Freelimix Šampón Botutech na vlasy (Shampoo) 250 ml
13,20 €

Jemne čistiaci šampón s obsahom kyseliny hyalurónovej, ceramidov a buniek zo stonky hrozna, ktoré robia vlasy bohatými na objem a jemnosť. Ideálne pre vlasy jemné, slabé, suché, krepaté a poškodené.


Freelimix Čistiaci fáza Biostruct šampón (Shampoo) 250 ml
17,20 €

Šampón pre slabé a poničené vlasy. Obsahuje organickú hnedú riasu a nektár z agávy, Obsiahnuté látky prispievajú k zlepšeniu vlasovej štruktúry a dodávajú im zvysovania odolnosť. Vlasy sú hydratované a vyživené od korienkov po končeky. Posilňuje vlasy a dodáva im prirodzený lesk.


Freelimix Maska na vlasy Kerayonic (Restructuring Mask) 250 ml-19%
14,20 €

11,40 €

Akcia

Maska obohatená o keratín a kyselinu hyaluronovú má hlboký účinok opravy poškodených častí vlasov a na stály a dlhotrvajúci účinok. Pomáha aktivovať pevnosť a pružnosť vlasového vlákna. Uzatvára kutikulu a vďaka aktívnym látkam zaisťuje flexibilitu a dlho trvajúci lesk.


Freelimix Obnovujúci fáza Biostruct kondicionér (Conditioner) 250 ml
20,10 €

Obnovujúci kondicionér pre slabé a poničené vlasy. Obsahuje organickú hnedú riasu a nektár z agáve. Obsiahnuté látky prispievajú k zlepšeniu vlasovej štruktúry a dodávajú im zvysovania odolnosť. Vlasy sú hydratované a vyživené od korienkov po končeky. Posilňuje vlasy a dodáva im prirodzený lesk. .


Freelimix Rekonštrukčný šampón na vlasy Kerayonic (Shampoo) 250 ml
10,90 €

Rekonštrukčný šampón s keratínom a kyselinou hyaluronovou pre citlivé, poškodené a oslabené vlasy. Obsiahnuté účinné látky vlasy hĺbkovo ošetruje a lieči. Jemne čistí, vyživuje, regeneruje vlasy vnútri. Posilnené vlasy vyzerajú hneď silnejšie a zdravšie. Neobsahuje SLS.


Freelimix Styling ový sprej na vlasy KYO (Anti-Frizzy Styling Spray) 200 ml
15,40 €

KYO stylingový sprej je určený proti krepatosti vlasov. Uhladzuje vlasy postupným používaním a pri kontakte s teplom posilňuje štruktúru vlasu a reštrukturuje mechanickým ošetrením zničené vlasy. Upokojuje, zrýchľuje použitia fénu a žehličiek a dodáva jemnosť a pružnosť.