Goodie Írsky mach 100 g
8,30 €

Írsky mach je prírodnou rastlinnou alternatívou k živočíšnej želatíne a kolagénu. Vyživuje kĺby, kosti a šľachy, a prispieva ku krásnej pleti a vlasom. .

Goodie Írsky mach 50 g
4,50 €

Írsky mach je prírodnou rastlinnou alternatívou k živočíšnej želatíne a kolagénu. Vyživuje kĺby, kosti a šľachy, a prispieva ku krásnej pleti a vlasom. .

Goodie MSM 150 g
3,20 €

MSM, čiže m ethylsulphonylmethan, je prírodný doplnok stravy vhodný pri veľkej záťaži kĺbov. Navyše podporuje udržanie krásnych vlasov, pokožky i nechtov.

Goodie Epsomská soľ 1000 g
7,10 €

Epsomská soľ čiže Glauberova horká soľ je zložená z minerálov horčíka a síranu horečnatého, ktoré sa výborne vstrebávajú kožou a dajú sa tak ľahko doplniť kúpeľom. Epsomská soľ pomáha pri relaxácii a regenerácii svalov a celého organizmu nielen po športovom výkone.

Goodie Marocký íl - rhasoul 140 g
4,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Marocký íl – rhasoul odstraňuje toxíny a má upokojujúce, detoxikačné, revitalizujúci a vyživujúce účinky. Tento lávový íl je prírodný jemne mletý prášok s obsahom minerálnych látok bez chemických úprav. Výsledkom používania je dokonale čistá, mäkká a pružná pokožka a vlasy.

Goodie Biely íl - kaolín 140 g
5,20 € 5,10 €

Biely íl – kaolín obsahuje ílové minerály najmä kremík a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov.

Goodie Kremelina s kakaom a škoricou 250 g
8,70 €

Kremelina s kakaom a škoricou je diatomické zemina s vysokým obsahom organického oxidu kremičitého SiO2, ktorý napomáha detoxikáciu organizmu a odstraňuje nežiaduce látky z hrubého čreva.

Goodie Kokosová lyžice
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kokosová lyžice je 100% ekologický produkt vyrobený prírodou a opracovaný ručne z kvalitného kokosového dreva. Táto lyžice znásobí pôžitok z každého jedla a posunie ho na iný level.