Freelimix Čistiaca fáza Biostruct šampón (Shampoo) 250 ml
17,60 €

Šampón pre slabé a poničené vlasy. Obsahuje organickú hnedú riasu a nektár z agávy.  Obsiahnuté látky prispievajú k zlepšeniu vlasovej štruktúry a dodávajú im väčšiu odolnosť. Vlasy sú hydratované a vyživené od korienkov po končeky. Posilňuje vlasy a dodáva im prirodzený lesk.

Freelimix Maska na vlasy Kerayonic (Restructuring Mask) 250 ml
14,50 €

Maska obohatená o keratín a kyselinu hyaluronovú má hlboký účinok opravy poškodených častí vlasov a na stály a dlhotrvajúci účinok. Pomáha aktivovať pevnosť a pružnosť vlasového vlákna. Uzatvára kutikulu a vďaka aktívnym látkam zaisťuje flexibilitu a dlho trvajúci lesk.

Freelimix Rekonštrukčný šampón na vlasy Kerayonic (Shampoo) 250 ml
11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Rekonštrukčný šampón s keratínom a kyselinou hyaluronovou pre citlivé, poškodené a oslabené vlasy. Obsiahnuté účinné látky vlasy hĺbkovo ošetruje a lieči. Jemne čistí, vyživuje, regeneruje vlasy vnútri. Posilnené vlasy vyzerajú hneď silnejšie a zdravšie. Neobsahuje SLS.

Freelimix Styling ový sprej na vlasy KYO (Anti-Frizzy Styling Spray) 200 ml
15,70 €

KYO stylingový sprej je určený proti krepatosti vlasov. Uhladzuje vlasy postupným používaním a pri kontakte s teplom posilňuje štruktúru vlasu a reštrukturuje mechanickým ošetrením zničené vlasy. Upokojuje, zrýchľuje použitia fénu a žehličiek a dodáva jemnosť a pružnosť.