GiGwi Hračka pre psov Duraspikes textilný mýval žltý
13,90 € 12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Textilná hračka v tvare mývala s gumovými prvkami. Je ideálna pre zabavenie psa aj trénovanie jeho čeľustí. GiGwi hračka pre psov Duraspikes textilný mýval žltý je z odolného materiálu. Vďaka optimistickej žltej farbe a nápaditému dizajnu si ju pes okamžite zamiluje. Rozmery 37,5 × 12 × 15 cm.

GiGwi Hračka pre psov Plush Friendz králik S chrumkavý krk
7,70 € 6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka v tvare zajaca s dlhým krkom, ktorý je vyrobený z tvrdého plastu, ktorý sa dá rôzne ohýbať. Pri stlačení hračka píska. GiGwi hračka pre psov Plush Friendz králik S chrumkavý krk dokáže psa zabaviť na dlhý čas a zároveň je príležitosťou na precvičenie jeho čeľustí.

GiGwi hračka pre mačky Pet Droid Hider interaktívna hračka so zvukom
17,60 € 15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Senzorická hračka, opatrená trsom farebných pierok. Vydáva zvuk, ktorý mačku priláka, pričom sa pierka začnú pohybovať dookola. GiGwi Pet Droid Hider interaktívna hračka so zvukom je napájaná na batérie a je možné ju tiež pripevniť na stenu. Súčasťou balenia sú aj náhradné pierka.

GiGwi Hračka pro kočky Pet Droid Spinner pohyblivá hračka
19,30 € 16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka pro kočky, která má v sobě zabudované 3 senzory (bez slepého bodu). Když se kočka přiblíží, peříčka a stužky se začnou pohybovat. GiGwi Pet Droid Spinner představuje kvalitní zábavu pro vaše zvíře. Součástí balení jsou i náhradní peříčka.

GiGwi hračka pre psov Johnny Stick aport zvukový červeno/purpurový
8,10 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Pískacia hračka z plastu, ktorá pri zahryznutí vydáva zvuky. Ideálna na aportovanie a ďalšie hry v prírode. GiGwi hračka pre psov Johnny Stick aport zvukový červeno/purpurový umožňuje kreatívnu zábavu pre psov a zároveň im dáva možnosť precvičiť čeľusť. Dĺžka hračky je 20 cm.

GiGwi Hračka pre psov Foamer Dumbbell činka tvrz. pena zelená
6,90 € 5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Činka z tvrdenej peny, vhodná na hry vonku aj vo vode vďaka tomu, že sa jedná o plávajúci materiál. GiGwi hračka pre psov Foamer Dumbbell poslúži na účely aportovanie aj pre hry vo vode. Predstavuje kreatívnu zábavu pre psa.

GiGwi hračka pro psy Duraspikes textilní divočák
17,60 € 15 €

Novinka

Textilní hračka ve tvaru divočáka s odolnými gumovými prvky. GiGwi hračka pro psy Duraspikes růžový je vhodný pro velké psy. Hodí se na aport i kousací hry. Atraktivní design psa zaujme.

GiGwi Hračka pre psov Plush Friendz pes S chrumkavý krk
7,70 € 6,60 €

Novinka

Plyšová hračka v tvare psa s dlhým krkom, ktorý je vyrobený z tvrdého plastu, ktorý sa dá rôzne ohýbať. Pri stlačení hračka píska. GiGwi hračka pre psov Plush Friendz pes S chrumkavý krk podnecuje psovu kreativitu a zabaví ho na dlhé hodiny.

GiGwi hračka pre mačky Melody Chaser vtáčik so zvukovým čipom
5,70 € 4,70 €

Novinka

Interaktívna hračka so zabudovaným senzorom, ktorý reaguje na dotyk mačky. Vtáčik spustí veľmi reálny zvuk. GiGwi hračka pre mačky Melody Chaser vtáčik so zvukovým čipom poskytne mačke dlhotrvajúcu kreatívnu zábavu.

GiGwi hračka pre psov Plush Friendz líška s gum. krúžkom
6,60 € 5,80 €

Novinka

Hračka pre veľké i malé psy, vhodná na hryzenie alebo aportovacie hry. Je zdrojom aktívnej zábavy a posilňuje psie čeľuste. GiGwi hračka pre psov Plush Friendz líška s gum. krúžkom píska pri stlačení chvosta. Rozmery 22 × 11 × 2,5cm.

GiGwi Hračka pro psy Ball míček M pískající, 2 ks
7,80 € 6,60 €

Novinka

Pískací míčky pro psy, vhodné pro venkovní hry. 2 ks (jeden v červeném, druhý v modrém provedení). Vyrobené z velmi odolného materiálu. GiGwi hračka pro psy Ball míček M pískající, 2ks je vhodná pro každodenní využití.

GiGwi Hračka pre mačky Melody Chaser cvrček s
6 € 5 €

Novinka

Plyšová hračka v tvare cvrčka, ktorý vydáva melodický zvuk potom, čo sa ho mačka dotkne. GiGwi hračka Melody Chaser cvrček so zvukovým čipom má veľmi atraktívny dizajn, ktorý v mačke vzbudzuje pocit bezpečia. Zabaví ju na dlhé hodiny.

GiGwi Hračka pre psov Plush Friendz medveď s gum. krúžkom
6,60 € 5,80 €

Novinka

Hračka z plyšového povrchu, ktorá je vo vnútri vystužená krúžkom z pevnej gumy. GiGwi hračka pre psov Plush Friendz medveď s gum.krúžkom je ideálna pre hryzacie hry. Pri stlačení nohy píska. Predstavuje zdroj kreatívnej zábavy pre psa a je zároveň príležitosťou na precvičenie jeho čeľustí.

GiGwi Hračka pre psov Plush Friendz mýval M chrumkavý krk
9,20 € 8,10 €

Novinka

Plyšová hračka s dlhým krkom z pevného skeletu, ktorý možno ohýbať. Pri stlačení hračka píska a pri ohýbaní vydáva krk chrumkavé zvuky. GiGwi hračka pre psov Plush Friendz mýval M dokáže psa zabaviť na dlhú dobu. Zároveň je príležitosťou na precvičenie jeho čeľustí.

GiGwi hračka pro psy Foamer Ball míček tvrzená pěna oranžový
6,20 € 5,10 €

Novinka

Míček z tvrzené pěny, vhodný na hraní venku, na aportování i hry ve vodě (vyroben z plovoucího materiálu). GiGwi hračka pro psy Foamer Ball míček má průměr 6,8 cm. Je vyroben z odolného materiálu atypického tvaru, který se psovi bude dobře chytat do pusy.

GiGwi Hračka pre psov Duraspikes textilný mamut svetlo modrý
17,60 € 15 €

Novinka

Mäkká textilná hračka, vhodná pre veľké plemená psov. Vďaka gumovým doplnkom si pes precvičí svoje čeľuste. GiGwi hračka pre psov Duraspikes textilný mamut svetlo modrý psa zaujme nielen svojím materiálom, ale aj dizajnom.

GiGwi hračka pre psov Jumball Basketball lopta s rukoväťou 20 cm
15,40 € 12,80 €

Novinka

Robustná lopta vhodná pre aportovanie a hry v prírode. Pre väčšie plemená psov. GiGwi hračka pre psov Jumball Basketball lopta s rukoväťou 20 cm je opatrená rukoväťou, ktorá uľahčuje hod do diaľky. Vyrobená z odolného materiálu