Vonná sójová sviečka Honey & Tabacco - 220 g

Gabonga Vonná sójová sviečka Honey & Tabacco - 220 g

24,90 €
Doprava zadarmo

Ručne odlievaná vonná sviečka Honey & Tabacco, zabalená v darčekovej krabičke a previazaná mašľou. Ideálny voňavý darček na každú príležitosť, ktorý poteší ženu každého veku. Sviečka je jedinečná s citom pre detail v každom smere. Rovnako aj obal a celé prevedenie.

Vonná sójová sviečka Bamboo - 90 g

Gabonga Vonná sójová sviečka Bamboo - 90 g

12,90 €

Malá sójová vonná sviečka zabalená do elegantného plechového kabátika v sebe ukrýva až do 28 hodín vône Bamboo. Sviečka je ručne odlievaná a veľmi praktické balenie v plechovej krabičke s viečkom ju predurčuje aj na náročnejšie prenosy k osobe, ktorej sviečku budete darovať.

Vonná sójová sviečka Bamboo - 220 g

Gabonga Vonná sójová sviečka Bamboo - 220 g

24,90 €
Doprava zadarmo

Ručne odlievaná vonná sviečka Bamboo, zabalená v darčekovej krabičke a previazaná mašľou. Ideálny voňavý darček na každú príležitosť, ktorý poteší ženu každého veku. Popis vône: Vôňa orientálneho bambusu.

Od roku 2009 Gabonga teší rozmanitou ponukou textílií nielen pre domácnosti, ale aj hotely či reštaurácie. Zameriava sa predovšetkým na posteľnú bielizeň, ako sú chrániče matracov, posteľné plachty, obliečky rôzneho druhu, ale aj štýlové prikrývky na postele, ktoré každú spálňu dotvoria do posledného detailu. Okrem toho vyrába vonné sviečky i aróma difuzéry. Gabonga sa stará o spokojnosť svojich zákazníkov, a preto je už dlho obľúbenou značkou na trhu, na ktorú sa dá spoľahnúť.