Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Gimoka Gran Bar zrnková káva 1kg Gimoka Gran Gala zrnková káva 1kg
Gimoka Gran Bar zrnková káva 1kg

Gimoka Gran Bar zrnková káva 1kg je silná, krémová a výrazná káva, která pochází ze severoitalského kraje Sondio. Kávová směs je vytvořena ze 70% kávou Arabica a zbylých 30% tvoří výběrová káva Robusta.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Gimoka Gran Gala zrnková káva 1kg Gimoka Gran Gala zrnková káva 1kg
Gimoka Gran Gala zrnková káva 1kg

Gimoka Gran Gala zrnková káva 1kg je zmes Arabika 60% a Robusta 40%. Táto zmes je dielom talianskej pražiarne Gimoka. Je to káva s plnou chuťou pražená pre špeciálne príležitosti. Vrcholná zmes značky primárne určená do gastronómie.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Nadšenie a vášeň s ktorou založil Ivan Padella spoločnosť Gimoka pochádza z rodinnej tradície a vďaka tomu je dnes jednou z najväčších pražiarní na svete. V mestečku Lecco (okolie jazera Como) jeho otec začal a niekoľko rokov riadil malú kaviarničku, ktorá je dnes jedinečnou príležitosťou pre návštevníkov a turistov, aby si mohli privoňať k najrôznejším zmesiam čerstvo upraženej kávy. V pozadí zároveň môžu obdivovať pohľad na jedno z najznámejších jazier, ktoré je zároveň súčasťou literárneho diela "Snúbenci" od A.Manzoniho. Vo veku 22 rokov Ivan Padella cítil túžbu pokračovať a rozširovať rodinnú firmu, takže v roku 1982 založil spoločnosť GIMOKA so sídlom v Lecco. Vďaka rastu pracovnej sily a komerčným úspechom sa firma presťahovala z Lecco na miesto pôvodného držiteľa, Andalo Valtellino, kde sa vyvíjala a stala väčšou spoločnosťou.

Spoločnosť Gimoka je pražiareň s terajším sídlom v malej dedinke Andalo Valtellino, ktorá sa nachádza na úpätí údolia Valtellina v provincii Sondrio. Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu na trhu s kávou v Taliansku. Dnes je dynamickou a solídnou spoločnosťou, ktorá využíva moderné technológie. Stala sa lídrom v oblasti automatizovaného distribučného kanála. Od roku 2006 postupne vstupuje do masovej distribúcie tovaru priamo konečným spotrebiteľom, ktorí teraz môžu kúpiť produkty Gimoka v najlepších talianskych supermarketoch. Spoločnosť Gimoka starostlivo sleduje všetky fázy praženia vrátane všetkých detailov: od zozbieraných zŕn, praženia, namletia až po zabalenie a distribúciu. Najnovšie zariadenia sa starajú o kvalitu každého zrna, starostlivo sledujú zloženie zmesí a zaručujú produkt najvyššej kvality kávy Gimoka.