Gledopto WiFi ovládač bielých LED pásov Gledopto

Gledopto WiFi ovládač bielých LED pásov Gledopto

22,99 €

WiFi bezdrôtový ovládač Gledopto GL-C-009W je kompatibilný s Amazon Alexa Echo Plus. Vďaka zabudovanému WiFi modulu môžete stmievať Vaše LED pásiky bezdrôtovo, jednoducho pomocou aplikácie alebo hlasu. Jednoduché pripojenie cez WiFi, nie je potrebná žiadna brána, stačí sa iba pripojiť a používať.

Gledopto WiFi ovládač LED pásov RGB + CCT

Gledopto WiFi ovládač LED pásov RGB + CCT

24,99 €

WiFi bezdrôtový ovládač Gledopto pre RGB a CCT LED pásiky je kompatibilný s Amazon Alexa Echo Plus. Vďaka zabudovanému Wifi modulu môžete ovládať Vaše LED pásiky bezdrôtovo, jednoducho pomocou aplikácie alebo hlasu.

Gledopto je inteligentný systém osvetlenia, ktorý je inteligentný a zároveň jednoduchý. Bez ohľadu na vaše preferencie vám Gledopto umožňuje nastaviť osvetlenie, ktoré je integrované do inteligentnej domácej siete pomocou aplikácie pre smartphone alebo hlasového ovládania - je ľahké, inteligentné a odolné voči budúcnosti. LED svetelný systém spolupracuje so ZigBee. Toto umožňuje diódam LED komunikovať s rôznymi inteligentnými domácimi pomôckami, ako sú Amazon Echo Plus a Google Assistant.