Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Fiio M15S, čierna Fiio K7 Bluetooth, stolní
Fiio M15S, čierna

Digitálny prehrávač, Android 10, 5,5“ displej, 4 GB RAM, úložisko 64 GB, SoC Qualcomm Snapdragon 660, DAC ES9038PRO, operačné režimy: Android, Bluetooth prijímač, AirPlay, režim čistej hudby, režim USB DAC; kapacita batérie 6200 mAh. Konektory: 2,5 mm jack, 3,5 mm jack, 4,4 mm jack.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio K7 Bluetooth, stolní Fiio K7 Bluetooth, stolní
Fiio K7 Bluetooth, stolní

Stolný slúchadlový zosilňovač s čipom Bluetooth QCC5124. Bluetooth 5.1. Kodeky LDAC, aptX, aptX Adaptative, aptX HD, aptX LL, AAC, SBC. DAC čipy 2× AK4493SEQ. Vyvážený DAC/Amp. 3 výstupné režimy (slúchadlá / reproduktory / DAC). Technológia zosilňovača THX AAA 788+. Viacnásobné ochranné systémy.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio BTA30 PRO, čierna Fiio K7 Bluetooth, stolní
Fiio BTA30 PRO, čierna

DAC prevodník s Bluetooth 5.0. Disponuje tromi prevádzkovými režimami a štyrmi funkciami. Podporuje súčasne LDAC prenos aj príjem. LDAC kodek s podporou 96 kHz/24 bit. Rozmery prevodníka sú 120 × 55 × 25,8 mm a hmotnosť je 145 g.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio K7, stolní Fiio F1, špunty, čierna
Fiio K7, stolní

Slúchadlový zosilňovač, vysoká kvalita prevedenia, 2× DAC AK4493SEQ čip, THX AAA 788+ čip, vstupy: USB, optický, koaxiálny, RCA. Výstupy: 6,35/4,4 mm. Hmotnosť: 610 g.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio F1, špunty, čierna Fiio F1, špunty, čierna
Fiio F1, špunty, čierna

Ultraľahké štuple do uší s mikrofónom na kábli, menič s priemerom 9 mm, zahnutý tvar pre väčšie pohodlie pri dlhšom počúvaní, frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz, ovládacie tlačidlá kompatibilné so zariadeniami FiiO, Android a iOS, voliteľné silikónové nástavce v troch veľkostiach, hmotnosť 19 gramov.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio FA7S, strieborná Fiio F1, špunty, čierna
Fiio FA7S, strieborná

Slúchadlá do uší s jedinečným dizajnom, ktoré boli zdokonalené do najmenších detailov. Majú široký frekvenčný rozsah 10 Hz – 40 kHz, impedanciu 18 Ohmov, citlivosť 111 dB. Môžu byť pripojené k prehrávačom, mobilným telefónom.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio FD3 Pro, čierna/modrá Fiio FD3 Pro, čierna/modrá
Fiio FD3 Pro, čierna/modrá

Slúchadlá do uší s jedinečným dizajnom, ktoré boli zdokonalené do najmenších detailov. Sú vybavené širokým frekvenčným rozsahom 10 Hz – 40 kHz, impedanciou 32 Ohmov, citlivosťou 111 dB s 12 mm meničmi. Môžu byť pripojené k prehrávačom, mobilným telefónom.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio FF3, čierna Fiio FD3 Pro, čierna/modrá
Fiio FF3, čierna

Špuntové slúchadlá do uší. Sú vybavené širokým frekvenčným rozsahom až 20 kHz, impedanciou 45 Ohmov, citlivosťou 105 dB. Môžu byť pripojené k prehrávačom, mobilným telefónom, tabletom a ďalším prístrojom. Slúchadlá obsahujú kábel o dĺžke 120 cm s 3.5mm jack konektorom. Hmotnosť 31 g.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio FH5S, čierna Fiio FD3 Pro, čierna/modrá
Fiio FH5S, čierna

Slúchadlá na uši 12 mm meniče, frekvenčný rozsah 10Hz – 40kHz, citlivosť 106dB @ 1mW,, Maximálny príkon 100 mW, Odpojiteľný kábel 120 cm, MMCX, 8 žíl postriebrená meď, Konektor slúchadiel 2,5 / 3,5 / 4,4 mm pozlátený

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio FH9, titanium Fiio FH9, titanium
Fiio FH9, titanium

Slúchadlá do uší s jedinečným dizajnom, ktoré boli zdokonalené do najmenších detailov. Sú vybavené širokým frekvenčným rozsahom 10 Hz – 40 kHz, impedanciou 18 Ohmov, citlivosťou 108 dB. Môžu byť pripojené k prehrávačom, mobilným telefónom.

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz
Fiio K9 Pro ESS Fiio FH9, titanium
Fiio K9 Pro ESS

Slúchadlový zosilňovač, vysoká kvalita prevedenia, 2× DAC ES9038PRO čip, THX AAA 788+ čip, rozdelený dizajn obvodov, rozhranie Bluetooth 5.0 pre pripojenie a ovládanie mobilných aplikácií, analógové konektory: 2× XLR (balanced out), 4× RCA (2× Line In, 2× Line Out).

Momentálne nedostupné

Partner: CZC.cz

Značka FiiO bola založená v roku 2007 a ​​od tej doby sa sústredí na zatiaľ dosť opomínaný segment externých zosilňovačov a D/A prevodníkov pre prenosné prehrávače a mobilné telefóny. Jej výrobky sa stali veľmi rýchlo synonymom pre kvalitné počúvanie na cestách a vďaka vynikajúcemu pomeru cena / výkon tiež veľmi rýchlo obsadili popredné priečky v predajoch doplnkov pre cestovné prehrávače a telefóny po celom svete. Značka FiiO je prostredníctvom viac než šesťdesiatich distribútorov zastúpená na všetkých významných trhoch vrátane Českej republiky.

Filozofia značky vyznáva predovšetkým štyri základné hodnoty: praktickosť, pohodlie, kreativitu a spoľahlivosť. Inými slovami sa značka FiiO sústredí na inovatívne riešenia, sprostredkujúcu radosť z počúvania hudby kdekoľvek a kedykoľvek. Veľmi dôležitá je pri tom odolnosť výrobkov vo všetkých bežných situáciách, kvalitné ergonómia a premyslená funkčnosť .

Požiadavka na veľmi malé či dokonca vreckové zosilňovače a D / A prevodníky sa zrodil spoločne s veľkým rozšírením mobilných prehrávačov a chytrých telefónov, slúžiacich ako prenosná mediálne centrá. Zatiaľ čo vo sprístupňovanie obrovského množstva hudby na cestách tieto zariadenia jednoznačne excelujú, ich technické parametre neboli nikdy prísľubom zvuku vyššia, alebo aspoň strednej triedy. K slovu sa tak dostali externé dekodéry a zosilňovače, využívajúci telefóny a podobné zariadenia len ako zdroj dát, ktorá následne samé prevedú pomocou výrazne kvalitnejších obvodov na signál pre slúchadlá. Výsledok si teda berie doslova to najlepšie z oboch špecializovaných zariadení a výsledkom je výrazne kvalitnejší zvuk s lepšou dynamikou a vysokou vernosťou. Značka FiiO by nemala uniknúť pozornosti žiadneho milovníka kvalitného zvuku , ktorý si svoje obľúbené dosky nechce odopierať ani na cestách či pri športe. Pretože každý počúvanie si zaslúži kvalitný zvuk, nech ste kdekoľvek. Obmedzovať sa na kvalitné počúvanie len v obývačke už nie je nutné.