Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
HG-1200 generátor molekulárneho vodíka - fľaša HG-1201BT generátor molekulárneho vodíka - fľaša (bluetooth pripojenie)
HG-1200 generátor molekulárneho vodíka - fľaša

Prenosná fľaša z borosilikátového skla, ktorá elektrolýzou obohacuje vodu o molekulárny vodík, ktorý má blahodarný účinok na ľudský organizmus ako jeden z najsilnejších antioxidantov. Vodík okrem iného bráni vzniku zápalov, poškodeniu DNA a predčasnému starnutiu. Testované na zdravotnú nezávadnosť.

môžete mať 2024.2.29 - 2024.3.1

Partner: PROFI OZON
HG-1201BT generátor molekulárneho vodíka - fľaša (bluetooth pripojenie) HG-1201BT generátor molekulárneho vodíka - fľaša (bluetooth pripojenie)
HG-1201BT generátor molekulárneho vodíka - fľaša (bluetooth pripojenie)

Inteligentná fľaša s bluetooth z borosilikátového skla, ktorá elektrolýzou obohacuje vodu o molekulárny vodík, ktorý má blahodarný účinok na ľudský organizmus ako jeden z najsilnejších antioxidantov. Vodík bráni vzniku zápalov, poškodeniu DNA a predčasnému starnutiu. Testované na zdrav. nezávadnosť.

môžete mať 2024.2.29 - 2024.3.1

Partner: PROFI OZON
sklenená fľaša pre generátory vodíkovej vody HG-1201BT generátor molekulárneho vodíka - fľaša (bluetooth pripojenie)
sklenená fľaša pre generátory vodíkovej vody

Náhradná fľaša z borosilikátového skla pre generátory molekulárneho vodíka H2VODA.

Skladom u partnera

Partner: PROFI OZON

H2VODA je značka, ktorá spája predovšetkým moderné technológie so zdravým životným štýlom. Našim zákazníkom prinášame kvalitné prístroje, ktoré obohacujú vodu o dodatočný molekulárny vodík, ktorý pôsobí ako silný antioxodant, neutralizuje voľné radikály a zbavuje telo zápalov. Prispieva tiež k regenerácii buniek a spomaľuje proces starnutia. Našou prioritou je zdravý a spokojný zákazník.