koša sa veko automaticky a veľmi ticho otvorí. Po vhodení odpadu sa potom veko opäť samo zavrie. Kôš ponúka objem 8 l a jeho nerezový povrch je opatrený ochranou proti odtlačkom prstov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Helpmation Bezdotykový kôš Deluxe GYT 30-5 30 l Helpmation Bezdotykový kôš Deluxe GYT 30-5 30 l
Helpmation Bezdotykový kôš Deluxe GYT 30-5 30 l

Bezdotykový kôš s objemom 30 litrov z prémiového radu Deluxe je okrem štandardných vlastností košov značky Helpmation vybavený najnovším systémom otvárania veka Protect, ktorý zaručuje jeho väčšiu odolnosť a dlhú životnosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
bezdotykový kôš CUBE WIDE 50 litrov Helpmation Bezdotykový kôš Deluxe GYT 30-5 30 l
bezdotykový kôš CUBE WIDE 50 litrov

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation CUBE WIDE 50 l s infračerveným senzorom sa otvára a zatvára jednoduchým priložením ruky. Tým sa zníži prenos baktérií z veka koša na človeka. Kvalitné spracovanie, úsporná prevádzka, moderný dizajn a tiché veko, to sú koše od značky Helpmation.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
bezdotykový kôš CUBE 20 litrov Helpmation Bezdotykový kôš Deluxe GYT 30-5 30 l
bezdotykový kôš CUBE 20 litrov

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation CUBE 20 l s infračerveným senzorom sa otvára a zatvára jednoduchým priložením ruky. Tým sa zníži prenos baktérií z veka koša na človeka. Kvalitné spracovanie, úsporná prevádzka, moderný dizajn a tiché veko, to sú koše od značky Helpmation.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bezdotykový dávkovač mydla V473 Odpadkové vrecia do koša 60 l, 5x10 ks
Bezdotykový dávkovač mydla V473

Znížte výskyt baktérií s týmto bezdotykovým dávkovačom mydla od značky Helpmation. Vďaka systému No Drip mydlo, jar či dezinfekčný prostriedok neodkvapkáva, a tým udržuje drez či umývadlo stále čisté. Možno si zvoliť množstvo prostriedku, aké prístroj vydá.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Odpadkové vrecia do koša 60 l, 5x10 ks Odpadkové vrecia do koša 60 l, 5x10 ks
Odpadkové vrecia do koša 60 l, 5x10 ks

Extra pevné odpadkové vrecia určené do košov Helmpation sú vyrobené z materiálu LDPE. Majú veľký objem 60 litrov a celé balenie obsahuje 5 roliek, z toho má každá 10 vreciek.

môžete mať DNES

Partner: MALL
bezdotykový kôš CUBE WIDE 30 litrov Odpadkové vrecia do koša 60 l, 5x10 ks
bezdotykový kôš CUBE WIDE 30 litrov

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation CUBE WIDE 30 l s infračerveným senzorom sa otvára a zatvára jednoduchým priložením ruky. Tým sa zníži prenos baktérií z veka koša na človeka. Kvalitné spracovanie, úsporná prevádzka, moderný dizajn a tiché veko, to sú koše od značky Helpmation.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Použité
Bezdotykový dávkovač mydla V476 silver - použité Bezdotykový dávkovač mydla V476 silver - použité
Bezdotykový dávkovač mydla V476 silver - použité

Skvelý pomocník v domácnosti, na pracovisku, alebo v zdravotníckych zariadeniach. Bezdotykové ovládanie zaručuje maximálnu hygienu. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií. Objem nádoby dávkovača je 220 ml.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tlaková umývačka JP-C1H Bezdotykový dávkovač mydla V476 silver - použité
Tlaková umývačka JP-C1H

Přenosná tlaková myčka Helpmation JP-C1H je kompaktní a lehký pomocník vhodný na velice účinné mytí jízdního kola, motocyklu, automobilu, karavanu, lodě, zahradního nářadí či zahradního nábytku a.

môžete mať 09.10 - 11.10

bezdotykový kôš CUBE 30 litrov Bezdotykový dávkovač mydla V476 silver - použité
bezdotykový kôš CUBE 30 litrov

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation CUBE 30 l s infračerveným senzorom sa otvára a zatvára jednoduchým priložením ruky. Tým sa zníži prenos baktérií z veka koša na človeka. Kvalitné spracovanie, úsporná prevádzka, moderný dizajn a tiché veko, to sú koše od značky Helpmation.

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Helpmation Bezdotykový kôš GYT 40-5 40 l Helpmation Bezdotykový kôš GYT 40-5 40 l
Helpmation Bezdotykový kôš GYT 40-5 40 l

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation Deluxe je vyrobený z kvalitnej nerez ocele a má objem 40 litrov. Oproti predchádzajúcim modelom má vylepšený systém otvárania veka Protect, ktorý zaručuje väčšiu odolnosť a dlhšiu životnosť.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Pod značkou Helpmation sú vyrábané bezdotykové odpadkové koše, ktoré ponúkajú najefektívnejší spôsob ako znížiť výskyt baktérií doma alebo v kancelárii. Odpadkové koše Helpmation využívajú infračervené senzory, vďaka ktorým sa veko otvára bez nutnosti sa koša dotknúť. Po niekoľkých sekundách sa potom veko opäť samo automaticky zatvorí. Jedná sa o produkty prvotriednej kvality vyrobené za použitia najmodernejších technológií.

Sú absolútne nenáročné na svoju prevádzku a ich ovládanie zvládne hravo aj malé dieťa. Robí váš život jednoduchším.