Gabriella Salvete Manikúra Tools Manicure Kit
11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Manikúrový set Gabriella Salvete Tools Manicure Kit zaistí vašim nechtom dokonalý vzhľad za všetkých okolností. V sete nájdete: pilník na nechty, nožnice na nechty, klieštiky, pinzetu, zatlačovač nechtovej kožičky. Elegantné puzdro so 3D diamantovým vzorom. .

Gabriella Salvete Pilník na nechty Tools Nail Buffer 4
3,70 €

Udržte svoje nechty v dobrom stave s pomocou leštiaceho bloku Gabriella Salvete TOOLS Small Nail Buffer. Odstraňuje nežiaduce zafarbenie, vyrovnáva povrch nechtu a zvyšuje lesk. Čo všetko dokáže leštiaci blok Gabriella Salvete ? Úprava tvaru a hrán nechtu, vyhladenie a vyrovnanie, vyleštenie. .

Gabriella Salvete Osmistranný pilník na nechty Tools Nail Buffer 8
3,70 €

Udržte svoje nechty v dobrom stave s pomocou leštiaceho bloku Gabriella Salvete TOOLS Nail Buffer. Odstraňuje nežiaduce zafarbenie, vyrovnáva povrch nechtu a zvyšuje lesk. Čo všetko dokáže leštiaci blok Gabriella Salvete ? Úprava tvaru a hrán nechtu, vyhladenie a vyrovnanie, vyleštenie. .

Gabriella Salvete Pinzeta Tools Tweezer
4,80 €

S pinzetou Gabriella Salvete TOOLS Tweezer ľahko odstránite nežiaduce chĺpky v oblasti tváre. Ako správne používať? Po každom použití dôkladne očistite špičku pinzety. .

Gabriella Salvete Sada umelých rias False Eyelash Kit
4,80 €

Sada umelých rias so špeciálnym lepidlom. Umelé mihalnice vyhovujú všetkým tvarom očí a dodajú vášmu pohľadu dramatický vzhľad. Syntetický materiál dokonale kopíruje štruktúru prírodných rias, po aplikácii tak riasy pôsobí úplne prirodzene. Riasy dodajú vášmu pohľadu úplne nový rozmer.

Gabriella Salvete Klieštiky pre natáčanie rias Tools Eyelash Curl er
6,30 €

S klieštikmi na riasy Gabriella Salvete Tools Eyelash Curl er získate dokonale natočené riasy. Výhody klieštikov na mihalnice Gabriella Salvete Eyelash Curl er: perfektne natočí riasy, štýlový dizajn. Ako používať klieštiky na riasy? Natáčajte riasy vždy pred nanesením maskary. .

Gabriella Salvete Kozmetický štetec na make-up Tools Foundation Brush
6,30 €

Nanášajte make-up ako profesionál vďaka štetci Gabriella Salvete Tools Foundation Brush. Výhody kozmetického štetca na make-up Gabriella Salvete : skvele padne do ruky, umožňuje precízne aplikáciu a rovnomerné rozotrenie. Udržujte svoje kozmetické štetce čisté a pravidelne ich čistite. .

Gabriella Salvete Kozmetický štetec na púder Powder Brush
5,60 €

Kozmetický štetec na púder Gabriella Salvete Powder Brush je určený k aplikácii sypkých a kompaktných púdrov. Má veľmi hustá syntetické vlákna, preto s ním bude líčenia ľahké a rýchle. S kozmetickým štetcom Gabriella Salvete bude Vaša líčenie dokonalé. Zaistí dokonalé zjednotenie pleti po celý deň.

Gabriella Salvete Bronzující púder SPF 15 Bronze r Powder 8 g
5,60 €

Gabriella Salvete Bronze r Powder SPF15 dodá pleti prirodzene opálený vzhľad. Zamatová textúra sa ľahko nanáša a vytvorí na pleti hebký povrch. Púder Bronze r Powder obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hydratuje a dodáva jej prirodzený jas.

Gabriella Salvete Cestovné štetec na púder Tools Powder Travel Brush
6,30 €

Nanášajte púder ako profesionál kedykoľvek a kdekoľvek vďaka cestovnému štetci Gabriella Salvete Tools Powder Travel Brush. Výhody kozmetického štetca Gabriella Salvete Powder Travel Brush: cestovná veľkosť, skvele padne do ruky, umožňuje precízne aplikáciu. .

Gabriella Salvete Drevená ceruzka na oči Eyeliner Contour 1,5 g
3,70 €

Gabriella Salvete Eyeliner Contour vo drevenom prevedení je vhodná pre pohotové líčenie čiernej či farebné linky a pre svoju ideálnu mäkkosť sa používa aj pre tieňovanie očných viečok. Ľahko sa aplikuje a odolné zloženie zaisťuje bezchybný vzhľad počas celého dňa.

Gabriella Salvete Hubka na make-up (Make-up Sponge) 1 ks
4,80 €

Hubka na make-up Gabriella Salvete Make-Up Sponge napomáha k vytvoreniu perfektného a profesionálneho líčenia. Prečo si hubku Gabriella Salvete zamilujete? Pre jej ľahké a rýchle nanášanie mejkapu alebo korek tora – lepšie zapracuje produkty do pleti.

Gabriella Salvete Kompaktný púder Nude Powder with Argan SPF 15 8 g
5,60 €

Ľahká textúra kompaktného púdru zahalí vašu pleť zamatovým závojom prírodných látok, ktoré ju priebežne zmatňujú. Prirodzene zjednocuje tón pleti a zároveň sa o ňu stará vďaka obsahu arganového oleja, ktorý je známy svojimi omladzujúcimi účinkami.

Gabriella Salvete Kontúrovacia kozmetický štetec Contour Brush
5,60 €

Kozmetický štetec na kontúrovanie tváre Gabriella Salvete Contour Brush s veľmi hustými, šikmo strihanými vláknami slúži k perfektnému vytvarovanie určitých partií tváre, ako sú tváre, brada, čelo a nos. Štetec Gabriella Salvete pre váš dokonalý make-up.

Gabriella Salvete Kontúrovacia paletka Contouring Palette 15 g
7,40 €

Paletka pre kontúrovanie tváre Gabriella Salvete Contouring Palette sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej kozmetickej výbavy. Obsahuje bronzer, Highlighter a Blusher pre kontúrovanie a rozjasnenie tváre. Pri správnom vytieňovanie daných partií docielite opticky príťažlivého výrazu. .

Gabriella Salvete Kozmetický štetec kabuki Tools Kabuki Brush
6,30 €

Nanášajte púder a make-up ako profesionál vďaka štetci Gabriella Salvete Tools Kabuki Brush. Výhody kozmetického štetca na púder a make-up Gabriella Salvete : krátka rukoväť, skvele padne do ruky, umožňuje precízne aplikáciu. .

Gabriella Salvete Lesk na pery Ultra Glossy Lipgloss 4 ml-50%
5,60 € 2,80 €

Akcia

Lesk pre plné a ultra žiarivé pery zanechá vaše pery hodvábne jemné, opticky zväčšené a ultra lesklé. Jeho jemné zloženie vďaka ľahkým esterom hydratuje pery a dodáva im hebkosť a lesk po dlhú dobu. Lesk sa ľahko aplikuje a dodá perám hydratovaný pocit.

Gabriella Salvete Sklenený pilník na nechty Tools Glass Nail File
2,60 €

Vďaka sklenenému pilníka na nechty Gabriella Salvete Tools Glass Nail File rýchlo dosiahnete požadovaného tvaru nechtov. Prečo používať sklenený pilník na nechty Gabriella Salvete ? Spoľahlivo upraví nechty do požadovaného tvaru, ideálny na doma i do kabelky. .