Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Gardena kefa na drhnutie Komfort Gardena Čistič okien so stierkou 5564-20
Gardena kefa na drhnutie Komfort

Kefa na drhnutie Comfort pre odolné podlahové plochy

Kefa na drhnutie Comfort je pripojená k prívodu vody a možno ju pripojiť ku všetkým vodným násadám Original GARDENA Clean systému. Kefa na drhnutie GARDENA Comfort dokáže odstrániť aj nepoddajné nečistoty.

môžete mať 27.09 - 28.09

Gardena umývacia kefa Gardena Čistič okien so stierkou 5564-20
Gardena umývacia kefa

S umývacou kefou od spoločnosti GARDENA predstavuje umývanie veľa zábavy. Umývacia kefa pripojená k prívodu vody a vybavená prípojkou Original GARDENA systému má vysoko kvalitné štetiny vyrobené z PET. Môžete s ňou šetrne a efektívne čistiť chúlostivé povrchy, napríklad vozidlá, karavany atď.

môžete mať 27.09 - 28.09

Gardena Čistič okien so stierkou 5564-20 Gardena Čistič okien so stierkou 5564-20
Gardena Čistič okien so stierkou 5564-20

Čistič okien so stierkou od spoločnosti GARDENA je pripojený k prívodu vody a je vybavený prípojkou Original GARDENA systému. S čističom okien so stierkou od spoločnosti GARDENA získate dva produkty v jednom. Pomocou tex

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: motozahrada
Gardena Sťahovač vody Combisystem 3642-20 Gardena Sťahovač vody Combisystem 3642-20
Gardena Sťahovač vody Combisystem 3642-20

Na odstraňovanie vody z kamennýc

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: motozahrada
Gardena GARDENA umývacia kefa Gardena Sťahovač vody Combisystem 3642-20
Gardena GARDENA umývacia kefa

Umývacia kefa Dodáva sa s 1 vložkou obsahujúcou 10 voskových/šampónových tyčiniek, ref. 989

Momentálne nedostupné

Partner: Shumee
Gardena GARDENA umývacia kefa Gardena Sťahovač vody Combisystem 3642-20
Gardena GARDENA umývacia kefa

Umývacia kefa Dodáva sa s 1 vložkou obsahujúcou 10 voskových/šampónových tyčiniek, ref. 989

Momentálne nedostupné

Partner: Greatstore

Firmu GARDENA založili v roku 1961 páni Werner Kress a Eberhard Kastner. V roku 1966 zazrelo svetlo sveta logo GARDENA, t.j. dodnes používané slniečko a farebná dúha. Za niekoľko desaťročí sa firma z malého obchodu so záhradným náradím rozrástla na celosvetovo známeho výrobcu inteligentných výrobkov a systémov pre starostlivosť o záhradu. Tajomstvo tohto úspechu tkvie vo veľkej inovačnej sile značky a dôslednej sortimentovej a predajnej politike, ktorá sa orientuje na potreby a požiadavky zákazníkov. GARDENA GmbH so sídlom v Ulme patrí od marca 2007 do skupiny Husqvarna.

Sortiment značky GARDENA zahŕňa tri oblasti:

  • zavlažovanie záhrady(Original GARDENA systém, hadice, hadicové vozíky, Sprinklersystém, Micro-Drip-systém, riadenie zavlažovania)
  • záhradné náradie vrátane potrieb pre záhradné jazierka (mechanické, elektrické alebo akumulátorové sekačky, prevzdušňovače, vertikutátory, nožnice, pílky, drviče, fólie, čerpadlá, filtre a príslušenstvo pre záhradné jazierka)
  • čerpadlá (záhradné, ponorné tlakové, ponorné, kalové čerpadlá, domáce vodné automaty, domáce vodárne).

GARDENA je v medzinárodnej konkurencii jednou z najsilnejších značiek v záhradnom sektore. Na úspešnej ceste budovania značky prerazila do obchodov a ku konečným zákazníkom vďaka svojim moderným a vysoko kvalitným výrobkom s nezameniteľným designom. Silná pozícia na trhu, zosilnená sympatiami a znalosťami značky u zákazníkov, je ideálnym predpokladom pre ďalší úspešný rozvoj. V súvislosti s premenou úžitkových záhrad na „oddychové“ bude v budúcnosti určite stúpať dopyt aj po službách s tým spojených, t.j. po plánovaní a realizácii záhrad až po celkovú starostlivosť o záhradu.