Hama korálky a podložky v tube
14,60 €

Novinka

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 4000 kusov. Koráliky sú uložené v plastovej dóze. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Hama korálky Zažehľovacie korálky - darčeková sada
18,90 €

Sada rôznofarebných zažehľovacích korálkov. Sada je s motívom princezien a Olafa z Ľadového kráľovstva ll. a obsahuje 4 000 kusov. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám netradičný kompaktný obraz.

Hama korálky Midi v boxe Mix 30.000 ks
36,70 €

Novinka

Táto súprava rôznofarebných zažehľovacích korálok obsahuje 30.000 kusov. Korálky sú uložené v praktickom boxe s uchom. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám krásny obrázok.

Hama korálky Veľká darčeková súprava - Rozprávkový svet
18,30 €

Novinka

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 4000 kusov. S touto súpravou si vytvoríš krásne jednorožce a víly. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Hama korálky Zažehľovacie korálky - darčekový box
11,70 €

Sada rôznofarebných zažehľovacích korálkov. Sada je s motívom princezien z Ľadového kráľovstva ll. a obsahuje 2000 kusov. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám netradičný kompaktný obraz.

Hama korálky Darčeková sada Šperkovnica Midi
16,50 €

Novinka

Táto krásna farebná sada šperkovnice je určená pre všetky malé aj veľké parádnice. Je v praktickom úložnom boxe. Môžeš si vytvoriť krásny šperk alebo módny doplnok. Obsahuje cca 2400 dielikov.

Hama korálky Malý svet - Módne doplnky Midi
9,50 €

Novinka

Táto krásna farebná súprava na výrobu šperkov je určená pre všetky malé aj veľké parádnice. Môžeš si vytvoriť krásny šperk alebo módny doplnok. Obsahuje cca 2000 dielikov.

Hama korálky Malý svet - Farma Midi
9,50 €

Novinka

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 2000 kusov. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Hama korálky Darčekový box Hasiči Midi
11 €

Novinka

Táto súprava rôznofarebných nažehľovacích korálikov obsahuje 2000 kusov. S touto súpravou si vytvoríš krásne hasičské auto. Stačí len poskladať korálky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne krásny obrázok.

Hama korálky Zažehľovacie koráliky 10.000ks v boxe
15,49 € 13,70 €

Veľká sada rôznofarebných zažehľovacích korálikov. Sada obsahuje 10.000 korálikov. Koráliky sú uložené v praktickom boxe s uchom. Stačí len poskladať koráliky na podložku, prežehliť žehličkou a vznikne vám netradičný kompaktný obraz.