27,95 €

Vybraná mliečna čokoláda, ktorá svojou kvalitou a konzistenciou priamo zvádza k maľovaniu milostných slov a obrázkov na telo partnera. Hodí sa ideálne pre ľudí, ktorí chcú zažiť niečo zvláštne a nemôžu sa svojho partnera nasýtiť.

17,95 €

Sladká dámska podprsenka z ružových cukríkov a s motívom červeného srdca na prednej strane. S touto podprsenkou na zjedenie sa môžete tešiť na sladké hrátky vo dvojici. Zábavná a sexy časť odevu, ktorá láka vzhľadom i chuťou.

17,95 €

Sladká dámska podprsenka z pestrofarebných cukríkov. S touto podprsenkou na zjedenie sa môžete tešiť na sladké hrátky vo dvojici. Zábavná a sexy časť odevu, ktorá láka vzhľadom i chuťou.

17,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Sladké pánske tangá z čiernych cukríkov a s motívom červeného srdca na prednej strane. S týmito tangami sa môžete tešiť na nežné hrátky vo dvojici. Zábavná a sexy časť odevu, ktorá láka vzhľadom i chuťou.

7,95 €

Želatínová cukrovinka v tvare muža s erekciou s ovocnou príchuťou. Dokonalý darček pre každého, kto rád maškrtí.

17,95 €

Sladké pánske tangá z pestrofarebných cukríkov. S týmito tangami sa môžete tešiť na nežné hrátky vo dvojici. Zábavná a sexy časť odevu, ktorá láka vzhľadom i chuťou.