Froddo detské členkové topánky
53,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pekné zimné členkové topánky uvíta každé malé dieťa. Ľúbivý kožúšok, jednoduché zapínanie na dva suché zipsy a pohodlie na prvom mieste to všetko prinášajú tieto parádne topánky.

Froddo detské členkové topánky-35%
53,80 € 34,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekné zimné členkové topánočky uvíta každé malé dieťa. Ľúbivý kožúšok, jednoduché zapínanie na dva suché zipsy a pohodlie na prvom mieste to všetko prinášajú tieto parádne topánky.

Froddo detské topánky-39%
53,80 € 32,57 €

Výpredaj

Kožené celoročné topánky pre vašu ratolesť na dva suché zipsy. Veľmi pohodlné, príjemné na dotyk a vysoko odolné. Tieto parádne topánočky majú vyberaciu antibakteriálnu koženú stielku. Sú vhodné na celodenné nosenie.

Froddo detské topánky-39%
53,80 € 32,57 €

Výpredaj

Kožené celoročné topánky pre vašu ratolesť na šnúrky. Veľmi pohodlné, príjemné na dotyk a vysoko odolné. Tieto parádne topánočky majú vyberaciu antibakteriálnu koženú stielku. Sú vhodné na celodenné nosenie. V balení nájdete ešte druhý pár šnúrok v odlišnej farbe.

Froddo detské topánky-37%

Froddo detské topánky

Hodnotenie: 5
53,80 € 33,76 €

Výpredaj

Kožené celoročné topánky pre vašu ratolesť so zapínaním na dva suché zipsy. Veľmi pohodlné, príjemné na dotyk a vysoko odolné. Tieto parádne topánočky majú vyberaciu antibakteriálnu koženú stielku. Sú vhodné na celodenné nosenie.

Froddo detské topánky-37%
53,80 € 33,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožené celoročné topánky pre vašu ratolesť. Veľmi pohodlné, príjemné na dotyk a vysoko odolné. Tieto parádne topánočky majú vyberaciu antibakteriálnu koženú stielku. Sú vhodné na celodenné nosenie.

Froddo detské topánočky-38%
42,30 € 25,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské topánočky uľahčia prvé krôčiky každému malému dieťaťu. Topánočky sú s kožušinkou a sú farbené prírodnými rastlinnými farbami. Pohodlie a zdravý vývoj nožičiek zaisťuje anatomická stielka z jahňacej srsti.

Froddo detské zimné snehule-36%
50 € 31,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne zimné snehule, ktoré udržia nôžky vašich detí v teple a pohodlí aj pri celodennom vyčíňaní v snehu. Zvršok obuvi je vyrobený z dokonale vodoodolného materiálu.

Froddo dievčenské členkové topánky-42%
96,10 € 55,63 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Štýlové členkové topánky v bronzovom prevedení vašej dcére maximálne pristanú a zaistia jej maximálne pohodlie na každom kroku. Topánky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý neobsahuje nebezpečné látky a zlúčeniny ako je napr. Chróm. Ekologická výroba chráni životné prostredie a hlavne zdravie nožičiek.

Froddo dievčenské zimné snehule-38%
50 € 30,58 €

Výpredaj

Parádne zimné snehule, ktoré udržia nôžky vašej dcérky v teple a pohodlí aj pri celodennom nosení v snehu. Štýlové snehulky sa hodia ako skvelý desingový doplnok k sukienke a kabátiku.

Froddo dievčenské členkové topánky-32%
53 € 35,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Stylové kotníčkové boty v černo-stříbrném provedení budou vaší malé parádnici slušet a zajistí jí maximální pohodlí na každém kroku. Boty jsou vyrobené z vysoce kvalitní kůže, která neobsahuje nebezpečné látky a sloučeniny jako je např. Chrom.