Future Time Square

Future Time Square

Hodnotenie: 4
95,51 €
+ doprava zadarmo

Dizajnové hodiny českej značky Future Time majú hranatý číselník s dĺžkou hrany 40 cm, ktorý je osadený vystúpenými indexmi. Po nich krúžia štíhle ručičky spoločne so sekundovkou s plynulým posuvom.


Future Time Round
95,51 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nástenné hodiny českej značky Future Time disponujú tichým chodom, a tak si ich bez obáv môžete zavesiť aj v spálni. Číselník s priemerom 40 cm je osadený vystúpenými kovovými indexmi, po ktorých neúnavne krúžia štíhle ručičky.


Future Time Dizajnové nalepovacie hodiny FT9100 85 cm
69,44 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnové nalepovacie hodiny Future Time s priemerom sú poháňané tichým quartzovým strojčekom. Tvorí ich základňa s ručičkami z chrómovaného kovu Pomocou 12 nalepovacích prúžkov je možné si zostaviť ciferník podľa svojich predstáv. V balení nájdete šablónu pre umiestnenie týchto nalepovacích prúžkov.


Future Time Dizajnové nalepovacie hodiny FT9600BK-29%
65,68 €

46,46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodiny vyznačujúce sa tichým chodom, kvalitným spracovaním a nadčasovým univerzálnym dizajnom. Future Time Dizajnové nalepovacie hodiny FT9600 60 cm sa navyše pýšia quartzovými batériovými strojčekmi. Navrhnuté na rozmer 60 cm, sú však využiteľné až do 80 cm.


Future Time Dizajnové nástenné hodiny FT6010TT Numbers 30 cm
57,80 €
+ doprava zadarmo

Dizajnové nástenné hodiny Future Time FT6010TT Numbers s priemerom 30 cm sú poháňané tichým quartzovým strojčekom. Majú ciferník kruhového tvaru s orechovým dekorom, na ktorom vynikajú šedé číslice a ručičky vo farbe titánovej šedi.


Future Time Dizajnové nástenné hodiny FT9630BK Hands 60 cm
49,91 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnové nástenné hodiny Future Time s plynulým tichým chodom a priemerom 60 cm. Minimalistický kúsok, ktorý sa hodí do každej modernej domácnosti. Hodiny sú poháňané quartzovým strojčekom na jednu batériu AA 1,5 V.