Freelimix Čistiaca fáza Biostruct šampón (Shampoo) 250 ml-42%
17,70 € 10,20 €

Šampón pre slabé a poničené vlasy. Obsahuje organickú hnedú riasu a nektár z agávy.  Obsiahnuté látky prispievajú k zlepšeniu vlasovej štruktúry a dodávajú im väčšiu odolnosť. Vlasy sú hydratované a vyživené od korienkov po končeky. Posilňuje vlasy a dodáva im prirodzený lesk.

Freelimix Bezoplachový fluid Braziker Extralix Leave-in 200 ml-30%
27,90 € 19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Obohatený o kaviár, proteíny z hodvábu a aminokyseliny, vyživuje a revitalizuje vlasy, uľahčuje rozčesávanie a nezatěžkává vlasy. Pôsobí antistaticky, chráni pred krepatosti a ovisnutým končeky. Bez parabénu.

Freelimix Elixír na vlasy Kyorganic (Elixir)
27,60 €

Elixír na vlasy s bohatým zloženie účinne vlasy ochraňuje pred fyzickým a mechanickým stresom. Dodáva im potrebnú hydratáciu a výživu. Zanechá vlasy lesklé, hebké a plné života.

Freelimix Kondicionér na vlasy Kyorganic (Conditioner)
19,80 €

Profesionálny kondicionér na vlasy dodá vlasom potrebnú hydratáciu. Jeho bohaté zloženie účinne vlasy čistí, hydratuje a obnovuje pokožku a vlasy. Zanechá vaše vlasy jemné a ľahko rozčesať.

Freelimix Lak na vlasy silno tužiaci Strong 500 ml
10,20 €

Vďaka silnej fixačné schopnosti zaručuje tento lak excelentné výsledky. Vynikajúci pre fixáciu vĺn a kučeravých vlasov, dodáva objem a lesk. Určený pre fixáciu akéhokoľvek účesu, modeluje a fixuje bez zaťaženia.

Freelimix Obnovujúci fáza Biostruct kondicionér (Conditioner) 250 ml-38%
20,70 € 12,80 €

Obnovujúci kondicionér pre slabé a poničené vlasy. Obsahuje organickú hnedú riasu a nektár z agáve. Obsiahnuté látky prispievajú k zlepšeniu vlasovej štruktúry a dodávajú im zvysovania odolnosť. Vlasy sú hydratované a vyživené od korienkov po končeky. Posilňuje vlasy a dodáva im prirodzený lesk. .

Freelimix Rekonštrukčný šampón na vlasy Kerayonic (Shampoo) 250 ml-19%
11,20 € 9 €

Rekonštrukčný šampón s keratínom a kyselinou hyaluronovou pre citlivé, poškodené a oslabené vlasy. Obsiahnuté účinné látky vlasy hĺbkovo ošetruje a lieči. Jemne čistí, vyživuje, regeneruje vlasy vnútri. Posilnené vlasy vyzerajú hneď silnejšie a zdravšie. Neobsahuje SLS.

Freelimix Šampón Botutech na vlasy (Shampoo) 250 ml-37%
13,50 € 8,40 €

Jemne čistiaci šampón s obsahom kyseliny hyalurónovej, ceramidov a buniek zo stonky hrozna, ktoré robia vlasy bohatými na objem a jemnosť. Ideálne pre vlasy jemné, slabé, suché, krepaté a poškodené.

Freelimix Šampón na vlasy Kyorganic (Shampoo)-40%
17 € 10,20 €

Profesionálny šampón na vlasy dodá vlasom rovnováhu. Jeho bohaté zloženie účinne vlasy regeneruje a vyživuje pokožku hlavy i vlasy. Je ideálny pre každodenné umývanie.

Freelimix Stylingový sprej na vlasy KYO (Anti-Frizzy Styling Spray) 200 ml-27%
15,70 € 11,40 €

KYO stylingový sprej je určený proti krepatosti vlasov. Uhladzuje vlasy postupným používaním a pri kontakte s teplom posilňuje štruktúru vlasu a reštrukturuje mechanickým ošetrením zničené vlasy. Upokojuje, zrýchľuje použitia fénu a žehličiek a dodáva jemnosť a pružnosť.