Head & Shoulders 225ml Menthol-SK
3,10 € 2,42 €

Šampón a balzam Head & Shoulders Mentol 2v1 s objemom 225 ml účinne bojuje proti lupinám a zamedzuje ich vzniku, no súčasne má chladivý efekt vďaka prírodnému mentolu. Pokožka hlavy bude čistá a svieža. Obsahuje zložku HydraZinc a pomáha zmierniť svrbenie pokožky hlavy a má jemné pH.  Naneste n

Head & Shoulders 400ml Supreme - Colour Protect
5,16 €

Šampón H&S Supreme Colour Protect s objemom 400 ml bol vyvinutý špeciálne pre ženy. Obsahuje špeciálne ingrediencie, ktoré pôsobia proti lupinám. Poskytuje hydratáciu a dlhotrvajúcu ochranu vďaka zloženiu s arganovým olejom.   

Head & Shoulders 360ml Menthol 2v1-SK
5,16 € 4,02 €

Šampón a balzam Head & Shoulders Mentol s objemom 360 ml účinne bojuje proti lupinám a zamedzuje ich vzniku, no súčasne má chladivý efekt vďaka prírodnému mentolu. Pokožka hlavy bude čistá a svieža. Obsahuje zložku HydraZinc a pomáha zmierniť svrbenie pokožky hlavy a má jemné pH. 

Head & Shoulders 400ml Supreme - Purifica&Volume
5,16 €

Šampón H&S Supreme Purifica & Volume s objemom 400 ml pre zväčšenie objemu vlasov bojuje so svrbiacou mastnou a suchou pokožkou hlavy, predchádza tvorbe lupín. Obsahuje arganový olej, ktorý prispieva k výžive a hydratácií vlasov od korienkov po končeky. Vlasy zanecháva čisté, hebké a hydrato

Head & Shoulders 400ml Supreme - Repair
5,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Šampón H&S Supreme Repair s objemom 400 ml predchádza tvorbe lupín a zohľadňuje potreby dlhých vlasov. Obsahuje arganový olej, ktorý prispieva k výžive a hydratácií vlasov od korienkov po končeky. Vlasy zanecháva čisté, hladké a ošetrené. 0 % silikónov, parabénov, fosfátov, parafínov a farbív.