Gimi Sušiak vysúvací Telepack 100
25,90 €

22,80 €

Vysúvací sušiak s celkovou dĺžkou šnúr 7 metrov a v podarenom modernom dizajne, tak to je Gimi Telepack 100. Môžete ho umiestniť nielen do kúpeľne ako držiak uterákov, ale aj na balkón či terasu.


Gimi Market Queen nákupná taška na kolieskach
31 €

Praktická nákupná taška s kolieskami Gimi Market Queen je ideálna na väčšie nákupy. Má pevnú kovovú kostru so základňou z vysoko odolného plastu a je vybavená aj držiakom dáždnika.


Gimi Nákupná taška na kolieskach Twin 56l
38,70 €

Nákupnú tašku Gimi Twin možno použiť dvoma spôsobmi – tašku môžete klasicky ťahať alebo ju možno bez ťažkostí tlačiť dopredu vďaka ďalším dvom sklopným kolieskam. Vďaka štyrom gumovým kolieskam je taška veľmi stabilná.


Gimi Žehliaca doska Leo 110x33 cm
28,51 €

25,10 €

Žehliaca doska Leo od značky Gimi umožňuje nastaviť jeho výšku v rozmedzí 70 – 95 cm. Konštrukcia dosky je vyrobená z ocele s povrchovou úpravou, poťah je zo 100% bavlny s plstenou podložkou. Doska je vybavená bezpečnostnou poistkou a protišmykovými nožičkami.


Gimi Stojan na odpadkové vrecia Nature 1
12,55 €

Výpredaj

Skladací stojan na odpadkové vrecia bez spodnej mriežky je vhodný pre prehľadné triedenie odpadu. Dá sa ľahko zložiť, je skladný a zaberie minimum miesta. Kôš je vhodný pre umiestnenie vo vnútri aj vonku.


Gimi Stojan na odpadkové vrecia Nature Plus 1
14,99 €
14,20 €

Skladací stojan na odpadkové vrecia je vhodný pre prehľadné triedenie odpadu. Dá sa ľahko zložiť, teda je skladný a zaberie minimum miesta. Kôš je vhodný pre umiestnenie vnútri aj vonku.


Gimi Stojan na odpadkové vrecia Nature 2
18,10 €

Skladací stojan na dve odpadkové vrecia bez spodnej mriežky je vhodný pre prehľadné triedenie odpadu. Dá sa ľahko zložiť, je skladný a zaberie minimum miesta. Kôš je vhodný pre umiestnenie vo vnútri aj vonku.


Gimi Stojan na odpadkové vrecia Nature Plus 3
27,90 €

Výpredaj

Stojan na odpadkové vrecia má tri sektory odlíšené farebným vekom, takže je ideálny pre triedený odpad. Pokiaľ práve stojan nepoužívate, je možné ho zložiť na minimálny rozmer a uskladniť.


Gimi Stojan na odpadkové vrecia Nature Plus 2-31%
26 €

17,90 €

Výpredaj

Skladací stojan na dve odpadkové vrecia je vhodný pre prehľadné triedenie odpadu. Dá sa ľahko zložiť, teda je skladný a zaberie minimum miesta. Kôš je vhodný pre umiestnenie vnútri aj vonku.


Gimi Sušiak na bielizeň - 18 m
14,90 €

Rozkladací sušiak na bielizeň Jolly disponuje celkovou dĺžkou šnúry 18 m, takže sa na naň pohodlne zmestí celá práčka bielizne. Sušiak má nosnosť až 15 kg a je opatrený detskou poistkou proti rozloženiu.


Gimi Brava Plus Nákupná taška na kolieskach 38 l
19,01 €

15,50 €

Gimi nákupný vozíček je veľmi kompaktným riešením pre rýchle a last minute nákupy vďaka možnosti tašky aj s kolieskami zložiť. Polyesterová taškaobjem 38 l a uzatváranie na zips pre lepšiu ochranu obsahu. Nastaviteľná rukoväť sa ľahko prispôsobí výške užívateľa.


Gimi Flexi nákupná taška na kolieskach
27,10 €

Nákupná taška Gimi Flexi je spoľahlivým pomocníkom pre každodenné nakupovanie. Jej rukoväť možno zložiť, aj keď je taška plná a navyše ju možné uchytiť vlastným systémom na nákupný vozík.


Gimi Flexi Nákupní taška na kolečkách zelená
28,80 €
27,10 €

Pojazdná nákupná taška Flexi značky Gimi sa stane Vašim pomocníkom na nákupoch. Taška s kvalitnou oceľovou konštrukciou má skladaciu rukoväť a systém na uchytenie na nákupný vozík.


Gimi Nákupná taška na kolieskach Twin 56 l, fialová
45,69 €

38,70 €

Fialovú nákupnú tašku Gimi Twin možno použiť dvoma spôsobmi – tašku môžete klasicky ťahať a alebo ju možno bez ťažkostí tlačiť dopredu vďaka ďalším dvom sklopným kolieskam. Polyesterová taška má objem 56 l, je pevná a nepremokavá so sťahovacou šnúrkou a cvočkami.


Gimi Nákupná taška na kolieskach Twin 56 l, modrá
45,69 €

38,70 €

Modrú nákupnú tašku Gimi Twin možno použiť dvoma spôsobmi – tašku môžete klasicky ťahať a alebo ju možno bez ťažkostí tlačiť dopredu vďaka ďalším dvom sklopným kolieskam. Polyesterová taška má objem 56 l, je pevná a nepremokavá so sťahovacou šnúrkou a cvočkami.


Gimi Sušiak bielizne Rotor 4, 14m/8kg, vysúvacú
10,90 €

9,60 €

Štvoršnúrový výsuvný sušiak Gimi Rotor 4 uvítate ako v kúpeľni medzi stenami či na balkóne. Skladá sa zo základne s aretačným mechanizmom a držiaka, ktorý sa umiestni na protiľahlú stenu.


Gimi Sušiak bielizne Rotor 6, 21m/10kg, vysúvací
12,90 €

Veľmi praktický výsuvný sušiak na bielizeň Gimi Rotor 6 nájde využitie v každej kúpeľni či na balkóne. Má celkovú dĺžku šnúr 21 m, takže môže pojať až 2 pračky bielizne. A keď sa práve nevyužíva, možno ho jednoducho zasunúť.


Gimi Sušiak na bielizeň Rialto 18 m-28%
26,64 €

19,01 €

Výpredaj

Sušiak na bielizeň Gimi Rialto disponuje sušiacou plochou 18 m a vďaka pevným nohám zaručia stabilitu. Konce nôh sušiaku sú opatrené kolieskami, ktoré uľahčujú jeho premiestňovanie. Sušiak má oceľovú konštrukciu a oceľové drôty.


Gimi Sušiak na bielizeň TOP 20m
16,99 €

11,60 €

Rozkladací sušiak na bielizeň TOP má celkovú dĺžku šnúry 20 m, takže na neho zavesíte bielizeň z viac ako jednej práčky. Je vybavený detskou poistkou, takže sa nemusíte báť nechceného zloženie sušiaka.


Gimi Taška na kolieskach Rolling Thermo 50 l
50,30 €
+ doprava zadarmo

Gimi Rolling Termo nákupná taška na kolieskach je vhodná hlavne na prepravu chladených potravín, pretože jej súčasťou je termobox, ktorý je plne izolovaný. Taška má teleskopické madlo, takže ju pohodlne vložíte aj do kufra auta.


Gimi Taška na kolieskach Rolling Thermo 50 l, hnedá
57,12 €

50,30 €
+ doprava zadarmo

Rolling Thermo je nákupná taška na kolieskach značky Gimi, ktorá je vhodná hlavne na prepravu chladených potravín, pretože jej súčasťou je termobox, ktorý je plne izolovaný. Taška má teleskopické madlo, takže ju pohodlne vložíte aj do kufra auta.


Gimi Tris 56 l Optical čierna nákupná taška
46,40 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitná nákupná taška na kolieskach Gimi Tris je opatrená tromi gumenými kolieskami, ktoré maximálne uľahčujú manipuláciu do schodov. Taška má pevný rám z kovových rúrok a plastu.


Gimi Tris Floral nákupná taška
46,40 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitná nákupná taška na kolieskach Gimi Tris Floral je opatrená tromi gumenými kolieskami, ktoré maximálne uľahčujú manipuláciu do schodov. Taška má pevný rám z kovových rúrok a plastu.


Gimi Žehliaca doska Andy 126x45 cm
53,25 €

46 €
+ doprava zadarmo

Žehliaca doska Andy značky Gimi umožňuje nastaviť jej výšku v rozmedzí 73 – 94 cm. Konštrukcia dosky je vyrobená z ocele s povrchovou úpravou, poťah je zo 100% bavlny s plstenou podložkou. Odkladacia plocha v tvare misy so silikónovými časťami je vhodná aj pre parné generátory.


Gimi Žehlicí prkno Classic 110x33 cm
29 €

Žehlicí plocha Gimi Classic umožňuje nastavit jeho výšku v rozmezí 75 – 90 cm. Je opatřené odkládací plochou se sklopnou podpěrou, bezpečnostní pojistkou a protiskluzovými nožičkami.


Gimi Žehlicí prkno Roy 122x38 cm
38,70 €

Žehlicí prkno značky Gimi lze nastavit v závislosti na vaší výšce, aby vám maximálně vyhovovalo. Deska s kovovým rastrem je opatřený potahem ze 100% bavlny.


Gimi Stojan na odpadkové vrecia Nature 3
25,86 €

Praktický stojan na odpadkové vrecia pre plast, papier a sklooceľovú konštrukciu, takže je pevný a stabilný a hodí sa pre rôzne typy odpadkových vriec. Stojan nájde využitie pri každom rodinnom domčeku či na akciách a párty.


Úspešná talianska značka Gimi pôsobí na trhu už od roku 1970. V súčasnosti zamestnáva viac ako 300 zamestnancov. Do jej ponuky patria napríklad: žehliace dosky a náhradné poťahy na žehliace dosky, sušiaky na bielizeň a nákupné tašky.

Spoločnosť Gimi je úspešná vďaka pracovitosti a investícii do objavenia nových a lepších postupov o čom svedčia aj oficiálne ocenenia NI EN ISO 9001, UNI EN ISO 14001, SA 8000.

Značka Gimi má rešpekt k životnému prostrediu. Používané materiály sú kvalitné a 100% recyklovateľné. Je známa po celej Európe a je vnímaná ako líder vo svojom odbore.

Úspešná talianska značka Gimi pôsobí na trhu už od roku 1970. V súčasnosti zamestnáva viac ako 300 zamestnancov. Do jej ponuky patria napríklad: žehliace dosky a náhradné poťahy na žehliace dosky, sušiaky na bielizeň a nákupné tašky.

Spoločnosť Gimi je úspešná vďaka pracovitosti a investícii do objavenia nových a lepších postupov o čom svedčia aj oficiálne ocenenia NI EN ISO 9001, UNI EN ISO 14001, SA 8000.

Značka Gimi má rešpekt k životnému prostrediu. Používané materiály sú kvalitné a 100% recyklovateľné. Je známa po celej Európe a je vnímaná ako líder vo svojom odbore.