Hama korálky Zažehľovacie koráliky 10.000ks v boxe
15,49 € 13,90 €

Veľká sada rôznofarebných zažehľovacích korálikov. Sada obsahuje 10.000 korálikov. Koráliky sú uložené v praktickom boxe s uchom. Stačí len poskladať koráliky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám netradičný kompaktný obraz.

Hama korálky H2095 Zásobník na korálky
28,40 €

Novinka

Súprava rôznofarebných zažehľovacích korálikov MIDI. Balenie obsahuje 9600 kusov. Pre pohodlné uskladnenie a triedenie farieb sú korálky uložené v praktickom boxe. -U detí sa rozvíja jemnú motorika.

Hama korálky a podložky v tube
14,90 €

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 4000 kusov. Koráliky sú uložené v plastovej dóze. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Hama korálky Malý svet - Módne doplnky Midi
9,90 €

Táto krásna farebná súprava na výrobu šperkov je určená pre všetky malé aj veľké parádnice. Môžeš si vytvoriť krásny šperk alebo módny doplnok. Obsahuje cca 2000 dielikov.

Hama korálky Midi v boxe Mix 30.000 ks
36,90 €

Táto súprava rôznofarebných zažehľovacích korálok obsahuje 30.000 kusov. Korálky sú uložené v praktickom boxe s uchom. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám krásny obrázok.

Hama korálky Darčeková sada Šperkovnica Midi
16,90 €

Táto krásna farebná sada šperkovnice je určená pre všetky malé aj veľké parádnice. Je v praktickom úložnom boxe. Môžeš si vytvoriť krásny šperk alebo módny doplnok. Obsahuje cca 2400 dielikov.

Hama korálky Aktivity box s dúhovými korálkami Midi
17,90 €

Novinka

ACTIVITY BOX s dúhovými korálkami pre výrobu šperkov, príveskov a ďalších dekorácií. Všetko je uložené v praktickom úložnom boxe. Skvelá pomôcka pre precvičenie fantázie, zručnosti a motoriky.

Hama korálky Zažehľovacie korálky - darčeková sada
18,90 €

Sada rôznofarebných zažehľovacích korálkov. Sada je s motívom princezien a Olafa z Ľadového kráľovstva ll. a obsahuje 4 000 kusov. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám netradičný kompaktný obraz.

Hama korálky Darčekový box Kúzelné koníky Midi
11,90 €

Novinka

Darčeková sada zažehľovacích korálok a podložky koník. Skvelá pomôcka pre precvičenie fantázie, zručnosti a motoriky. Tvorivé hračky, certifikované, so zárukou kvality, ocenené niekoľkými cenami.

Hama korálky Malý svet - Farma Midi
9,90 €

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 2000 kusov. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Hama korálky Zažehľovacie korálky - darčekový box
11,90 €

Sada rôznofarebných zažehľovacích korálkov. Sada je s motívom princezien z Ľadového kráľovstva ll. a obsahuje 2000 kusov. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám netradičný kompaktný obraz.

Hama korálky Korálky v boxe Mix 3000ks MAXI
61,90 €

Novinka

Tieto korálky v boxe s podložkami poteší nielen deti ale aj ich rodičov. Plastové korálky možno navliekať, spájať alebo zažehlovat podľa predlohy alebo vlastnej fantázie. Balené v praktickom úložnom boxe pre ľahké uskladnenie.

Hama korálky Veľká darčeková súprava - Rozprávkový svet
18,30 €

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 4000 kusov. S touto súpravou si vytvoríš krásne jednorožce a víly. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Hama korálky Darčekový box Hasiči Midi
11,90 €

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 2000 kusov. S touto súpravou si vytvoríš krásne hasičské auto. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Hama korálky H3096 Group projekt set Midi
82,90 €

Novinka

Veľká sada pre skupiny detí, alebo nadšencov týchto korálok. Balenie obsahuje 21 tis. kusov farebných korálikov a 21 podložiek. Tie majú rôzne geometrické tvary a tvary zvieratiek. Balené v papierovom kufríku.

Hama korálky Veľká darčeková sada Občerstvenie
19,90 €

Novinka

Darčeková sada zažehľovacích korálok a podložiek. S touto sadou si vytvoríš množstvo dobrôt a nazrieš tak do sveta varenia. Skvelá pomôcka pre precvičenie fantázie, zručnosti a motoriky.

Hama korálky Darčekový box svietiaci v tme Midi
11,90 €

Novinka

Darčekový box zažehľovacích korálok a podložiek, ktoré svietia v tme. S touto sadou sa celá Tvoja izba môže premeniť na nočnú oblohu. Skvelá pomôcka pre precvičenie fantázie, zručnosti a motoriky.

Hama korálky Korálky v boxe Mix 3.000 ks MAXI
61,90 €

Novinka

Tieto korálky v boxe s podložkou potešia nielen deti ale aj ich rodičia. Plastové korálky možno navliekať, spájať alebo zažehlovať podľa predlohy alebo vlastnej fantázie. Balené v praktickom úložnom boxe pre ľahké uskladnenie.

Hama korálky Veľká darčeková sada Psí miláčikovia
19,90 €

Novinka

Darčeková sada zažehľovacích korálok a podložiek. S touto sadou si vytvoríš krásnych roztomilých miláčikov a nazrieš tak do psieho sveta. Skvelá pomôcka pre precvičenie fantázie, zručnosti a motoriky.