Goodie Zelený íl - lunasol 140 g
5,30 €

Zelený íl – lunasol obsahuje ílové minerály a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov.

Goodie Marocký íl - rhasoul 140 g
4,50 €

Marocký íl – rhasoul odstraňuje toxíny a má upokojujúce, detoxikačné, revitalizujúci a vyživujúce účinky. Tento lávový íl je prírodný jemne mletý prášok s obsahom minerálnych látok bez chemických úprav. Výsledkom používania je dokonale čistá, mäkká a pružná pokožka a vlasy.

Goodie Červený íl - terrasol 140 g
4,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Červený íl – terrasol je prírodný jemne mletý prášok s obsahom minerálnych látok, ktorý z tela odstraňuje toxíny a má upokojujúce, detoxikačné, revitalizujúce a vyživujúce účinky.

Goodie Biely íl - kaolín 140 g
4,90 €

Biely íl – kaolín obsahuje ílové minerály najmä kremík a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov.

Goodie Írsky mach 50 g
4,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Írsky mach je prírodnou rastlinnou alternatívou k živočíšnej želatíne a kolagénu. Vyživuje kĺby, kosti a šľachy, a prispieva ku krásnej pleti a vlasom. .

Goodie Ananas (kolečka) 100 g
3,80 €

Výberový ananás nakrájaný na plátky. Doprajte svojim chuťovým bunkám poriadnu dávku exotiky! Bez pridaného cukru a bez siričitanov SO 2. Sušený ananás obsahuje kvalitné sacharidy prirodzene vyskytujúce sa v ovocí. Slúži ako rýchly zdroj energie. .

Goodie Erytritol BIO 300 g
7,50 €

Erytritol BIO je nízkokalorické sladidlo prírodného pôvodu, ktoré má rad prospešných vlastností. Po konzumácii sa v tráviacom systéme nevstrebáva, takže nezvyšuje kalorickú hodnotu potravín.

Goodie Balzam na pery - Natu ral 9 ml
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemný výživný balzam na pery Natu ra l poskytuje maximálnu starostlivosť. Neobsahuje umelé farbivá, vône a rafinované oleje. Vďaka pantenolu a vitamínu E pôsobí regeneračne. Vyživuje, zvláčňuje a hydratuje popraskané pery. .

Goodie Bambusový hrnek - Good karma mug 330 ml
18,60 €

Vydajte sa na prechádzku, do práce, na výlet, kamkoľvek štýlovo s Good Karma Mug hrnčekom. Môžete si do neho pripraviť kávu, coffree, čaj či iný obľúbený nápoj. Nápoj udrží vďaka materiálu teplotu a Váš pôžitok z každého dúšku sa posunie na inú úroveň.

Goodie Dýňová semínka 100 g
1,40 €

Tekvicové semienka pôvodom z amerického kontinentu sú jedna z najvýživnejších semienok vôbec. Okrem mikronutrientov obsahujú zdravé tuky, kvalitné rastlinné bielkoviny a vlákninu. Obsahujú najmä horčík, železo, mangán a zinok.

Goodie Mák 500 g
5,30 €

Mak je najbohatším prírodným zdrojom vápnika. Je skvelým zdrojom tiež vitamínu E, horčíka a železa, obsahuje 40% prospešných tukov, vlákninu a bielkoviny.

Goodie MSM 150 g
3 €

MSM, čiže m ethylsulphonylmethan, je prírodný doplnok stravy vhodný pri veľkej záťaži kĺbov. Navyše podporuje udržanie krásnych vlasov, pokožky i nechtov.

Goodie Rozinky 100g
1 €

Sladučké, šťavnaté hrozienka nutrične aj chuťovo vyladí sladké jedlá, ale pridávajú sa aj do slaných jedál. Hrozienka taktiež hrozienka sú sušené plody vínnej révy. Vďaka sušenie dochádza k procesom a výsledkom je vysoká koncentrácia prirodzene vyskytujúcich sa cukrov v sušenom ovocí.