Gravastar Venus
89,90 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Priletel až z vesmíru, aby pozemšťanom predviedol, ako má znieť naozaj čistý a perfektne vyladený zvuk – vesmírny sci-fi Bluetooth 5.0 reproduktor Gravastar Venus vás dostane do kolien svojim super zvukom, extravagantným dizajnom aj najmodernejšími audio technológiami. Je vodoodolný, má 6 RGB svetiel, pýši sa výkonom 10 W a na nabitie vydrží až 10 h.

Gravastar Gravastar Mars
199 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Priletel až z vesmíru, aby pozemšťanom predviedol, ako má znieť naozaj čistý a perfektne vyladený zvuk – vesmírny sci-fi Bluetooth 5.0 reproduktor Gravastar Mars vás dostane do kolien svojím super zvukom, extravagantným dizajnom aj najmodernejšími audio technológiami. Možno ho pripojiť aj káblovo vďaka AUX In vstupu, pýši sa výkonom 20 W a čipom Qualcomm Ti a na nabitie vydrží až 20 h.

Gravastar Nabíjacia základňa pre reproduktory Venus, čierna
34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová postieľka pre váš repráčik Gravastar Venus – to je jedinečná nabíjacia základňa Gravastar podsvietená 6 rôznymi RGB svetlami a pýšiaca sa rovnako originálnym dizajnom ako má sám reproduktor. Nabíjanie prebieha cez USB-C port, základňa je veľmi stabilná.

Gravastar Nabíjacia základňa pre reproduktory Mars, čierna
59,90 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová postieľka pre váš repráčik Gravastar Mars – to je jedinečná nabíjacia základňa Gravastar podsvietená 6 rôznymi RGB svetlami a pýšiace sa rovnako originálnym dizajnom ako má sám reproduktor. Nabíjanie prebieha cez USB-C port, základňa je veľmi stabilná.

Gravastar Puzdro pre reproduktor Venus čierna
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šité presne na mieru reproduktora Gravastar Venus – praktické puzdro Gravastar ochráni repráčik Venus pri prenášaní a udrží ho v suchu aj za nepriaznivého počasia. Je ušité z PU kože a má mäkké flanelové polstrovanie.