For long life Prostatool 120 kapsúl
35,20 €

Látky obsiahnuté v PROSTATOOL môžu pomôcť pri rekonštrukcii prostaty a posilnenie močového systému, najmä močovej trubice.

For long life Poundloser 120 kapsúl
44,20 €

Poundloser – Princíp trvalého zníženia hmotnosti spočíva v adaptácii funkcie a hrúbky mikroflóry usídlené na črevnú sliznicu pre optimálny príjem mikroživín. .

For long life Make u happy - Kakao-Banán 250 g
50,70 €

Make u happy – Kakao-Banán. Všetci nevedomky hľadajú serotonín, hormón šťastia. Nechceli sme priniesť na trh ďalšie antidepresíva pretože ich považujeme za nesprávnu voľbu a preto sme sa vydali na cestu hľadania prírodných a prirodzených zdrojov serotonínu v zelenine, ovocí a bylinkách.

For long life Make u happy - Green Bases 250 g
50,70 €

Make u happy – Green Bases. Všetci nevedomky hľadajú serotonín, hormón šťastia. Nechceli sme priniesť na trh ďalšie antidepresíva pretože ich považujeme za nesprávnu voľbu a preto sme sa vydali na cestu hľadania prírodných a prirodzených zdrojov serotonínu v zelenine, ovocí a bylinkách.

For long life Carpagel 200 ml
40,90 €

Carpagel je protizápalový gél pre syndróm karpálneho tunela, športové zranenia, regeneráciu svalov. Širokospektrálne gél obsahujúci biologicky aktívne látky a unikátnu kombináciu bylinných extraktov a éterických olejov. .

For long life Gouttool 120 tabliet
40,60 €

GOUTTOOL na DNU. Látky obsiahnuté v GOUTTOOL môžu redukovať acidifikácii organizmu a odstrániť a rozpustiť prebytočnú kyselinu močovú, vrátane sedimentov vo forme krystalin na povrchu kĺbov. .

For long life HMC - Heavy metal cleaner 30 g
58,20 €

HMC – Heavy metal cleaner je profylaktický komplexný biosorbent pre čistenie tela od toxínov a ťažkých kovov. Pôsobí tiež ako imunomodulátor pre udržanie a obnovenie prirodzenej imunity a antioxidant pre ochranu pred voľnými radikálmi.

For long life Immuboo 120 kapsúl
58,60 €

IMMUBOO – immunitybooster bol nezávisle testovaný na Univerzite v Louisville, USA: 1) Potvrdený nárast protilátok o 200–300%. 2) Imunostimulačné aktivita bunkovej imunity bola potvrdená – nárast 30–40%.

For long life Proveotics 120 kapsúl
40,90 €

Vegánska probiotiká, obsahujúci 10 rôznych kmeňov a 12 miliárd vegánskych PRO Biotika v jednej dávke a ďalej špeciálne micelárna PRE biotická vlákna z liečivých húb. .