FINISH LINE Max Suspension Spray 266 ml
10,10 €

Prípravok FinishLine Max Suspension Spray vám pomôže dostať z vášho odpruženia maximum! Aplikujte na klzáky, vidlice a tlmiče pred každou jazdou pre jemnejší a tichší chod.

FINISH LINE Disc Brake Cleaner 295 ml-sprej
8,95 € 8,50 €

Praktický čistič odstraňuje mastnotu a špinu z brzdových kotúčov a doštičiek. Nezanecháva žiadne zvyšky a je ideálny pre pravidelné používanie. FINISH LINE Disc Brake Cleaner 295 ml-sprej využije každý cyklista.

FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml
7,95 € 7,50 €

Vysoko viskóznye mazivo využijete na reťaze, meniče a rolničky v přehazovačkách. Pre pohodlné dávkovanie obsahuje kvapkadlo. Je vyrobené zo syntetických olejov, polymérov a látok proti opotrebeniu. FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml nevyschne ani po 5 h aktívnej jazdy.

FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml
11 €

Vysoko viskóznye mazivo využijete na reťaze, meniče a rolničky v přehazovačkách. Pre pohodlné dávkovanie obsahuje sprejový strick. Je vyrobené zo syntetických olejov, polymérov a látok proti opotrebeniu. FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml nevyschne ani po 5 h aktívnej jazdy.

FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit
19,59 € 18,60 €

FinishLine Grunge Brush Starter Kit je sada kefy, čistiaceho prostriedku a mazanie Teflon plus, pre kompletnú očistu a servis pastorkov, prevodníkov a reťaze.

FINISH LINE Speed Clean

FINISH LINE Speed Clean

Hodnotenie: 4
11,40 €

Čistiaci prostriedok na tie najodolnejšie nečistoty, dokonca aj tie, ktoré sú pripečené na brzdovom rotore.

FINISH LINE Bike Wash 1L rozprašovač
11,70 €

FinishLine Bike Wash 1l je čistiaci prípravok určený k pravidelnému umývaniu celého bicykla. „Nastriekať a zmyť“ jednoduchá a rýchla očista pre bicykel.

FINISH LINE Ceramic Wet (racing) dávkovač 120 ml-28%
9,22 € 6,60 €

Finish Line Ceramic Wet je špeciálne mazivo pre výkonnostnú a závodnú cyklistiku. Na reťazi vytvára extrémne odolnú keramickú vrstvu, ktorá zaistí vynikajúcu funkciu vášho pohonu za všetkých podmienok.

FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml
9,95 € 9,60 €

Účinný odmasťovač odstráni prebytočný starý olej, mazivá a špinu. Je vhodný na reťaze, prevodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, ktoré rozpúšťajú olejové zložky. FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml je možné zriediť s vodou.

FINISH LINE 1-step 17 oz/502 ml
12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálne mazivo využijete na reťaze, rolničky v přehazovačce a čapy meničov. Dokáže rozpustiť zvyšky starých mazív a špinu. Pre pohodlné dávkovanie obsahuje sprejový strick, s ktorým produkt nastriekate na požadované miesto. FINISH LINE 1-step 17 oz/502 ml nie je vhodný na bowdeny.

FINISH LINE Bike Wash 475ml
10,20 €

Čistiaci prostriedok k pravidelnému umývaniu celého bicykla. Finishline Bike Wash 475ml je riediteľný vodou a neohrozuje životné prostredie. Dva rôzne oxidačné inhibítory ochraňujú kovové povrchy a zabraňujú hrdzaveniu po umytí. Z tohto koncentrátu je možné pripraviť až 4 litre.

FINISH LINE Ecotech Degreaser 355 ml
9,60 €

Čistiaci prostriedok obsahuje bioodmašťovacie látky a rozpúšťadlo zo sójového extraktu. Odstraňuje odolnú špinu a mastnotu. Možno ho jednoducho naniesť na gumové a lakované povrchy. FINISH LINE Ecotech Degreaser 355 ml nevytvára skoro žiadne výpary.

FINISH LINE Teflon Plus 2 oz/60 ml
5 €

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 2 oz/60 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Teflón Grease v dóze 450 g
23,20 €

Vazelína Finish Line Teflon Grease v dóze 450 g je určená pre ložiská a konusy, spojenie sedlovky a rámu alebo na klzné púzdra čapov odpružených rámov. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpudzujúcu polyméry.

FINISH LINE Grunge Brush

FINISH LINE Grunge Brush

Hodnotenie: 4,1
12,10 €

FinishLine Grunge Brush je čistiaci kefa na umývanie reťaze a ozubených kolies bicykla.

FINISH LINE Gear Floss
7,70 €

Finish Line Gear Floss – dentálna niť pre vaše pastorky! Ľahko vyčistí ťažko prístupné miesta, ako je kazeta, náboje alebo kladky prehadzovačky. 20 kusov v balení.

FINISH LINE Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml
9,50 €

Mazivo na nášľapné pedále Finish Line Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml. Prípravok Pedal & Cleat Lubricant obsahuje DuPont Teflon, ktorý na povrchu vytvára veľmi klzký film, a pritom nelepí nečistoty.

FINISH LINE Teflon Plus 8 oz/244 ml
11 €

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 8 oz/244 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Citrus Degreaser 600 ml
13,20 €

Účinný odmasťovač odstráni prebytočný starý olej, mazivá a špinu. Je vhodný na reťaze, prevodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, ktoré rozpúšťajú olejové zložky. FINISH LINE Citrus Degreaser 600 ml je možné zriediť s vodou.

FINISH LINE 1-step 8 oz/236 ml
9,30 €

Univerzálne mazivo využijete na reťaze, rolničky v přehazovačce a čapy meničov. Dokáže rozpustiť zvyšky starých mazív a špinu. Pre pohodlné dávkovanie obsahuje sprejový strick, s ktorým produkt nastriekate na požadované miesto. FINISH LINE 1-step 8 oz/236 ml nie je vhodný na bowdeny.

FINISH LINE Ecotech Degreaser 600 ml
14,30 €

Čistiaci prostriedok obsahuje bioodmašťovacie látky a rozpúšťadlo zo sójového extraktu. Odstraňuje odolnú špinu a mastnotu. Možno ho jednoducho naniesť na gumové a lakované povrchy. FINISH LINE Ecotech Degreaser 600 ml nevytvára skoro žiadne výpary.

FINISH LINE Teflon Plus 4 oz/120 ml
9,20 €

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 4 oz/120 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Chain Cleaner Kit
32,30 €

Sada Chain Cleaner Kit od značky FinishLine na údržbu reťaze, umývačka reťaze, čistič EcoTech 2 a mazivo Teflon ® Plus™.

FINISH LINE Teflón Grease 100 g
9,20 €

Vazelína Finish Line Teflon Grease 100 g je určená pre ložiská a konusy, spojenie sedlovky a rámu alebo na klzné púzdra čapov odpružených rámov. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpudzujúcu polyméry.

FINISH LINE No Drip

FINISH LINE No Drip

Hodnotenie: 3,3
8 €

Olejnička pre bicykle pre dôkladné premazanie každého článku reťaze bez zbytočného kvapkania okolo. Finishline No Drip s aplikačnou hubkou stačí priložiť na reťaz a pretáčať ho. Súčasťou balenia sú dve náhradné hubky.