Hario set V60 všetko v jednom, červenáchristmas delivery
38,60 €

Keramický dripper, čiže jednoduchý prekvapkávací kávovar, sklenená karafa a papierové filtre to je ideálny darček, alebo štartovací balíček pre milovníkov kávy, prípadne kohokoľvek so záujmom o alternatívnu prípravu kávy.

Hario Kávomlynček Mini Mill Slim Pluschristmas delivery
34,60 €

Dizajnový ručný kávomlynček Mini Mill Slim Plus v čiernej farbe od výrobcu Hario nadchne nielen milovníkov kávy. Mlynček je vyrobený z kvalitných materiálov a vyniká veľmi nízkou hmotnosťou. Hrubosť mletia si jednoducho nastavíte pomocou gombíka a o všetko sa postarajú keramické mlecie kamene.

Hario Kávomlynček Skerton Pluschristmas delivery
42,30 €

Inovovaný ručný kávomlynček Skerton Plus v čiernej farbe od výrobcu Hario nadchne nielen milovníkov kávy. Mlynček je vyrobený z kvalitných materiálov s dôrazom na ergonómiu a je doplnený sklenenou nádobou na namletú kávu. Hrubosť mletia si nastavíte pomocou gombíka a o všetko sa postarajú keramické mlecie kamene.

Hario MM2 ručný mlynček na kávuchristmas delivery
64,50 €

Garanciou kvality aj dizajnu je japonský výrobca Hari, ktorý je svetovou špičku vo výrobe mlynčekov na kávu. Kávomlynček Hari MM2 spĺňa najvyššie požiadavky na mlynčeky na kávu svojej kategórie.

Hario Cafeor bezfiltrový dripper, 300 mlchristmas delivery
41,20 €

Set bezfiltrového prekvapkávajúceho drippera a plne kompatibilnej karafy s objemom 300ml. Hario Cafeor je skrátka skvelý pomocník pre milovníkov výbornej kávy. K príprave kávy v drippery nepotrebujete žiadne filtre.

Hario keramický dripper V60-02, bielychristmas delivery
31,70 €

Jednoduchý kávovar od renomovanej japonskej spoločnosti Hario, určený pre prípravu 2 až 4 šálok kávy. Vďaka tomuto prekvapkávaču si pripravíte 300 až 500 ml lahodnej prekvapkávanej kávy.

Hario sklenený dripper V60-02, čiernychristmas delivery
31,70 €

Sklenený kávovar od renomovanej japonskej spoločnosti Hario, určený pre prípravu 2 až 4 šálok kávy. Vďaka tomuto prekvapkávaču si pripravíte 300 až 500 ml lahodnej prekvapkávanej kávy.

Hario keramický dripper V60-01, bielychristmas delivery
31,70 €

Jednoduchý kávovar od renomovanej japonskej spoločnosti Hario určený na prípravu 1 až 3 šálok kávy. Vďaka tomuto prekvapkávaču si pripravíte 200 až 360 ml lahodnej prekvapkávanej kávy.

Hario keramický dripper V60-01, červenáchristmas delivery
31,70 €

Jednoduchý kávovar od renomovanej japonskej spoločnosti Hario, určený pre prípravu 1 až 3 šálok kávy. Vďaka tomuto prekvapkávaču si pripravíte 200 až 360 ml lahodnej prekvapkávanej kávy.

Hario Kávomlynček Smart G, čiernychristmas delivery
43,10 €

Dizajnový ručný kávomlynček Smart G v čiernej farbe od výrobcu Hario nadchne nielen milovníkov kávy. Mlynček má priehľadné plastové telo a nádobu na namletú kávu, doplnené silikónovým pruhom pre lepšiu manipuláciu. Hrubosť mletia si nastavíte pomocou gombíka a o všetko sa postarajú keramické mlecie kamene.

Hario keramický dripper V60-02 červenáchristmas delivery
31,70 €

Jednoduchý kávovar od renomovanej japonskej spoločnosti Hario, určený pre prípravu 2 až 4 šálok kávy. Vďaka tomuto prekvapkávaču si pripravíte 300 až 500 ml lahodnej prekvapkávanej kávy.