GLUCADENT + zubný prášok 30g

GLUCADENT + zubný prášok 30g

8,96 €

Doplnok starostlivosti o ústnu dutinu, má šetrné abrazívne vlastnosti – odstraňuje zubný povlak, zuby sú čistejšie a belšie. Kombinácia 7 účinných látok pre čistejšie a zdravšie zuby. Doplnok zubnej pasty Glucadent+ a ústnej vody Glucadent+. Neobsahuje fluoridy.

Partner: Widerio
GLUCADENT  zubná pasta 95g

GLUCADENT zubná pasta 95g

5,94 € 5,94 €/ks

Zubná pasta obsahujúca účinnú kombináciu látok pri problémoch s krvácaním z ďasien a začínajúcou parodontitídou.

Partner: Widerio
GLUCADENT  aktiv ústna voda 200ml

GLUCADENT aktiv ústna voda 200ml

8,97 € 0,04 €/ml

Ústna voda na okamžité použitie, vhodná na ošetrenie ďasien, zubov a ústnej dutiny počas dňa. Vhodná pri parodontitíde a krvácaní ďasien.

Partner: Widerio
GLUCADENT  aktiv zubná kefka Ultrasoft, 1ks

GLUCADENT aktiv zubná kefka Ultrasoft, 1ks

5,53 €

Extra mäkká zubná kefka, vhodná pre citlivé ďasná. Má pevnú prehnutú rukoväť a dlhý prehnutý krčok kefky, vďaka čomu dosiahnete na všetky časti chrupu, aj na zadné zuby.

Partner: Widerio
GLUCADENT  aktiv zubná pasta 95g

GLUCADENT aktiv zubná pasta 95g

5,94 € 5,94 €/ks

Medicinálna zubná pasta s obsahom betaglukánu a laktátu hlinitého. Má najsilnejší sťahujúci účinok z produktovej rady Glucadent. Vhodná pri krvácaní ďasien a parodontitíde. Zloženie zubnej pasty GLUCADENT+ je rozhodne riešenie, ktoré je ohľaduplné voči celej ústnej dutiny

Partner: Widerio
GLUCADENT  Dezinfekcia na zubné kefky 100ml

GLUCADENT Dezinfekcia na zubné kefky 100ml

11,60 €

Dezinfekčný prípravok v spreji. Zabraňuje nežiaducemu rozmnožovaniu baktérii na zubnej alebo medzizubnej kefke. S obsahom prírodného eukalyptového a jedľového oleja. Antibakteriálny a antiseptický účinok.

Partner: Widerio
GLUCADENT GLUCAN antiperspirant 30g

GLUCADENT GLUCAN antiperspirant 30g

7,45 €

Púdrové zloženie odsáva pot a zanecháva pokožku suchú. Zdravá alternatíva k antiperspirantom, ktoré obsahujú hliníkové soli. Vhodné použiť na všetky časti tela, kde dochádza k zvýšenému poteniu – v podpazuší, na chodidlách a v záhyboch kože po celom tele.

Partner: Widerio
GLUCADENT GLUCAN plus 30 toboliek

GLUCADENT GLUCAN plus 30 toboliek

9,47 €

Výživový doplnok pre posilnenie obranyschopnosti a adaptácie. Na podporu imunity. Betaglukán je silný antioxidant, podporuje obranné reakcie organizmu proti vírusom, baktériám a parazitom. Leuzea šuštivá zlepšuje odolnosť organizmu pri stresových situáciách. Selén udržiava imunitu, zdravie vlasov.

Partner: Widerio

Medicinálna rada pre starostlivosť o ústnu hygienu, vhodná najmä pri problémoch s ďasnami a parodontitídou. Inovatívne zloženie produktov s obsahom betaglukánu, laktátu hlinitého a rastlinných silíc pôsobí protizápalovo a prispieva k posilneniu imunity sliznice v ústach.