Flora Dávkovač mydla s detským vzorom ružový - 650 ml
19,30 €

Dávkovač mydla – dávkovač mydla je vyrobený z kvalitného plastu a má dlhú životnosť. Dávkovač je svojím dizajnom vhodný hlavne do škôl a škôlok. Urobte deťom radosť a kúpte im tieto krásne dávkovač s detským vzorom, aby mali radosť a chceli si dobrovoľne umývať ruky.

Flora úložný box na hračky 40 l - modrý
15,60 €

Plastový box na kolieskach s vekom je ideálnym riešením pre uloženie rôznych predmetov, hračiek a podobne. PRakotická plastová krabica je vybavená 4 kolieskami pre ľahkú manipuláciu a presun.

Flora úložný box na hračky 40 l - ružový
15,60 €

Plastový box na kolieskach s vekom je ideálnym riešením pre uloženie rôznych predmetov, hračiek a podobne. PRakotická plastová krabica je vybavená 4 kolieskami pre ľahkú manipuláciu a presun.

Flora dávkovač mydla chróm - 700 ml
13 €

Dávkovač mydla chróm – luxusné dávkovač tekutého mydla vyrobený z plastu a chrómu s okienkom pre sledovanie hladiny mydla. Dávkovač mydla je tiež opatrený zámkom pre uzamknutie. Vhodný do školy, škôlky, hotela, reštaurácie alebo kancelárie.

Flora kovový zásobník na ZZ uteráky mat - nerez
44,40 €

Zásobník na ZZ uteráky Mat – moderne designovaný zásobník je vhodný do školy, škôlky, reštaurácie alebo hotela. Zásobník je vyrobený z kvalitného Materiálu a má dlhú životnosť.

Flora Stojan na kuchynské utierky MISTER
7,27 €

Stojan na kuchynské utierky MISTER – hodí sa pre každú domácnosť, ktorá používa role papierových utierok. S týmto stojanom ich budete mať vždy pri ruke a bezpečne na jednom mieste.

Flora Zásobník na papierové uteráky ZZ - imitácia drevo
15,60 €

Zásobník na papierové utierky ZZ – zásobník na papierové uteráky v imitácii dreva je v dnešnej dobe trendom a hodí sa do každého interiéru. Zásobník je vhodný do reštaurácií, škôl, kancelárií alebo športových centier.

Flora zásobník na toaletné papier Jumbo mini - nerez
27,70 €

Zásobník toaletného papiera Jumbo – Mat – krásny a kvalitne spracovaný zásobník na toaletný papier. Zásobník ponúka priezor pre sledovanie stavu toaletného papiera a bezpečné zAmykanie na kľúčik. Vhodný do reštaurácie, hotela, školy alebo škôlky.