FRUKVIK banán
0,70 € 0,60 €

Frukvik banán je sladká a neuveriteľne voňavá desiata – existuje niečo lepšie? Lepšie bonbónik vo vašom školskom dni? Zdravá a prírodná desiata obsahujúce viac ako 98% ovocia. Tiež sa pýši certifikáciou „Viem, čo jem“ a zodpovedá novej vyhláške o školskom stravovaní. .

FRUKVIK čierne ríbezle
0,70 €

Frukvik čierne ríbezle nabitého vitamínom C – pretože maškrtiť dá zdravo! Sladká a neuveriteľne voňavá desiata – existuje niečo lepšie? Lepšie bonbónik vo vašom školskom dni? Zdravá a prírodná desiata obsahujúce viac ako 98% ovocia.

FRUKVIK čučoriedka
0,70 €

Frukvik čučoriedka. – Čučoriedky sú to najlepšie pre naše oči. Sladké sušené čučoriedky sú neuveriteľne zvodné. Pre každého. Zdravá a prírodné desiata obsahujúce viac ako 98% ovocia. Tiež sa pýši certifikáciou „Viem, čo jem“ a zodpovedá novej vyhláške o školskom stravovaní.

FRUKVIK fruit snack 30 g
0,80 €

FRUKVIK fruit snack sú ovocné kocky, ktoré kladú dôraz na vyváženú ovocnú chuť. Obsahujú vysoké percento sušeného ovocia, vyrobené bez dochucovadiel, farbív, aroma tá bez pridaného cukru.

FRUKVIK hruška
0,70 €

Frukvik hruška, sladké sušené hrušky prevoňané ovocnou šťavou. Zdravá a prírodná desiata obsahujúce viac ako 98% ovocia. Tiež sa pýši certifikáciou „Viem, čo jem“ a zodpovedá novej vyhláške o školskom stravovaní. .

FRUKVIK jablko
0,70 €

Frukvik jablko je to pravé pre maškrtné jazýčky. Ideálna desiata. Spomínate na vôňu pečených alebo sušených jabĺčok? Práve to vám pripomenie FRUKVIK tyčinka, je ideálnym ovocím do vrecka! Zdravá a prírodná desiata obsahujúce viac ako 98% ovocia.