detektor CO (CO-9D)

FireAngel detektor CO (CO-9D)

52,84 €
Posledný kus za túto cenu!

Detektor oxidu uhoľnatého s pokročilým elektrochemickým senzorom. Presná a spoľahlivá detekcia toxického CO. Odolnosť voči falošným poplachom. Integrovaný LCD displej na zobrazenie koncentrácie CO.

Partner: CZC.cz
hlásič požiaru (ST 622) (ST-622)

FireAngel hlásič požiaru (ST 622) (ST-622)

26,24 €
Posledný kus za túto cenu!

Hlásič požiaru, ktorý kombinuje optickú a tepelnú detekciu požiaru. Napája sa pomocou zabudovanej lítiovej batérie s 10-ročnou životnosťou. Technológia Thermoptek. Technológia Toast Proof. Funkcia Smart Silence. Funkcia Sleep Easy.

Partner: CZC.cz
Hlásič požiaru a dymu, ST-622

FireAngel Hlásič požiaru a dymu, ST-622

29,07 €

Dymový hlásič požiaru FireAngel ST-622 je vybavený multi-senzorovou technológiou Thermoptek, ktorá kombinuje najnovšiu meraciu optickú komoru s teplotnou detekciou. Hlásič je možné upevniť na strop alebo stenu pomocou dodávaného spojovacieho materiálu.

Partner: SAFE HOME
SB5-INT Hlásič požiaru a dymu

FireAngel SB5-INT Hlásič požiaru a dymu

16,28 €

FireAngel SB5-INT je certifikovaný špičkový detektor dymu s pokročilým optickým senzorom, ktorý umožňuje rýchlu reakciu na všetky typy zdrojov dymu a ohňa. Je schválený pre použitie v karavanoch a obytných vozoch. O napájanie sa stará jedna alkalická 9V batéria. Na hlásič sa vzťahuje 5-ročná záruka.

Partner: SAFE HOME
Detektor CO, CO-9D-INT s LCD

FireAngel Detektor CO, CO-9D-INT s LCD

65,50 €

Meracie zariadenie oxidu uhoľnatého a digitálny teplomer v jednom s multifunkčným LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu úroveň koncentrácie oxidu uhoľnatého (CO) v monitorovanom priestore.

Partner: SAFE HOME
Hlásič požiaru a dymu, ST-625

FireAngel Hlásič požiaru a dymu, ST-625

20,16 €

Dymový hlásič požiaru FireAngel ST-625 je vybavený multi-senzorovou technológiou Thermoptek, ktorá kombinuje najnovšiu meraciu optickú komoru s teplotnou detekciou. Hlásič je možné upevniť na strop alebo stenu pomocou dodávaného spojovacieho materiálu.

Partner: SAFE HOME