FINISH LINE Disc Brake Cleaner 295 ml-sprej
8,95 € 8 €

Praktický čistič odstraňuje mastnotu a špinu z brzdových kotúčov a doštičiek. Nezanecháva žiadne zvyšky a je ideálny pre pravidelné používanie. FINISH LINE Disc Brake Cleaner 295 ml-sprej využije každý cyklista.

FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml
8 €

Vysoko viskóznye mazivo využijete na reťaze, meniče a rolničky v přehazovačkách. Pre pohodlné dávkovanie obsahuje kvapkadlo. Je vyrobené zo syntetických olejov, polymérov a látok proti opotrebeniu. FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml nevyschne ani po 5 h aktívnej jazdy.

FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml
12,20 €

Vysoko viskóznye mazivo využijete na reťaze, meniče a rolničky v přehazovačkách. Pre pohodlné dávkovanie obsahuje sprejový strick. Je vyrobené zo syntetických olejov, polymérov a látok proti opotrebeniu. FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml nevyschne ani po 5 h aktívnej jazdy.

FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml
10,40 €

Účinný odmasťovač odstráni prebytočný starý olej, mazivá a špinu. Je vhodný na reťaze, prevodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, ktoré rozpúšťajú olejové zložky. FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml je možné zriediť s vodou.

FINISH LINE Speed Clean

FINISH LINE Speed Clean

Hodnotenie: 4
12 €

Čistiaci prostriedok na tie najodolnejšie nečistoty, dokonca aj tie, ktoré sú pripečené na brzdovom rotore.

FINISH LINE Citrus Degreaser 600 ml
15,30 €

Účinný odmasťovač odstráni prebytočný starý olej, mazivá a špinu. Je vhodný na reťaze, prevodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, ktoré rozpúšťajú olejové zložky. FINISH LINE Citrus Degreaser 600 ml je možné zriediť s vodou.

FINISH LINE Ecotech Degreaser 355 ml
12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Čistiaci prostriedok obsahuje bioodmašťovacie látky a rozpúšťadlo zo sójového extraktu. Odstraňuje odolnú špinu a mastnotu. Možno ho jednoducho naniesť na gumové a lakované povrchy. FINISH LINE Ecotech Degreaser 355 ml nevytvára skoro žiadne výpary.

FINISH LINE Bike Wash 1L rozprašovač
11 €

FinishLine Bike Wash 1l je čistiaci prípravok určený k pravidelnému umývaniu celého bicykla. „Nastriekať a zmyť“ jednoduchá a rýchla očista pre bicykel.

FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit
23,60 €

FinishLine Grunge Brush Starter Kit je sada kefy, čistiaceho prostriedku a mazanie Teflon plus, pre kompletnú očistu a servis pastorkov, prevodníkov a reťaze.

FINISH LINE 1-step 17 oz/502 ml
11,80 €

Univerzálne mazivo využijete na reťaze, rolničky v přehazovačce a čapy meničov. Dokáže rozpustiť zvyšky starých mazív a špinu. Pre pohodlné dávkovanie obsahuje sprejový strick, s ktorým produkt nastriekate na požadované miesto. FINISH LINE 1-step 17 oz/502 ml nie je vhodný na bowdeny.

FINISH LINE Bike Wash 475ml
10,30 €

Čistiaci prostriedok k pravidelnému umývaniu celého bicykla. Finishline Bike Wash 475ml je riediteľný vodou a neohrozuje životné prostredie. Dva rôzne oxidačné inhibítory ochraňujú kovové povrchy a zabraňujú hrdzaveniu po umytí. Z tohto koncentrátu je možné pripraviť až 4 litre.

FINISH LINE Chill Zone 180ml
9,95 € 9,50 €

Sprej poslednej záchrany pre uvoľnenie zarastenej sedlovky z rámu, zarezlého skrutky, srostlého závitu alebo starej hrdzavej reťaze. Finishline Chill Zone 180 ml zmrazí akýkoľvek kov až na –45 °C, čo spôsobí zmenšenie kovu a uvoľnenie spojov.

FINISH LINE Ecotech Degreaser 600 ml
17,90 €

Čistiaci prostriedok obsahuje bioodmašťovacie látky a rozpúšťadlo zo sójového extraktu. Odstraňuje odolnú špinu a mastnotu. Možno ho jednoducho naniesť na gumové a lakované povrchy. FINISH LINE Ecotech Degreaser 600 ml nevytvára skoro žiadne výpary.

FINISH LINE No Drip

FINISH LINE No Drip

Hodnotenie: 4
7,95 € 7,60 €

Olejnička pre bicykle pre dôkladné premazanie každého článku reťaze bez zbytočného kvapkania okolo. Finishline No Drip s aplikačnou hubkou stačí priložiť na reťaz a pretáčať ho. Súčasťou balenia sú dve náhradné hubky.

FINISH LINE Gear Floss
8,20 €

Finish Line Gear Floss – dentálna niť pre vaše pastorky! Ľahko vyčistí ťažko prístupné miesta, ako je kazeta, náboje alebo kladky prehadzovačky. 20 kusov v balení.

FINISH LINE Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml
14,70 €

Mazivo na nášľapné pedále Finish Line Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml. Prípravok Pedal & Cleat Lubricant obsahuje DuPont Teflon, ktorý na povrchu vytvára veľmi klzký film, a pritom nelepí nečistoty.

FINISH LINE Teflón Grease v dóze 450 g
23,30 €

Vazelína Finish Line Teflon Grease v dóze 450 g je určená pre ložiská a konusy, spojenie sedlovky a rámu alebo na klzné púzdra čapov odpružených rámov. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpudzujúcu polyméry.

FINISH LINE Teflón Grease 100 g
9 €

Vazelína Finish Line Teflon Grease 100 g je určená pre ložiská a konusy, spojenie sedlovky a rámu alebo na klzné púzdra čapov odpružených rámov. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpudzujúcu polyméry.