-82%
Hatley dievčenské sveter so srdiečkom 68 - 74 ružová / modrá
2x

Hatley dievčenský sveter so srdiečkami

37,70 €
6,50 €
Akcia

Dievčenský sveter so srdiečkom v ružovo-modrom prevedení. Je vyrobený z príjemného bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Sveter má pružné lemy na rukávoch a v páse a dizajnové rukávy. Priamo ideálna voľba pre všetky malé slečny.

Tovar od predajcu MALL
-50%
Hatley dievčenské šaty modré 116
3x

Hatley dievčenské šaty

28,90 €
14,45 €
Akcia

Dievčenské šatôčky od značky Hatley si zamiluje každá malá princezná pre krásne rozprávkové obrázky drakov a zámkov. Šaty s dlhým rukávom unosia dievčatá do škôlky, školy alebo na návštevy.

Tovar od predajcu MALL
-82%
Hatley dievčenské pyžamo s mačiatkami 62 - 68 ružová / modrá
2x

Hatley dievčenské pyžamo s mačiatkami

28,26 €
4,85 €
Akcia

Dievčenské pyžamo s mačiatkami v ružovo-modrom prevedení. Je vyrobené z príjemného bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Pyžamo dokáže zaistiť vašej malej slečne pokojný a ničím nerušený spánok.

Tovar od predajcu MALL
-58%
Hatley dievčenské šaty 74-79 ružová
1x

Hatley dievčenské šaty

40,90 €
17,10 €
Akcia

Očarujúce dievčenské šaty od značky Hatley pre všetky malé princezné. Dúhové šaty urobia z vášho malého dievčatka roztomilú vílu, ktorá očarí všetkých okolo. Sú vyrobené z príjemného a ľahkého materiálu, ktorý je ideálny do horúcich letných dní.

Tovar od predajcu MALL
-82%
Hatley dievčenské šaty s vtáčikmi 68 - 74 modrá
1x

Hatley dievčenské šaty s vtáčikmi

28,26 €
4,85 €
Akcia

Dievčenské šaty v modrom prevedení s dizajnovým motívom vtáčikov. Sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu s prímesou spandexu. Šaty majú okrúhly výstrih a sú priamo ideálnou voľbou pre všetky malé parádnice.

Tovar od predajcu MALL
-57%
Hatley dievčenské jednodielne plavky 69 - 74 biela
3x

Hatley dievčenské jednodielne plavky

26,90 €
11,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Krásne dievčenské jednodielne plavky od značky Hatley pre všetky milovníčky vodných radovánok. Sú vyrobené z príjemného rýchloschnúceho materiálu. V plavkách s potlačou lienok bude vaša dcéra vyzerať naozaj roztomilo.

Tovar od predajcu MALL