HeliumKing Hélium na 50 balónikov + balóny
45 €

Hélium na 50 balónikov + balóny Chcete zažiť nezabudnuteľnú party? Tak to Vám nesmie chýbať naše hélium! S týmto héliom nafúkate až 50 latexových balónikov s priemerom 23 cm. Hélium je vhodné aj na fóliové balóny.

HeliumKing Hélium na 100 balónikov + balóny
79 €

Hélium na 100 balónikov + balóny Nič Vám nezaručí tak skvelú zábavu ako hélium. Môžete s ním fúkať balóny alebo meniť hlas. Balóny nafúkane héliom budú lietať a nebudú Vám klesať k zemi.

HeliumKing Hélium Balloon Time Hélium
6,90 €

Hélium v spreji Hélium v spreji s hadičkou obsahuje 12 litrov stlačeného plynu. Toto  hélium do balónov v spreji dokáže naplniť 1 AŽ 2 BEŽNÉ BALÓNIKY cca 22 cm (potrebne tlakovať). Fóliove balóniky vyrobene z jemného šustiaceho materiálu už nie je potrebne tlakovať.

HeliumKing Hélium na 75 balónikov + balóny
69 €

Hélium na 75 balónikov + balóny Zažite skvelú zábavu s našim héliom! S touto héliovou fľašou nafúkate až 75 latexových balónikov s priemerom 23 cm. Doba lietania obyčajných balónikov je 6 až 12 hodín. Na predĺženie doby lietania môžete vyskúšať špeciálny gél, ktorý nájdete v našej ponuke.

HeliumKing Hélium na 18 balónikov + balóny
19,99 €

Hélium na 18 balónikov + balóny   Héliová fľaša na 18 balónikov obsahuje 1 liter stlačeného hélia, s ktorým nafúkate 18 klasických latexových balónikov s priemerom 20 cm. Klasický latexový balónik naplnený týmto héliom sa bude vznášať 6 až 12 hodín.