FINISH LINE Easy Pro Brush Set
16,20 €

Easy Pre Brush Set je päťdielna sada kvalitných kief rôznych tvarov a tvrdostí na údržbu celého bicykla.


FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit
19,59 €

12,70 €

FinishLine Grunge Brush Starter Kit je sada kefy, čistiaceho prostriedku a mazanie Teflon plus, pre kompletnú očistu a servis pastorkov, prevodníkov a reťaze.


FINISH LINE Chain Cleaner Kit
32,80 €

Sada Chain Cleaner Kit od značky FinishLine na údržbu reťaze, umývačka reťaze, čistič EcoTech 2 a mazivo Teflon ® Plus™.


FINISH LINE Bike Wash 1L rozprašovač
11,36 €

FinishLine Bike Wash 1l je čistiaci prípravok určený k pravidelnému umývaniu celého bicykla. „Nastriekať a zmyť“ jednoduchá a rýchla očista pre bicykel.


FINISH LINE Speed Clean

FINISH LINE Speed Clean

Hodnotenie: 4
11,60 €

Čistiaci prostriedok na tie najodolnejšie nečistoty, dokonca aj tie, ktoré sú pripečené na brzdovom rotore.


FINISH LINE Grunge Brush

FINISH LINE Grunge Brush

Hodnotenie: 4
12,70 €

FinishLine Grunge Brush je čistiaci kefa na umývanie reťaze a ozubených kolies bicykla.


FINISH LINE 1-Step (univerzál) sprej 240 ml
9,20 €

Univerzální mazivo Finish Line 1-Step je určené pro „civilní” jezdce a pro rekreační cyklisty. Jeho výhodou je schopnost čistit i mazat. S tímto mazivem bude údržba vašeho pohonu hračkou.


FINISH LINE 1-Step (univerzál) sprej 500 ml
12,30 €

Univerzální mazivo Finish Line 1-Step je určené pro „civilní” jezdce a pro rekreační cyklisty. Jeho výhodou je schopnost čistit i mazat řetěz v několika snadných krocích.


FINISH LINE Ceramic Wet (racing) dávkovač 120 ml
9,22 €
8,95 €

Finish Line Ceramic Wet je špeciálne mazivo pre výkonnostnú a závodnú cyklistiku. Na reťazi vytvára extrémne odolnú keramickú vrstvu, ktorá zaistí vynikajúcu funkciu vášho pohonu za všetkých podmienok.


FINISH LINE Citrus Bike Degreaser 590 ml
13,50 €

Finish Line Citrus BioSolvent™ je silný odmašťovač, který si hravě poradí i s černou špínou a mastnotou řetězů, převodníků a pastorků. Omyté části je nutné opláchnout vodou. Je netoxický a rozložitelný.


FINISH LINE EcoTech 2 Degreaser 350 ml
9,60 €

Finish Line Ecotech 2 je čisticí prostředek, který je silnější než Bike Wash. Je určený na odolnou špínu a mastnotu, přesto ho lze bezpečně použít na všechny povrchy včetně laku rámů.


FINISH LINE EcoTech 2 Degreaser 590 ml
13,50 €

Finish Line Ecotech 2 je čisticí prostředek, který je silnější než Bike Wash. Je určený na odolnou špínu a mastnotu, přesto ho lze bezpečně použít na všechny povrchy včetně laku rámů


FINISH LINE Gear Floss
7,30 €

Finish Line Gear Floss – dentálna niť pre vaše pastorky! Ľahko vyčistí ťažko prístupné miesta, ako je kazeta, náboje alebo kladky prehadzovačky. 20 kusov v balení.


FINISH LINE Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml
8,80 €

Mazivo na nášľapné pedále Finish Line Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml. Prípravok Pedal & Cleat Lubricant obsahuje DuPont Teflon, ktorý na povrchu vytvára veľmi klzký film, a pritom nelepí nečistoty.


FINISH LINE Teflón Grease 100 g
8,80 €

Vazelína Finish Line Teflon Grease 100 g je určená pre ložiská a konusy, spojenie sedlovky a rámu alebo na klzné púzdra čapov odpružených rámov. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpudzujúcu polyméry.


FINISH LINE Teflón Grease v dóze 450 g
21,28 €

Vazelína Finish Line Teflon Grease v dóze 450 g je určená pre ložiská a konusy, spojenie sedlovky a rámu alebo na klzné púzdra čapov odpružených rámov. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpudzujúcu polyméry.