Goal Zero Guide 10 Plus + Nomad 7 Plus Sada-18%
156,35 € 127,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktický set záložného akumulátora a solárneho panelu. Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Cestovná nabíjačka je ideálny externým zdrojom pre mobily, čelovky, tablety a MP3. Goal Zero Guide 10 Plus + Nomad 7 Plus Sada je ideálna na cestovanie.

Goal Zero Venture 30 + Nomad 7 Plus Sada-26%
219,05 € 160,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Praktický set záložného akumulátora a solárneho panelu. Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Powerbanka je veľmi odolná vďaka pogumovanému telu a nevadí jej ani voda. Inteligentný systém nabíjania si zistí potrebné údaje a prispôsobí tomu parametre nabíjania. Goal Zero Venture 30 + Nomad 7 Plus Sada je ideálna na cestovanie.

Goal Zero Guide 10 Plus
45,77 € 44,10 €
+ doprava zadarmo

Cestovná nabíjačka je ideálny externým zdrojom pre mobily, čelovky, tablety a MP3. Batérie možno nabíjať slnečnou energiou alebo zapojením USB portu napríklad do počítača. Goal Zero Guide 10 Plus využije každý cestovateľ.

Goal Zero Nomad 7 Plus
122,70 €
+ doprava zadarmo

Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Modrý LED indikátor zobrazuje silu slnečného svitu. Goal Zero Nomad 7 Plus je ideálny na cestovanie.

Goal Zero Venture 30
115 €
+ doprava zadarmo

Powerbanka je veľmi odolná vďaka pogumovanému telu a nevadí jej ani voda. Inteligentný systém nabíjania si zistí potrebné údaje a prispôsobí tomu parametre nabíjania, je oveľa rýchlejšia ako klasické sieťové. Goal Zero Venture 30 využije určite každý cestovateľ.

Goal Zero Flip 10 - Charcoal Grey
32,90 €

Externá batéria Goal Zero Flip 10 od renomovanej americkej značky Goal Zer. Je malá, elegantná a prenosná, navrhnutá aby jedenkrát nabila mobilný telefón. Micro USB kábel je súčasťou balenia.