Gimoka Gran Gala zrnková káva 1kg
37x

Gimoka Gran Gala zrnková káva 1kg

12,36 €
11,40 € 0,01 €/g

Gimoka Gran Gala zrnková káva 1kg je zmes Arabika 60% a Robusta 40%. Táto zmes je dielom talianskej pražiarne Gimoka. Je to káva s plnou chuťou pražená pre špeciálne príležitosti. Vrcholná zmes značky primárne určená do gastronómie.

Tovar od predajcu MALL
Gimoka gran gala, mletá 4x250g
12x

Gimoka gran gala, mletá 4x250g

11,99 €
11,30 € 0,01 €/g

Gimoka Gran Gala mletá káva 4×250g je 60% Arabiky a 40% Robusty. Táto zmes je dielom talianskej pražiarne Gimoka. Je to káva s plnou chuťou pražená pre špeciálne príležitosti. Vrcholná zmes značky primárne určená do gastronómie.

Tovar od predajcu MALL
Gimoka Gusto Ricco, zrnková káva 1kg
52x

Gimoka Gusto Ricco, zrnková káva 1kg

10,76 €
9,80 € 0,01 €/g

Gimoka Gusto Ricco, zrnková káva 1kg je káva pre tých, ktorí majú radi silnú, bohatú, intenzívnu chuť. Je zmesou výberovej Arabiky a Robusty. V preklade je to káva s bohatou chuťou a týmto slovám rozhodne jej chuť zodpovedá ..

Tovar od predajcu MALL
-15%
Gimoka Gran Bar zrnková káva 1kg
139x

Gimoka Gran Bar zrnková káva 1kg

9,96 €
8,40 € 0,01 €/g

Gimoka Gran Bar zrnková káva 1kg je silná, krémová a výrazná káva, která pochází ze severoitalského kraje Sondio. Kávová směs je vytvořena ze 70% kávou Arabica a zbylých 30% tvoří výběrová káva Robusta.

Tovar od predajcu MALL

Nadšenie a vášeň s ktorou založil Ivan Padella spoločnosť Gimoka pochádza z rodinnej tradície a vďaka tomu je dnes jednou z najväčších pražiarní na svete. V mestečku Lecco (okolie jazera Como) jeho otec začal a niekoľko rokov riadil malú kaviarničku, ktorá je dnes jedinečnou príležitosťou pre návštevníkov a turistov, aby si mohli privoňať k najrôznejším zmesiam čerstvo upraženej kávy. V pozadí zároveň môžu obdivovať pohľad na jedno z najznámejších jazier, ktoré je zároveň súčasťou literárneho diela "Snúbenci" od A.Manzoniho. Vo veku 22 rokov Ivan Padella cítil túžbu pokračovať a rozširovať rodinnú firmu, takže v roku 1982 založil spoločnosť GIMOKA so sídlom v Lecco. Vďaka rastu pracovnej sily a komerčným úspechom sa firma presťahovala z Lecco na miesto pôvodného držiteľa, Andalo Valtellino, kde sa vyvíjala a stala väčšou spoločnosťou.

Spoločnosť Gimoka je pražiareň s terajším sídlom v malej dedinke Andalo Valtellino, ktorá sa nachádza na úpätí údolia Valtellina v provincii Sondrio. Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu na trhu s kávou v Taliansku. Dnes je dynamickou a solídnou spoločnosťou, ktorá využíva moderné technológie. Stala sa lídrom v oblasti automatizovaného distribučného kanála. Od roku 2006 postupne vstupuje do masovej distribúcie tovaru priamo konečným spotrebiteľom, ktorí teraz môžu kúpiť produkty Gimoka v najlepších talianskych supermarketoch. Spoločnosť Gimoka starostlivo sleduje všetky fázy praženia vrátane všetkých detailov: od zozbieraných zŕn, praženia, namletia až po zabalenie a distribúciu. Najnovšie zariadenia sa starajú o kvalitu každého zrna, starostlivo sledujú zloženie zmesí a zaručujú produkt najvyššej kvality kávy Gimoka.