GRIZZLY Školský batoh - zánovné
18,30 € 15,90 €

Zánovné

Školský batoh značky Grizzly v ružovo-šedej farbe bude sprevádzať malých školákov vyučovaním. Batoh je vybavený veľkým vreckom na zips a vnútorným organizérom, v ktorom sa nič nestratí.

GRIZZLY Školský batoh Off Road, sivý - zánovné
18,30 € 15,90 €

Zánovné

Praktický školský batoh Grizzly pre chlapcov v sivej farbe má anatomicky tvarovaný chrbát. Batoh je vybavený 2 vreckami na zips a praktickým vnútorným organizérom.

GRIZZLY Školský batoh fialový - zánovné
18,30 € 15,90 €

Zánovné

Školský batoh značky Grizzly vo fialovej farbe bude sprevádzať malé školáčky na vyučovanie. Batoh je vybavený priehradkou, veľkým vreckom na zips aj bočnými vreckami.

GRIZZLY Školský batoh Grizzly, fialová - zánovné-39%
18,10 € 10,90 €

Zánovné

Praktický školský batoh pre dievčatá vo fialovej farbe má anatomicky tvarovaný chrbát. Je vybavený vnútorným organizérom a 2 priehradkami. Vystužené mäkké ucho na nosenie v ruke a popruhy uľahčia nosenie často ťažkého obsahu.

GRIZZLY Školský batoh, ružový - zánovné
18,30 € 15,90 €

Zánovné

Školský batoh značky Grizzly v ružovej farbe bude sprevádzať malé školáčky na vyučovanie. Ružičkový dizajn batohu dopĺňa praktické rozdelenie vnútorných vreciek.

GRIZZLY Školský batoh, ružový - zánovné
18,30 € 15,90 €

Zánovné

Školský batoh značky Grizzly v ružovej farbe bude sprevádzať malé školáčky pri vyučovaní. Roztomilý ružový dizajn batohu a reflexné popruhy dopĺňa praktická vnútorná organizácia.